Кто сдает 1-Підприємництво?

Звітність, адреси районних відділень
Senseim
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 15
З нами з: 05 жовтня 2015, 19:21
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 2 рази

Повідомлення Senseim »

Роз'яснення щодо заповнення форми державного статистичного спостереження N 1-підприємництво (річна) "Структурне обстеження підприємства"
http://www.cct.com.ua/2017/15.07.2016_17.4-12_8.htm

OlyA15
Гений
Гений
Повідомлень: 393
З нами з: 14 квітня 2015, 13:17
Дякував (ла): 362 рази
Подякували: 188 разів

Повідомлення OlyA15 »

Вена писав:Девочки может у кого-то есть телефончик Днепровский район г. Киёв по 1 предприним. Хочу уточнить нужно мне подавать или нет,кажется мне в прошлом году звонили и сказали что я не должна, но тел.потеряла,не хочется лишним заниматься
так вроде можно ввести сюда код пред-я и узнать что надо подавать http://kiev.ukrstat.gov.ua/p.php3?c=2883&lang=1

Александр2301
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 144
З нами з: 19 травня 2015, 19:26
Дякував (ла): 38 разів
Подякували: 26 разів

Повідомлення Александр2301 »

Подскажите пожалуйста! На фирме не было деятельности, и мы попали на этот отчет. Как его подать пустым? Программа находит кучу ошибок если сохраняю пустышку и квит2 с ошибкой приходит.

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8512
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1885 разів
Подякували: 6484 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Александр2301 писав:Подскажите пожалуйста! На фирме не было деятельности, и мы попали на этот отчет. Как его подать пустым? Программа находит кучу ошибок если сохраняю пустышку и квит2 с ошибкой приходит.
А ви фінзвітність подавали ? Цей звіт деякі показники звіряє з фінзвітністю... А у вас що і товарних запасів не було ?

Valudser
Гений
Гений
Повідомлень: 459
З нами з: 17 лютого 2015, 15:32
Дякував (ла): 173 рази
Подякували: 134 рази

Повідомлення Valudser »

Постоянно подавала 1-підприємництво, но никогда не смотрела на сайте нужно ли его сдавать. Всегда звонили со стат.упр. и предупреждали, чтоб за него не забыла.
А вот заглянула на сайт, а мне там его за 2016 не приписали..... Могу ли я не подавать, то, чего нет в перечне "приписанных" нам отчетов на их сайте ...???

Valudser
Гений
Гений
Повідомлень: 459
З нами з: 17 лютого 2015, 15:32
Дякував (ла): 173 рази
Подякували: 134 рази

Повідомлення Valudser »

Valudser писав:Постоянно подавала 1-підприємництво, но никогда не смотрела на сайте нужно ли его сдавать. Всегда звонили со стат.упр. и предупреждали, чтоб за него не забыла.
А вот заглянула на сайт, а мне там его за 2016 не приписали..... Могу ли я не подавать, то, чего нет в перечне "приписанных" нам отчетов на их сайте ...???
#umbr#

Татьяна ТС
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1587
З нами з: 25 лютого 2015, 14:58
Дякував (ла): 370 разів
Подякували: 1089 разів

Повідомлення Татьяна ТС »

Valudser писав:
Valudser писав:Постоянно подавала 1-підприємництво, но никогда не смотрела на сайте нужно ли его сдавать. Всегда звонили со стат.упр. и предупреждали, чтоб за него не забыла.
А вот заглянула на сайт, а мне там его за 2016 не приписали..... Могу ли я не подавать, то, чего нет в перечне "приписанных" нам отчетов на их сайте ...???
#umbr#
Не подавайте те, чого немає в переліку. Цей звіт вибірковий, не для всіх підприємств

Lilija0609
Мастер
Мастер
Повідомлень: 63
З нами з: 23 вересня 2016, 11:15
Дякував (ла): 30 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Lilija0609 »

Подскажите, пожалуйста, как проверить стр. 415 в "1-Підприємництво (коротка) (річна)"? Сегодня пошла сдавать, инспектор на основании годовой отчетности, сказала написать такую-то цифру, как она её получила хоть убейте-не пойму#wall#

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8512
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1885 разів
Подякували: 6484 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Lilija0609 писав:Подскажите, пожалуйста, как проверить стр. 415 в "1-Підприємництво (коротка) (річна)"? Сегодня пошла сдавать, инспектор на основании годовой отчетности, сказала написать такую-то цифру, как она её получила хоть убейте-не пойму#wall#
Із роз"яснень по заповненню форми:
5.16. Рядок 415 показника "Вартість товарів і послуг, придбаних у звітному році для перепродажу (без ПДВ)" уключає дані про вартість товарів і послуг, придбаних у звітному році для перепродажу без додаткової обробки на цьому підприємстві, незалежно від того, чи були вони у звітному році продані чи залишились у вигляді залишків. Показник щодо вартості товарів і послуг має відображення в цьому рядку за купівельною ціною без ПДВ (рахунок 26 або, якщо підприємство не використовує спрощений План рахунків, - рахунок 28, у частині вартості товарів і послуг, придбаних у звітному році для перепродажу).

Можливо вона бере товарні запаси на поч.р+сбв реалізованих - тов.запаси на кінець року.... Але в мене ця цифра не сходиться...
Да напишіть як вона каже - це некритично, тим більше ви здаєте з запізненням...

Lilija0609
Мастер
Мастер
Повідомлень: 63
З нами з: 23 вересня 2016, 11:15
Дякував (ла): 30 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Lilija0609 »

Tasa писав:
Lilija0609 писав:Подскажите, пожалуйста, как проверить стр. 415 в "1-Підприємництво (коротка) (річна)"? Сегодня пошла сдавать, инспектор на основании годовой отчетности, сказала написать такую-то цифру, как она её получила хоть убейте-не пойму#wall#
Із роз"яснень по заповненню форми:
5.16. Рядок 415 показника "Вартість товарів і послуг, придбаних у звітному році для перепродажу (без ПДВ)" уключає дані про вартість товарів і послуг, придбаних у звітному році для перепродажу без додаткової обробки на цьому підприємстві, незалежно від того, чи були вони у звітному році продані чи залишились у вигляді залишків. Показник щодо вартості товарів і послуг має відображення в цьому рядку за купівельною ціною без ПДВ (рахунок 26 або, якщо підприємство не використовує спрощений План рахунків, - рахунок 28, у частині вартості товарів і послуг, придбаних у звітному році для перепродажу).

Можливо вона бере товарні запаси на поч.р+сбв реалізованих - тов.запаси на кінець року.... Але в мене ця цифра не сходиться...
Да напишіть як вона каже - це некритично, тим більше ви здаєте з запізненням...
неа, не выходит. Та хотелось понять её мысль, но, наверное, не судьба.

Відповісти

Повернутись до “Статистика”