Звіт про обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв у роздрібній мережі (ф. № 1-РА)

иван1
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 185
З нами з: 16 січня 2014, 18:49
Дякував (ла): 273 рази
Подякували: 81 раз

Повідомлення иван1 »

марина.123 писав:
Ксения @@@ писав:Подскажите пожалуйста!!!!!,
должен ли акциз указанный в кассовой ленте совпадать с декларацией по акцизу????????
по идее должен,но может не совпадать ,у меня например не совпадает ,потому что я по некоторым позициям в цену не включаю акциз ,а накручиваю сверху при начислении налога,вообще главное чтоб в отчете не меньше чем в ленте
ИМХО. Ввожу каждый чек и сверяюсь с отчетом о продажах за месяц.

Вариант1. Девочки забили акцизный товар и не обложили 5% -начисляю эту сумму акциза.

Вариант 2. Девочки не акцизное ( напитки обложили акцизом),тогда убираю. Но если пару позиций не уменьшаю акциз к уплате.

Вариант 3. Пробили лишнее 30 кг сыра или 2000 пачек сигарет. Тогда объяснительная от продавца и уменьшаю и выручку и акциз на эту сумму. Дело в том,что исправления в РРО мини-400 не возможны. Попало в фискальную память РРО уже не исправишь. Но и люди не компы-ошибаются.
Хотя,30 кг сыра это 6-8 кругов российского сыра. Она что ослепла, когда выбивала чек? Но и увеличивать выторг на 6000 грн с чего то ? Денег где взять?

марина.123
ПрофиПрофи
Повідомлень: 32
З нами з: 03 липня 2014, 13:48
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 10 разів

Повідомлення марина.123 »

иван1 писав: Дело в том,что исправления в РРО мини-400 не возможны. Попало в фискальную память РРО уже не исправишь
почему невозможно ,можно выбить Возвратный чек - это чек выдачи наличных при возврате товара покупателем. Возможно его использовать и для отмены ошибочной суммы, и акциз тоже сторнируется

yyy
ПрофиПрофи
Повідомлень: 36
З нами з: 29 січня 2014, 19:22
Дякував (ла): 28 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення yyy »

Доброе утро! Скажите. пожалуйста. если ФОП зарегистрирован в одном районе, а магазин находится в другом, то куда подавать отчеты, по месту регистрации ФОПа????

NataF
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 13
З нами з: 16 травня 2016, 16:01
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 7 разів

Повідомлення NataF »

звіт 1-РА подаєте по місцю фактичної реєстрації підприємця

yyy
ПрофиПрофи
Повідомлень: 36
З нами з: 29 січня 2014, 19:22
Дякував (ла): 28 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення yyy »

NataF писав:звіт 1-РА подаєте по місцю фактичної реєстрації підприємця
Спасибо! А акцизную декларацию также?

NataF
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 13
З нами з: 16 травня 2016, 16:01
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 7 разів

Повідомлення NataF »

декларацію по акцизу-по місцю фактичної точки продажу. якщо це інший район-то в іншу ДПІ

иван1
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 185
З нами з: 16 січня 2014, 18:49
Дякував (ла): 273 рази
Подякували: 81 раз

Повідомлення иван1 »

марина.123 писав:
иван1 писав: Дело в том,что исправления в РРО мини-400 не возможны. Попало в фискальную память РРО уже не исправишь
почему невозможно ,можно выбить Возвратный чек - это чек выдачи наличных при возврате товара покупателем. Возможно его использовать и для отмены ошибочной суммы, и акциз тоже сторнируется
марина.123 писав:
иван1 писав: Дело в том,что исправления в РРО мини-400 не возможны. Попало в фискальную память РРО уже не исправишь
почему невозможно ,можно выбить Возвратный чек - это чек выдачи наличных при возврате товара покупателем. Возможно его использовать и для отмены ошибочной суммы, и акциз тоже сторнируется
Спасибо. Мне сервисник сказал " если делать,то только с разрешения хазяина или буха, а то продавцы будут "туда - сюда" деньги гонять.
А как по мне,главное за месяц пусть нарисуют отчет делают "красиво",остальное не важно...

Пенчик
Мастер
Мастер
Повідомлень: 65
З нами з: 05 травня 2016, 10:18
Дякував (ла): 24 рази
Подякували: 23 рази

Повідомлення Пенчик »

neLena писав:Ну написала я такий от лист Кужель у фейсбуці:
Доброго дня, Олександра Володимирівна! Я головний бухгалтер ПП"**************" Причина мого звернення до Вас - це наказ Мінфіна №49 від 11.02.2016р. Згідно цього наказу малі підприємства роздрібної торгівлі підакцизних товарів, повинні подавати НЕАБИЯКИЙ звіт до 10 числа кожного місяця. Для простого бухгалтера ціна помилки в цьому звіті - 17 тис.грн. Крім моєї основної задачі - нарахування та сплата податків, заробітної плати працівникам, ведення обліку згідно затверджених стандартів, я тепер зобов"язана групувати в ручну товари по кодах УЗЕД, та переводити їх в тисяч декалітрів (наприклад пиво розливають в пляшки місткістю 0,33л, 0,46л., 1л, 1,2л, 1,5л, 2л, 2,5л. ) У нас на підприємстві не має спеціального програмного забезпечення, яке б переводило всі придбані і реалізовані товари в тисяч декалітрів, а сигарети необхідно переводити в мільйони штук.Тому все це я рахую в ручну (придбання та реалізація кожного виду товарів кожного дня та за місяць) В підприємства не має можливості спеціально для подачі цього звіту прийняти додаткового працівника. Це стосується багатьох бухгалтерів та фізичних осіб-підприємців, на загальній системі оподаткування. Це стосується магазинчиків у селах та районних цетрах, невеликих міських магазинів. Ось посилання на форуми бухгалтерів, де гаряче обговорюється дане питання (http://buhgalter911.com/yaf/yaf_postsm6 ... spx#666207) (http://club.dtkt.com.ua/read.php?13,1711950,page=68) Бухгалтери України - це люди, які найбільше читають та дотримуються того що прийняли ТАМ у верховній зраді. 14.06.16 було голосування за відміну цього наказу (законопрект №2498а) Але на жаль 125 нардепів не проголосувало. На жаль, вони не читають.... Я розумію, що то тонни паперу. Але що за несправедливість - для прийняття закону необхідна кучка нардепів, які не розуміють про що йдеться в тому законі, а для того, щоб розглянути скасування маразму що прийняли, необхідно 25000 людей, які читали той закон і які повинні його дотримуватися. Та й процедура підтримки петицій на сайті Президента настільки складна - що я повинна ще чекати 2 дні щоб ідентифікували мою особу й тільки тоді я зможу підписати петицію (https://petition.president.gov.ua/petition/23473) Дякую Вам за увагу до мого листа.

Підкажіть кому й куди ще відправити, може ще щось дописати?
Дайте ссылку на это письмо, будем все ставить "лайки"

tfv
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 11
З нами з: 31 січня 2012, 02:22
Подякували: 19 разів

Повідомлення tfv »

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів" (щодо скорочення звітності для суб'єктів малого бізнесу) №4841 від 17.06.2016
http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webp ... 3511=59456

Alisia.lviv
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 14
З нами з: 04 травня 2016, 10:12
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 6 разів

Повідомлення Alisia.lviv »

Хто знає коли будуть голосувати?

Відповісти

Повернутись до “Інші податки та збори”