Переход на новый КВЭД

Звітність, адреси районних відділень
Лапа
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6158
З нами з: 30 грудня 2011, 00:59
Дякував (ла): 7018 разів
Подякували: 4419 разів

Повідомлення Лапа »

Нужно. По Днепру по информации за 1 кв не приняли деку по прибыли - был указан старый КВЕД. Приятельнице пишут отказ в принятии. Хотя кватанции пришли. КАПЕЦ#g_cray2# #g_cray2#

Валюша с
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2708
З нами з: 24 липня 2011, 00:23
Дякував (ла): 1530 разів
Подякували: 1615 разів

Повідомлення Валюша с »

Лимончик писав:ПОДСКАЖИТЕ ТЕ , КТО УЖЕ СМЕНИЛ СТАРЫЙ КВЭД НА НОВЫЙ(ЮР.ЛИЦА):
У МЕНЯ УЖЕ НОВАЯ ДОВИДКА СО СТАТИСТИКИ , С НОВЫМИ ЕСТЕСТВЕННО КВЭДАМИ
НУЖНО СЕЙЧАС В МЕДКЕ ИЗМЕНИТЬ В КАРТКЕ ПИДПРИЭМСТВА В ЗАКЛАДКЕ (ДОДАТКОВО)-НОВЫЙ КВЭД)?
ИЛИ УЖЕ С 2013ГОДА?:-k ЧЕЙ-ТО Я ТУПЛЮ-БОЛЕЮ
Я как получила, так везде и поменяла!

Лимончик
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2477
З нами з: 25 січня 2012, 03:14
Дякував (ла): 5794 рази
Подякували: 3610 разів

Повідомлення Лимончик »

Лапа писав:Нужно. По Днепру по информации за 1 кв не приняли деку по прибыли - был указан старый КВЕД. Приятельнице пишут отказ в принятии. Хотя кватанции пришли. КАПЕЦ#g_cray2# #g_cray2#


ВОТ И Я СЛЫШАЛА ОБ ЄТОМ И ЗАБЫЛА ПОМЕНЯТЬ..... СПАСИБО!!!#smile3#

Лимончик
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2477
З нами з: 25 січня 2012, 03:14
Дякував (ла): 5794 рази
Подякували: 3610 разів

Повідомлення Лимончик »

Валюша с писав:
Лимончик писав:ПОДСКАЖИТЕ ТЕ , КТО УЖЕ СМЕНИЛ СТАРЫЙ КВЭД НА НОВЫЙ(ЮР.ЛИЦА):
У МЕНЯ УЖЕ НОВАЯ ДОВИДКА СО СТАТИСТИКИ , С НОВЫМИ ЕСТЕСТВЕННО КВЭДАМИ
НУЖНО СЕЙЧАС В МЕДКЕ ИЗМЕНИТЬ В КАРТКЕ ПИДПРИЭМСТВА В ЗАКЛАДКЕ (ДОДАТКОВО)-НОВЫЙ КВЭД)?
ИЛИ УЖЕ С 2013ГОДА?:-k ЧЕЙ-ТО Я ТУПЛЮ-БОЛЕЮ
Я как получила, так везде и поменяла!
ВЕЗДЕ:ЭТО В 1С И МЕДКЕ?

Валюша с
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2708
З нами з: 24 липня 2011, 00:23
Дякував (ла): 1530 разів
Подякували: 1615 разів

Повідомлення Валюша с »

Лимончик писав:
Валюша с писав:
Лимончик писав:ПОДСКАЖИТЕ ТЕ , КТО УЖЕ СМЕНИЛ СТАРЫЙ КВЭД НА НОВЫЙ(ЮР.ЛИЦА):
У МЕНЯ УЖЕ НОВАЯ ДОВИДКА СО СТАТИСТИКИ , С НОВЫМИ ЕСТЕСТВЕННО КВЭДАМИ
НУЖНО СЕЙЧАС В МЕДКЕ ИЗМЕНИТЬ В КАРТКЕ ПИДПРИЭМСТВА В ЗАКЛАДКЕ (ДОДАТКОВО)-НОВЫЙ КВЭД)?
ИЛИ УЖЕ С 2013ГОДА?:-k ЧЕЙ-ТО Я ТУПЛЮ-БОЛЕЮ
Я как получила, так везде и поменяла!
ВЕЗДЕ:ЭТО В 1С И МЕДКЕ?
Да везде и в отчетах тоже новый КВЕД указываю и все ок!

zador
ПрофиПрофи
Повідомлень: 49
З нами з: 09 травня 2012, 07:23
Дякував (ла): 88 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення zador »

Подскажите,в какие сроки нужно сделать смену КВЕДов?

Лимончик
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2477
З нами з: 25 січня 2012, 03:14
Дякував (ла): 5794 рази
Подякували: 3610 разів

Повідомлення Лимончик »

zador писав:Подскажите,в какие сроки нужно сделать смену КВЕДов?

ДО 01,01,2013ГОДА
А ВООБЩЕ ЛУЧШЕ ПОБЫСТРЕЕ
Я ТАК ПОНЯЛА ВЫ НЕ ФОП, ПОТОМУ И НЕ ОСОБО СПЕШИТЕ

***************************************
Доброго дня!

Відповідно до Закону України “Про державну статистику” органи державної статистики здійснюють облік юридичних осіб та відокремлених підрозділів юридичних осіб у Єдиному державному реєстрі підприємств та організацій України (ЄДРПОУ). Згідно з нормами Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців" взяття на облік (зняття з обліку) та проведення будь-яких змін в ЄДРПОУ здійснюється на підставі реєстраційних відомостей, які надходять до органів державної статистики з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, розпорядником якого є Державна реєстраційна служба України. Тобто, дії органів статистики щодо внесення даних до ЄДРПОУ є похідними.

Затверджений Держспоживстандартом (наказ від 11 жовтня 2010 р. № 457 із змінами від 29 листопада 2010 року № 530) національний класифікатор України ДК 009:2010 "Класифікація видів економічної діяльності" (КВЕД) повністю відповідає європейській Класифікації видів економічної діяльності (NACE, rev.2) і набуває чинності з 01 січня 2012 року. З цього моменту розроблення державної статистичної інформації здійснюватиметься органами державної статистики за новою КВЕД.

З огляду на те, що КВЕД використовується для представлення та аналізу статистичної, фінансової, митної, податкової, банківської та іншої економічної інформації, період з 01.01.2011 до 31.12.2012 є періодом проведення заходів щодо переходу органів державної статистики та інших органів державної влади, які є користувачами Класифікації, на нову КВЕД (ДК 009:2010).

З метою визначення кодів видів економічної діяльності за новою КВЕД (ДК 009:2010) створений "Сервіс для визначення кодів видів економічної діяльності за КВЕД-2005 та КВЕД-2010.

Начальник відділу ЄДРПОУ та статистичних реєстрів Карачанська О.В.

----- оригінальне повідомлення -----
Тема: Нові коди КВЕД
Від кого: Отдел сводных работ (ГУС) <zvedn@kh.ukrstat.gov.ua>
Кому: <keep_isp@i.ua>
Відправлено: 06.12.2011 14:46,
*********************************************************************




zador
ПрофиПрофи
Повідомлень: 49
З нами з: 09 травня 2012, 07:23
Дякував (ла): 88 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення zador »

спасибо,да не ФОП)))). УСПОКОИЛИ))))

asv
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 878
З нами з: 13 лютого 2012, 12:24
Дякував (ла): 663 рази
Подякували: 80 разів

Повідомлення asv »

вчора у пресі прочитала, що при зміні КВЕД-2010 потрібно повідомляти податку заявою за формою №1-ОПП, бо будуть штрафи ... я в шоці, чи дійсно потрібно повідомляти, вроді держреєстратор автоматом повідомляє і податкову і пенсійний...

Levenya
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2016
З нами з: 12 грудня 2011, 09:40
Дякував (ла): 1458 разів
Подякували: 1168 разів

Повідомлення Levenya »

asv писав:вчора у пресі прочитала, що при зміні КВЕД-2010 потрібно повідомляти податку заявою за формою №1-ОПП, бо будуть штрафи ... я в шоці, чи дійсно потрібно повідомляти, вроді держреєстратор автоматом повідомляє і податкову і пенсійний...

9.2. Платники податків, які не включаються до Єдиного державного реєстру, у разі виникнення змін у даних або внесення змін до документів, що подаються для взяття на облік згідно з цим Порядком, зобов'язані протягом 10 календарних днів з дня внесення змін до зазначених документів подати до органу державної податкової служби уточнені документи в такому самому порядку, як і при взятті на облік. Додаткова реєстраційна заява за ф. N 1-ОПП, ф. N 5-ОПП подається з позначкою "Зміни" або за ф. N 1-РПП - з позначкою "Перереєстрація, зміни".

9.3. Платники податків - юридичні особи та відокремлені підрозділи юридичних осіб зобов'язані подати реєстраційну заяву за ф. N 1-ОПП з позначкою "Зміни" з відомостями стосовно осіб, відповідальних за ведення бухгалтерського та/або податкового обліку юридичної особи, відокремлених підрозділів юридичної особи, до органу державної податкової служби у 10-денний строк з дня взяття на облік чи виникнення змін у облікових даних платників податків. У разі надходження від державних реєстраторів відомостей про внесення змін до Єдиного державного реєстру щодо платників податків, а також надходження від платників податків заяв за ф. N 1-ОПП, за ф. N 5-ОПП з позначкою "Зміни" або за ф. N 1-РПП з позначкою "Перереєстрація, зміни" органи державної податкової служби вносять відповідні зміни до Єдиного банку даних юридичних осіб або Реєстру самозайнятих осіб та фіксують зазначені зміни в журналах за ф. N 2-ОПП та за ф. N 7-ОПП.

Реєстратор сам надсилає відомості стосовно кведу.

Відповісти

Повернутись до “Статистика”