Звіт про обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв у роздрібній мережі (ф. № 1-РА)

zoltan
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1409
З нами з: 23 серпня 2016, 11:48
Дякував (ла): 852 рази
Подякували: 590 разів

Повідомлення zoltan »

Dary писав:
senia писав:СПД приостанавливает деятельность, сдает кассовый аппарат, отчет 1РА подавать нужно? и как можно списать остатки вино-водочных по бару или "выпить" самим
Нужно подать заявление об оннулировании лицензии.
Сдаете отчеты пока не прийдет подтверждение, что ваша лицензия онулирована.
А списати залишки можна в звіті "Примітка" там можна вказати що вкрали,згоріло і т,д і к-ть

lera1071
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 10
З нами з: 13 травня 2016, 21:44
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення lera1071 »

Отзовитесь пожалуйста у кого были несоответсвия с поставщиками.Как поступали

Лариса73
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 11
З нами з: 07 червня 2016, 10:34
Подякували: 2 рази

Повідомлення Лариса73 »

lera1071 писав:Отзовитесь пожалуйста у кого были несоответсвия с поставщиками.Как поступали
Писали письмо поставщикам.
Між ТОВ «........» та ТОВ «..........» заключений Договір № ___ від __.__.____ року.
Повідомляємо, що в накладній № ______ від ___ ________ _______ року вказаний код продукції ____ на (вид та назва алкогольного напою) не вірний. Правильний код ____.
Згідно чинного податкового законодавства, всі підприємства, які отримали ліцензію на роздрібну торгівлю алкогольними напоями, мають обов’язково подати до 09 числа кожного місяця Форму 1 - РА «Звіт про обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв у роздрібній мережі», затвердженого Наказом Міністерства фінансів України 11 лютого 2016 року № 49. У разі подання звіту із недостовірними даними штрафні санкції складають 17000 грн.
Ми маємо намір вказувати вірний код продукції _____ на (вид та назва алкогольного напою) у звіті Форми 1-РА. Тому, просимо терміново надати виправлену видаткову накладну з кодом продукції ___ на (вид та назва алкогольного напою)



zoltan
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1409
З нами з: 23 серпня 2016, 11:48
Дякував (ла): 852 рази
Подякували: 590 разів

Повідомлення zoltan »

Лариса73 писав:
lera1071 писав:Отзовитесь пожалуйста у кого были несоответсвия с поставщиками.Как поступали
Писали письмо поставщикам.
Між ТОВ «........» та ТОВ «..........» заключений Договір № ___ від __.__.____ року.
Повідомляємо, що в накладній № ______ від ___ ________ _______ року вказаний код продукції ____ на (вид та назва алкогольного напою) не вірний. Правильний код ____.
Згідно чинного податкового законодавства, всі підприємства, які отримали ліцензію на роздрібну торгівлю алкогольними напоями, мають обов’язково подати до 09 числа кожного місяця Форму 1 - РА «Звіт про обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв у роздрібній мережі», затвердженого Наказом Міністерства фінансів України 11 лютого 2016 року № 49. У разі подання звіту із недостовірними даними штрафні санкції складають 17000 грн.
Ми маємо намір вказувати вірний код продукції _____ на (вид та назва алкогольного напою) у звіті Форми 1-РА. Тому, просимо терміново надати виправлену видаткову накладну з кодом продукції ___ на (вид та назва алкогольного напою)

мого знайомого кликали в податкову за невідповідність з поставщиками але тільки попередили але не штрафували

Лариса73
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 11
З нами з: 07 червня 2016, 10:34
Подякували: 2 рази

Повідомлення Лариса73 »

zoltan писав:
Лариса73 писав:
lera1071 писав:Отзовитесь пожалуйста у кого были несоответсвия с поставщиками.Как поступали
Писали письмо поставщикам.
Між ТОВ «........» та ТОВ «..........» заключений Договір № ___ від __.__.____ року.
Повідомляємо, що в накладній № ______ від ___ ________ _______ року вказаний код продукції ____ на (вид та назва алкогольного напою) не вірний. Правильний код ____.
Згідно чинного податкового законодавства, всі підприємства, які отримали ліцензію на роздрібну торгівлю алкогольними напоями, мають обов’язково подати до 09 числа кожного місяця Форму 1 - РА «Звіт про обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв у роздрібній мережі», затвердженого Наказом Міністерства фінансів України 11 лютого 2016 року № 49. У разі подання звіту із недостовірними даними штрафні санкції складають 17000 грн.
Ми маємо намір вказувати вірний код продукції _____ на (вид та назва алкогольного напою) у звіті Форми 1-РА. Тому, просимо терміново надати виправлену видаткову накладну з кодом продукції ___ на (вид та назва алкогольного напою)

мого знайомого кликали в податкову за невідповідність з поставщиками але тільки попередили але не штрафували
Мы в текущем периоде писали письма (было несколько ситуаций) до подачи отчета, поставщики исправляли все и расхождений с поставщиками не было.

Khmarinka
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 11
З нами з: 27 жовтня 2015, 10:46
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Khmarinka »

Я пишу отдельно водку - 58, отдельно ликеры - 59, между собой не суммируя. вино 36 (у меня других просто нет), шампанское 31, тоже все по отдельности. Код 33 не использую. Всякие виски, ромы, коньяки тоже отдельно по их кодам. Вот теперь думаю надо мне исправляться а потом и стреляться сразу, или сидеть тихонько? Есть еще такие умники как я?

Alisia.lviv
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 14
З нами з: 04 травня 2016, 10:12
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 6 разів

Повідомлення Alisia.lviv »

Я також пишу все окремо , бо так писала спочатку , коли ще не було розяснень в Зірі , так писала наступні два місяці за рекомендацією інспектора , дальше думала, що от-от відмінять... Якби щось , буду посилатися на порядок заповнення , в якому ні одного слова про те , що один товар потрібно писати під двома кодами.

kkkkkkk
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 12
З нами з: 09 вересня 2016, 15:19
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення kkkkkkk »

Добрый день! Подскажите кто сталкивался с ситуацией и как дальше быть.Вчера отправила отчет 1ра через электронный кабинет налогоплательщика.Квитация 1 пришла,а второй так и нет.Сижу, жду,не знаю отправить заново отчет или ждать 2 квитацию.Если отправлю заново отчет-не задвоится ли он.

Marina@
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 119
З нами з: 31 липня 2014, 16:29
Дякував (ла): 84 рази
Подякували: 4 рази

Повідомлення Marina@ »

kkkkkkk писав:Добрый день! Подскажите кто сталкивался с ситуацией и как дальше быть.Вчера отправила отчет 1ра через электронный кабинет налогоплательщика.Квитация 1 пришла,а второй так и нет.Сижу, жду,не знаю отправить заново отчет или ждать 2 квитацию.Если отправлю заново отчет-не задвоится ли он.
Підкажіть, ви отримали квитанцію №2? Сьогодні теж відправила звіт і теж прийшла лише китанція №1. Що ви робили?

evka
Гений
Гений
Повідомлень: 326
З нами з: 30 січня 2016, 17:45
Дякував (ла): 115 разів
Подякували: 205 разів

Повідомлення evka »

Не по теме, конечно. Но! читала и плакала #g_cray# Эмираты могут, а наша страна - нет.

http://twitter.com/Zn_Portnova/status/7 ... 44/photo/1

Кстати, квитанций №2 пока нет. Сдала в 10.00 сегодня 05.11.16.

Відповісти

Повернутись до “Інші податки та збори”