Фінансовий звіт малого підприємства

Звітність, адреси районних відділень
Бухгалтер-трудоголік
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 118
З нами з: 04 червня 2015, 17:35
Дякував (ла): 64 рази
Подякували: 25 разів

Повідомлення Бухгалтер-трудоголік »

В обліку за 2015р. нещодавно виявлені помилки, зокрема при нарахуванні амортизації, а також не проведені деякі документи, а форма 1-м, 2- м були здані по старим даним. Якщо провести запізнілі документи в 2015р. та правильно нарахувати амортизацію, відбудуться зміни в балансі і фін.результаті. Тобто , зміниться оборотно-осальдова відомість. Відповідно, при подачі 1-м, 2-м за 2016р. виникнуть неспівпадіння, зокрема дані балансу за 2016р на початок року не співпадатимуть з даними балансу на кінець 2015р. Чула пораду, що подаючи надалі дану звітність за 2016р з вірними даними у статистику і податкову, потрібно буде додати пояснювальну записку , чому такі неспівпадіння. Можливо, хтось мав справу з такою ситуацією?

Аватар користувача
Тюша
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8701
З нами з: 24 березня 2010, 04:42
Дякував (ла): 2125 разів
Подякували: 5234 рази

Повідомлення Тюша »

Бухгалтер-трудоголік писав:В обліку за 2015р. нещодавно виявлені помилки, зокрема при нарахуванні амортизації, а також не проведені деякі документи, а форма 1-м, 2- м були здані по старим даним. Якщо провести запізнілі документи в 2015р. та правильно нарахувати амортизацію, відбудуться зміни в балансі і фін.результаті. Тобто , зміниться оборотно-осальдова відомість. Відповідно, при подачі 1-м, 2-м за 2016р. виникнуть неспівпадіння, зокрема дані балансу за 2016р на початок року не співпадатимуть з даними балансу на кінець 2015р. Чула пораду, що подаючи надалі дану звітність за 2016р з вірними даними у статистику і податкову, потрібно буде додати пояснювальну записку , чому такі неспівпадіння. Можливо, хтось мав справу з такою ситуацією?
В 2014г. не были учтены кое-какие расходы. В балансе за 2015г. я поменяла сальдо нераспределенной прибыли на начало года. И так сдала. Пока никаких вопросов ни от ДФС, ни от статистики не поступало.

Бухгалтер-трудоголік
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 118
З нами з: 04 червня 2015, 17:35
Дякував (ла): 64 рази
Подякували: 25 разів

Повідомлення Бухгалтер-трудоголік »

Тюша писав:
Бухгалтер-трудоголік писав:В обліку за 2015р. нещодавно виявлені помилки, зокрема при нарахуванні амортизації, а також не проведені деякі документи, а форма 1-м, 2- м були здані по старим даним. Якщо провести запізнілі документи в 2015р. та правильно нарахувати амортизацію, відбудуться зміни в балансі і фін.результаті. Тобто , зміниться оборотно-осальдова відомість. Відповідно, при подачі 1-м, 2-м за 2016р. виникнуть неспівпадіння, зокрема дані балансу за 2016р на початок року не співпадатимуть з даними балансу на кінець 2015р. Чула пораду, що подаючи надалі дану звітність за 2016р з вірними даними у статистику і податкову, потрібно буде додати пояснювальну записку , чому такі неспівпадіння. Можливо, хтось мав справу з такою ситуацією?
В 2014г. не были учтены кое-какие расходы. В балансе за 2015г. я поменяла сальдо нераспределенной прибыли на начало года. И так сдала. Пока никаких вопросов ни от ДФС, ни от статистики не поступало.

Дійсно, Ви праві, ось прочитала, що так теж рекомендують згідно ПСБО 6. Спробую.

jaddiha
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 518
З нами з: 09 січня 2012, 10:24
Дякував (ла): 148 разів
Подякували: 81 раз

Повідомлення jaddiha »

Стрекоза писав:
RYZYK писав:Завезла в статистику письмо о том, что у меня микро предприятие и я сдаю отчет раз в год. У них в виде образца на столе лежит почти такое же письмо, особенно для тех, кто не ведет деятельность. Вместо отчета - письмо о сдаче отчетности раз в год.
Аря писав:
blize писав: Спасибо! А я сплю(((
а мы написали письмо в статистику, что мы - малюки и будет отчитываться раз в год.
А это письмо обязательно в статистику писать, или можно просто сдавать раз в год и все? Это где-то регламентировано, письмо это?
ПС Я предыдущие годы сдавала поквартально 1м и 2м, а сейчас решила подавать один раз в год, и не морочить себе голову цифрами 0,2 тыс.грн или 1,5тыс грн..... каждый квартал, но письмо не подавала, а просто "упала на мороз"...
у меня в прошлом году со скрипом взяли за 1 квартал (давайте, раз уж пришли), и сказали больше не приносить квартальные, только год. Писем не писала. В списке отчетности на сайте только годовой по нашему ОКПО. Харьков.

И все-таки, регистратору отправлять баланс за 2015-й? в прошлом году я отправляла...

rekin
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 754
З нами з: 08 грудня 2011, 08:08
Дякував (ла): 149 разів
Подякували: 389 разів

Повідомлення rekin »

jaddiha писав:
И все-таки, регистратору отправлять баланс за 2015-й? в прошлом году я отправляла...
Уже не нужно регистратору, как и ежегодное подтверждение.

NEL
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 184
З нами з: 17 лютого 2016, 12:14
Дякував (ла): 100 разів
Подякували: 17 разів

Повідомлення NEL »

код "Финансового звита МП" в МЕДКЕ, чтобы отправить в налоговую может кто-то подсказать?

Olya29
Гений
Гений
Повідомлень: 311
З нами з: 16 січня 2012, 08:52
Дякував (ла): 83 рази
Подякували: 84 рази

Повідомлення Olya29 »

NEL писав:код "Финансового звита МП" в МЕДКЕ, чтобы отправить в налоговую может кто-то подсказать?
S011011

Ирина Анатольевна
ПрофиПрофи
Повідомлень: 37
З нами з: 02 квітня 2013, 08:17
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 7 разів

Повідомлення Ирина Анатольевна »

А мне всегда приходит одна квитанция № 2. В ней 2 подписи - одна налоговой другая статистики. А сама квитанция подписана статистикой.

IRINAST
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2195
З нами з: 19 червня 2015, 13:07
Дякував (ла): 836 разів
Подякували: 1041 раз

Повідомлення IRINAST »

jaddiha писав:
Стрекоза писав:
RYZYK писав:Завезла в статистику письмо о том, что у меня микро предприятие и я сдаю отчет раз в год. У них в виде образца на столе лежит почти такое же письмо, особенно для тех, кто не ведет деятельность. Вместо отчета - письмо о сдаче отчетности раз в год.
Аря писав: а мы написали письмо в статистику, что мы - малюки и будет отчитываться раз в год.
А это письмо обязательно в статистику писать, или можно просто сдавать раз в год и все? Это где-то регламентировано, письмо это?
ПС Я предыдущие годы сдавала поквартально 1м и 2м, а сейчас решила подавать один раз в год, и не морочить себе голову цифрами 0,2 тыс.грн или 1,5тыс грн..... каждый квартал, но письмо не подавала, а просто "упала на мороз"...
у меня в прошлом году со скрипом взяли за 1 квартал (давайте, раз уж пришли), и сказали больше не приносить квартальные, только год. Писем не писала. В списке отчетности на сайте только годовой по нашему ОКПО. Харьков.

И все-таки, регистратору отправлять баланс за 2015-й? в прошлом году я отправляла...
А я сама решила не сдавать по-квартально, год прошлый сдавала МС каждый квартал, а в этом без писем, не сдаю. У них даже на сайте замудренно написано, мол сами разбирайтесь, должны или нет.

Ирина Анатольевна
ПрофиПрофи
Повідомлень: 37
З нами з: 02 квітня 2013, 08:17
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 7 разів

Повідомлення Ирина Анатольевна »

И всё-таки кто-то ведёт упрощенный бухгалтерский учет? Или все на него забили пользуются нормальным планом счетов, а фин звит составляют по форме 1-мс,2 -мс. Ведь в кодексе чётко сказано, что при упрощённой звитности нужно вести упрощённый бухгалтерский учет. А найти его я лично вообще не могу. У кого не спрашиваю. Все ведут обычный учет.

Відповісти

Повернутись до “Статистика”