годовой отчет

Звітність, адреси районних відділень
БЕРСКА
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 136
З нами з: 18 лютого 2011, 02:54
Дякував (ла): 13 разів

Повідомлення БЕРСКА »

При сдаче годового баланса в статистику требуют 2 письма в произвольной форме,на согласие опубликования ??? или что то в этом роде?? подскажите пожалуйста текст писем...

Романтика
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1310
З нами з: 17 листопада 2011, 07:57
Дякував (ла): 1353 рази
Подякували: 936 разів

Повідомлення Романтика »

Не знаю как письма, но у меня требовали Довидку
Додаток до Порядку подання фінансової звітності
затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.05.2005 р. № 384
ДОВІДКА про згоду надання даних з фінансової звітності підприємства органам державної влади
ЄДРПОУ, ТОВ «ААА» дає згоду на надання органами державної статистики даних з фінансової звітності за 2011-2012 органам державної влади для виконання адміністративних обов'язків та завдань, що належать до їх компетенції
Директор Іванов І.І. підпис

БЕРСКА
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 136
З нами з: 18 лютого 2011, 02:54
Дякував (ла): 13 разів

Повідомлення БЕРСКА »

Романтика писав:Не знаю как письма, но у меня требовали Довидку
Додаток до Порядку подання фінансової звітності
затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.05.2005 р. № 384
ДОВІДКА про згоду надання даних з фінансової звітності підприємства органам державної влади
ЄДРПОУ, ТОВ «ААА» дає згоду на надання органами державної статистики даних з фінансової звітності за 2011-2012 органам державної влади для виконання адміністративних обов'язків та завдань, що належать до їх компетенції
Директор Іванов І.І. підпис
Да именно это . Спасибо. Только еще какую????????? Точно помню что две!!!!

Барабашка
Оракул
Оракул
Повідомлень: 230
З нами з: 11 січня 2012, 10:24
Дякував (ла): 48 разів
Подякували: 165 разів

Повідомлення Барабашка »

Може комусь пригодиться. Я щойно зі статистики. Баланс здала ще раніше, нічого не вимагали(Львів). Ввівши на їх сайт свій код ЄДРПОУ, я побачила, які звіти маю здавати. Розібравшись по зносках, зрозуміла, що 4-МТП і 11-ер мені здавати не потрібно, бо не займаюсь тими видами діяльності і не споживаю електроенергії (реєстрація по домашній адресі), але інспектор сказала, що тих дві форми треба здавати навіть пусті.

Vasilishna
ПрофиПрофи
Повідомлень: 37
З нами з: 16 січня 2012, 04:33
Дякував (ла): 33 рази
Подякували: 16 разів

Повідомлення Vasilishna »

Барабашка писав:Може комусь пригодиться. Я щойно зі статистики. Баланс здала ще раніше, нічого не вимагали(Львів). Ввівши на їх сайт свій код ЄДРПОУ, я побачила, які звіти маю здавати. Розібравшись по зносках, зрозуміла, що 4-МТП і 11-ер мені здавати не потрібно, бо не займаюсь тими видами діяльності і не споживаю електроенергії (реєстрація по домашній адресі), але інспектор сказала, що тих дві форми треба здавати навіть пусті.
Читаю об этом не в первый раз, это во всех городах или как? Кто знает?

Р_омашка
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 19
З нами з: 29 січня 2012, 06:24

Повідомлення Р_омашка »

П О С Т А Н О В А КМУ від 28 лютого 2000 р. N 419 "Про затвердження Порядку подання фінансової звітності "
" Фінансова звітність може подаватися органам державної статистики разом з довідкою про наявність згоди надання органам державної влади даних з фінансової звітності підприємства, форму якої наведено у додатку. У разі відсутності такої згоди зазначена довідка органам державної статистики не подається."
Єто не принудительно, если заполняете, Ві тем самім подтверждаете , что Ваши данніе могут быть даны другим органам власти, а так только прокуратуре., или через суд

Відповісти

Повернутись до “Статистика”