Статистичні звіти

Звітність, адреси районних відділень
LV_2020
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 10
З нами з: 31 січня 2018, 10:41
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 2 рази

Повідомлення LV_2020 »

Але тут написано
IRINAST писав:
LV_2020 писав:Добрий день, підскажіть будь-ласка по формі 1-підприємництво коротка, розділ 4 рядок 406 матеріальні витрати, у цей показник ми включаємо витрати на оплату праці, витрати на ЕСВ чи ні?
5.7. Рядок 406 показника "Матеріальні витрати (уключаючи товари для забезпечення діяльності підприємства) та витрати на оплату послуг, використані у виробництві продукції (товарів, послуг) (без ПДВ)" відображає матеріальні витрати (уключаючи товари для забезпечення діяльності підприємства) та витрати на оплату послуг (без ПДВ), що пов'язані з виробництвом продукції (товарів, послуг) і збутом, управлінням і обслуговуванням підприємства (рахунки 23, 91, 96, якщо підприємство не використовує спрощений План рахунків, то рахунки 23, 91, 92, 93, 94, у частині матеріальних витрат та витрат на оплату послуг, виконаних сторонніми підприємствами та фізичними особами - підприємцями).
Показник не включає вартість реалізованих товарів та послуг, яка ураховується у ряд. 415.
А в нас рядок 415 більше собівартості.

blize
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1762
З нами з: 28 серпня 2014, 12:20
Дякував (ла): 2057 разів
Подякували: 611 разів

Повідомлення blize »

LV_2020 писав:Але тут написано
IRINAST писав:
LV_2020 писав:Добрий день, підскажіть будь-ласка по формі 1-підприємництво коротка, розділ 4 рядок 406 матеріальні витрати, у цей показник ми включаємо витрати на оплату праці, витрати на ЕСВ чи ні?
5.7. Рядок 406 показника "Матеріальні витрати (уключаючи товари для забезпечення діяльності підприємства) та витрати на оплату послуг, використані у виробництві продукції (товарів, послуг) (без ПДВ)" відображає матеріальні витрати (уключаючи товари для забезпечення діяльності підприємства) та витрати на оплату послуг (без ПДВ), що пов'язані з виробництвом продукції (товарів, послуг) і збутом, управлінням і обслуговуванням підприємства (рахунки 23, 91, 96, якщо підприємство не використовує спрощений План рахунків, то рахунки 23, 91, 92, 93, 94, у частині матеріальних витрат та витрат на оплату послуг, виконаних сторонніми підприємствами та фізичними особами - підприємцями).
Показник не включає вартість реалізованих товарів та послуг, яка ураховується у ряд. 415.
А в нас рядок 415 більше собівартості.
Якщо у вас перепродаж - то все вірно. Перепродаж ви показуєте у 415 рядку.
415 рядок не входить до 406 рядка.

LV_2020
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 10
З нами з: 31 січня 2018, 10:41
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 2 рази

Повідомлення LV_2020 »

blize писав: Якщо у вас перепродаж - то все вірно. Перепродаж ви показуєте у 415 рядку.
415 рядок не входить до 406 рядка.
Дякую. Трохи розібралась. Питання на майбутнє. Якщо наприклад на наступний рік наприклад рядок 415 - 2500,5 а собівартість 3500,5 (частина із старих запасів) то різницю 1000,0 ми враховуємо 406. Я правильно розумію?

blize
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1762
З нами з: 28 серпня 2014, 12:20
Дякував (ла): 2057 разів
Подякували: 611 разів

Повідомлення blize »

LV_2020 писав:
blize писав: Якщо у вас перепродаж - то все вірно. Перепродаж ви показуєте у 415 рядку.
415 рядок не входить до 406 рядка.
Дякую. Трохи розібралась. Питання на майбутнє. Якщо наприклад на наступний рік наприклад рядок 415 - 2500,5 а собівартість 3500,5 (частина із старих запасів) то різницю 1000,0 ми враховуємо 406. Я правильно розумію?
Теоретично, так#sigh#

tanya200291
УченикУченик
Повідомлень: 7
З нами з: 31 січня 2018, 10:03

Повідомлення tanya200291 »

Підскаже може хтось...показник в 1дф(мат допомога) якось звіряються з показником рядка 440(мат доп) в формі 1м статистика?

Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

хтось уже подавав інвестиції річну? У мене тільки амортизація в розділі 3, а Медок видає помилку, що якщо заповнено р.3, то повинен бути заповнений і розділ 1. Уже годину з ним ковиряюсь #wall#

-Latka-
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2781
З нами з: 26 вересня 2011, 04:18
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 1256 разів

Повідомлення -Latka- »

Ребекка писав:хтось уже подавав інвестиції річну? У мене тільки амортизація в розділі 3, а Медок видає помилку, що якщо заповнено р.3, то повинен бути заповнений і розділ 1. Уже годину з ним ковиряюсь #wall#
я то же билась с этим отчетом, у меня выбытие, и он так же требует заполнить раздел 1, правда у меня Соната,руки до инструкции почитать не дошли

Аватар користувача
Ин
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5224
З нами з: 10 жовтня 2011, 04:48
Дякував (ла): 5116 разів
Подякували: 17318 разів

Повідомлення Ин »

-Latka- писав:
Ребекка писав:хтось уже подавав інвестиції річну? У мене тільки амортизація в розділі 3, а Медок видає помилку, що якщо заповнено р.3, то повинен бути заповнений і розділ 1. Уже годину з ним ковиряюсь #wall#
я то же билась с этим отчетом, у меня выбытие, и он так же требует заполнить раздел 1, правда у меня Соната,руки до инструкции почитать не дошли
Теж така ситуація, тільки розділ 3, то мені в статистиці сказали здавати нульову.

Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

Ин писав:
-Latka- писав:
Ребекка писав:хтось уже подавав інвестиції річну? У мене тільки амортизація в розділі 3, а Медок видає помилку, що якщо заповнено р.3, то повинен бути заповнений і розділ 1. Уже годину з ним ковиряюсь #wall#
я то же билась с этим отчетом, у меня выбытие, и он так же требует заполнить раздел 1, правда у меня Соната,руки до инструкции почитать не дошли
Теж така ситуація, тільки розділ 3, то мені в статистиці сказали здавати нульову.
ось знайшла інструкцію6 http://document.ua/rozjasnennja-shodo-f ... 32146.html, але там ні слова про амортизацію в розділі 1, а ув"язка є між розділом 1 і 3. Здам пусту.

-Latka-
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2781
З нами з: 26 вересня 2011, 04:18
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 1256 разів

Повідомлення -Latka- »

Ребекка писав:
Ин писав:
-Latka- писав: я то же билась с этим отчетом, у меня выбытие, и он так же требует заполнить раздел 1, правда у меня Соната,руки до инструкции почитать не дошли
Теж така ситуація, тільки розділ 3, то мені в статистиці сказали здавати нульову.
ось знайшла інструкцію6 http://document.ua/rozjasnennja-shodo-f ... 32146.html, але там ні слова про амортизацію в розділі 1, а ув"язка є між розділом 1 і 3. Здам пусту.
ооо, а то я хвилин 30 тикалась з тими інвестиціями, чувствуеш себе ідіотом, написано, списання , а треба інвестиціїї

Відповісти

Повернутись до “Статистика”