Акциз. Электронное администрирование

Наталья Т
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 114
З нами з: 29 лютого 2016, 11:31
Дякував (ла): 13 разів
Подякували: 18 разів

Повідомлення Наталья Т »

нива писав:
Наталья Т писав:А как же указать в чеке код УКТ, это же простыня будет, а не чек? И тем более приходы могут быть разными
Бредовое изменение. Зачем код в чеке, если каждій день регистрируеться АН с этим кодом?
Я надеюсь что отменят и АН. Если не будет акциза с розницы, то зачем АН.

И-р-и-н-А
УченикУченик
Повідомлень: 8
З нами з: 12 квітня 2016, 13:23
Подякували: 3 рази

Повідомлення И-р-и-н-А »

marty писав: "Акцизные склады с датчиками перенесли до 2018 г."

А где можно почитать?
Проект Закону 5368

Buh-16
УченикУченик
Повідомлень: 6
З нами з: 19 грудня 2016, 11:12
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 2 рази

Повідомлення Buh-16 »

Хто писав відповіді на запит ДФС на рахунок розрахунків коригування до акцизних накладних.Допоможіть правильно дати відповідь(якщо получилось подвоєння кількості або не правильно зазначено КОАТУУ тому і проводили коригування). Які підтверджуючі документи прикріплювали?! Завчасно дякую.

yummy25
Оракул
Оракул
Повідомлень: 255
З нами з: 23 січня 2012, 02:28
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 65 разів

Повідомлення yummy25 »

Buh-16 писав:Хто писав відповіді на запит ДФС на рахунок розрахунків коригування до акцизних накладних.Допоможіть правильно дати відповідь(якщо получилось подвоєння кількості або не правильно зазначено КОАТУУ тому і проводили коригування). Які підтверджуючі документи прикріплювали?! Завчасно дякую.
Доречі КОАТУУ непотрібно ніде вказувати, це Медок собі придумав. Я все реєструю без КОАТУУ.

Buh-16
УченикУченик
Повідомлень: 6
З нами з: 19 грудня 2016, 11:12
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 2 рази

Повідомлення Buh-16 »

yummy25 писав:
Buh-16 писав:Хто писав відповіді на запит ДФС на рахунок розрахунків коригування до акцизних накладних.Допоможіть правильно дати відповідь(якщо получилось подвоєння кількості або не правильно зазначено КОАТУУ тому і проводили коригування). Які підтверджуючі документи прикріплювали?! Завчасно дякую.
Доречі КОАТУУ непотрібно ніде вказувати, це Медок собі придумав. Я все реєструю без КОАТУУ.
В мене просто уже не має сил і терпіння з ними спорити( Так як ДФС сказало реєструвати за КОАТУУ коли вводили реєстрацію АН....все ж для полегшення роботи бухгалтерів. На далі буду також реєструвати все разом.

nyusha72
ПрофиПрофи
Повідомлень: 32
З нами з: 22 червня 2016, 12:14
Дякував (ла): 18 разів

Повідомлення nyusha72 »

yummy25 писав:
нива писав:
yummy25 писав:То відмінили роздрібний акцизний податок на АЗС чи ні??
Здесь написано, что отменили http://oilnews.com.ua/a/news/Roznichniy ... nen/225722
Но на бухгалтерских сайтах я такой информации не нашла #dntknw#
перетяну с другой ветки:
Судя по последнему варианту НКУ с сайта ВР, да отменили для АЗС. Но внесли изменения в Закон про РРО, теперь в наименование топлива нужно еще добавить код укт зед 10 знаков.
Акцизные склады с датчиками перенесли до 2018 г.

Но как- то все очень просто. Как бы нас не заставили заплатить акцизный налог с остатков на складах??
Не нашла нигде про код ЗЕД в чеке. Последние изменения дает за 2015 год. Скиньте пожалуйста ссылку где это прописано. Спасибо#thank2#

Наталья Т
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 114
З нами з: 29 лютого 2016, 11:31
Дякував (ла): 13 разів
Подякували: 18 разів

Повідомлення Наталья Т »

nyusha72 писав:
yummy25 писав:
нива писав: Здесь написано, что отменили http://oilnews.com.ua/a/news/Roznichniy ... nen/225722
Но на бухгалтерских сайтах я такой информации не нашла #dntknw#
перетяну с другой ветки:
Судя по последнему варианту НКУ с сайта ВР, да отменили для АЗС. Но внесли изменения в Закон про РРО, теперь в наименование топлива нужно еще добавить код укт зед 10 знаков.
Акцизные склады с датчиками перенесли до 2018 г.

Но как- то все очень просто. Как бы нас не заставили заплатить акцизный налог с остатков на складах??
Не нашла нигде про код ЗЕД в чеке. Последние изменения дает за 2015 год. Скиньте пожалуйста ссылку где это прописано. Спасибо#thank2#
Добрый день. Я не могу найти где написано что Акцизные склады с датчиками перенесли до 2018 г.

Наталья Т
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 114
З нами з: 29 лютого 2016, 11:31
Дякував (ла): 13 разів
Подякували: 18 разів

Повідомлення Наталья Т »

Наталья Т писав:
nyusha72 писав:
yummy25 писав: перетяну с другой ветки:
Судя по последнему варианту НКУ с сайта ВР, да отменили для АЗС. Но внесли изменения в Закон про РРО, теперь в наименование топлива нужно еще добавить код укт зед 10 знаков.
Акцизные склады с датчиками перенесли до 2018 г.

Но как- то все очень просто. Как бы нас не заставили заплатить акцизный налог с остатков на складах??
Не нашла нигде про код ЗЕД в чеке. Последние изменения дает за 2015 год. Скиньте пожалуйста ссылку где это прописано. Спасибо#thank2#
Добрый день. Я не могу найти где написано что Акцизные склады с датчиками перенесли до 2018 г.

Нашла
ПКУ п.5 р.ХХ
12. Норми пункту 230.1 статті 230 цього Кодексу щодо обладнання акцизних складів, на території яких здійснюється виробництво, оброблення (перероблення), змішування, навантаження-розвантаження, зберігання пального, витратомірами-лічильниками та рівнемірами-лічильниками застосовуються з 1 січня 2018 року.

ss1970
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 17
З нами з: 10 червня 2016, 16:32
Подякували: 1 раз

Повідомлення ss1970 »

Шановні друзі! розбираюсь з акцизною декларацією з торгівлі паливом роздріб.Хто вже здава чи розібрався допоможіть з декларацією та д.11,скиньте приклад заповнення деклараціі та додатків,які ще додатки здаємо? Буду дуже вдячна за відповіді!!!


Алекспал63
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 195
З нами з: 11 січня 2014, 21:13
Дякував (ла): 67 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Алекспал63 »

Подскажите пожалуйста.Списание ДТ на собственные нужды.Я просто недавно стал работать в этой сфере.Мы занимаемся оптовыми поставками топлива.Подакцизный у нас только ДТ и мы решили его списать.
1 Я регистрирую АН от 31.12.2016г.(до 15,01.17г)-код 3.К ней обязательно РК составлять?
2 Как мне перевести в кг если я получал в литрах?

Відповісти

Повернутись до “Інші податки та збори”