Статистичні звіти

Звітність, адреси районних відділень
ANKO
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1059
З нами з: 02 червня 2016, 12:00
Дякував (ла): 415 разів
Подякували: 537 разів

Повідомлення ANKO »

tdovgal писав:
ANKO писав:добрий день! А звіти до статисстики у вас проходять? У мене пише невірний підпис -сертифікат відсутній в базі сертифікатів
При цьому сертифікати не змінювались, не закінчились, в грудні підписувались і проходило все нормально
Сертифікати є на сайті і вони діючі . Може хтось підскаже, що робити ? Дякую!
Та же история была когда месячный по производству подавала. В медке сказали заново отправлять уведомление о регистрации ЕЦП в статистику. Отправила получила ответ, помогло.
Дякую! Відправила заново повідомлення і звіти пройшли !!!! УРА!!! Ще раз ДЯКУЮ!!!!!

Леди М
Мастер
Мастер
Повідомлень: 54
З нами з: 21 січня 2012, 07:54
Дякував (ла): 106 разів
Подякували: 8 разів

Повідомлення Леди М »

У меня сегодня та же история.

Ineska
Мастер
Мастер
Повідомлень: 55
З нами з: 05 вересня 2016, 11:24
Дякував (ла): 11 разів
Подякували: 7 разів

Повідомлення Ineska »

Подскажите, по двум предприятиям по коду выбивает сдавать 2-підприємництво. Такого в Медке найти н емогу, есть прошлогодняя форма 1- підприємництво, но его не принимает, закончилась форма в ноябре. Может кто нашел или тогда нарочно идти.

Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

Ineska писав:Подскажите, по двум предприятиям по коду выбивает сдавать 2-підприємництво. Такого в Медке найти н емогу, есть прошлогодняя форма 1- підприємництво, но его не принимает, закончилась форма в ноябре. Может кто нашел или тогда нарочно идти.
я думаю ее еще не обновили в медке, так что если срочно нужно сдать, то нарочно

підрахуй
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 192
З нами з: 19 липня 2017, 11:26
Дякував (ла): 63 рази
Подякували: 47 разів

Повідомлення підрахуй »

Доброго дня всім! Скажіть будь ласка хтоось подає звіт "2-інвестиції" Що то за звіт такий і де брати данні? Я так розумію, що орендовані нежитлові споруди до звіту не потрапляють ? В нас тільки обладнання та інструменти, дивитись на 152, 153 рахунки чи на 10 й 11 рахунки?
?

Маруся10
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4139
З нами з: 31 липня 2015, 10:24
Дякував (ла): 668 разів
Подякували: 1954 рази

Повідомлення Маруся10 »

делаю отчет Експорт(импорт) послуг, и вопрос может кто знает, мне зашли в 4 квартале деньги от страховой компании (Россия) в рублях за аварию - мне их показывать или нет?

Аватар користувача
Тюша
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8701
З нами з: 24 березня 2010, 04:42
Дякував (ла): 2125 разів
Подякували: 5234 рази

Повідомлення Тюша »

підрахуй писав:Доброго дня всім! Скажіть будь ласка хтоось подає звіт "2-інвестиції" Що то за звіт такий і де брати данні? Я так розумію, що орендовані нежитлові споруди до звіту не потрапляють ? В нас тільки обладнання та інструменти, дивитись на 152, 153 рахунки чи на 10 й 11 рахунки?
?
У меня тоже про одной фирме-2-инвечтиции. Она есть в Медке. Бегло просмотрела-буду подавать пустышку.

підрахуй
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 192
З нами з: 19 липня 2017, 11:26
Дякував (ла): 63 рази
Подякували: 47 разів

Повідомлення підрахуй »

Тюша писав:
підрахуй писав:Доброго дня всім! Скажіть будь ласка хтоось подає звіт "2-інвестиції" Що то за звіт такий і де брати данні? Я так розумію, що орендовані нежитлові споруди до звіту не потрапляють ? В нас тільки обладнання та інструменти, дивитись на 152, 153 рахунки чи на 10 й 11 рахунки?
?
У меня тоже про одной фирме-2-инвечтиции. Она есть в Медке. Бегло просмотрела-буду подавать пустышку.
так, у медку вона є, але в мене купа питань щодо заповнення...Наприклад як інвестиції ми амортизуємо (розділ 3)? ТИм більше що якщо не падати то перевіряється легко з балансом (статистикою)....В мене суми понад млн. грн проходять...

Маруся10
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4139
З нами з: 31 липня 2015, 10:24
Дякував (ла): 668 разів
Подякували: 1954 рази

Повідомлення Маруся10 »

Маруся10 писав:делаю отчет Експорт(импорт) послуг, и вопрос может кто знает, мне зашли в 4 квартале деньги от страховой компании (Россия) в рублях за аварию - мне их показывать или нет?
все нашла вопрос снимаю

Лиственница
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 183
З нами з: 29 вересня 2015, 10:18
Дякував (ла): 122 рази
Подякували: 80 разів

Повідомлення Лиственница »

підрахуй писав: так, у медку вона є, але в мене купа питань щодо заповнення...Наприклад як інвестиції ми амортизуємо (розділ 3)? ТИм більше що якщо не падати то перевіряється легко з балансом (статистикою)....В мене суми понад млн. грн проходять...
Розділ 3 заповнюється за даними бухобліку. Тільки дані не по рахунках 103, 104, 105..., а треба вибрати по тим активам, що вказані в розділі, тому амортизація може не сходитися з балансом.

Відповісти

Повернутись до “Статистика”