Акцизный налог в рознице

arutna
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 20 лютого 2015, 12:27
Подякували: 1 раз

Повідомлення arutna »

Ronivesta писав:Виявлені помилки:
[J0209502] Подання копії для звіту не передбачено Податковим кодексом України.
Державна фіскальна служба України

что делать?
Ви подаєте звіт в податкову не за основним місцем обліку? Тоді треба змінити тимчасово ДПІ в картці підприємства, зформувати звіт, тоді не забути знову поміняти ДПІ.

nat@lochka
Гуру
Гуру
Повідомлень: 70
З нами з: 21 грудня 2011, 00:47
Дякував (ла): 361 раз
Подякували: 24 рази

Повідомлення nat@lochka »

pan_1348 писав:Только что получила кв 2 по дод 6 две штуки....!
Одна:

Пакет не прийнято

Виявлені помилки:
<Line 2, Column 108>: XML-24500: (Error) Can not build schema '' located at 'F0295602.XSD'
[F0295602] Не відповідає стандарту XML(помилка структури)

Вторая:

Реєстраційний номер документу: 9019094744

За період: Січень,2015 р.
Документ доставлено до районного рівня 20.02.2015 в 08:54:25

Підписи документа:
- перший - печатка,
- другий - директор,

Прийнято пакет
Державна фіскальна служба України

Ничего не понятно.
В нас в податковій сказали, що це в них щось з програмою, декларацію вони бачать, а додаток 6 висить в архіві як неприйнятий. І така ситуація в усіх. Що робити відповіді не дали , тільки сказали , якщо відправити , то буде те ж саме

Female
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 102
З нами з: 16 грудня 2011, 08:31
Дякував (ла): 40 разів
Подякували: 34 рази

Повідомлення Female »

Svetlana9 писав:
Female писав:
Svetlana9 писав:Подскажите, ФОП 2 группа на едином налоге сдают Декларацию по акцизу по розничной торговле?
а чем вы торгуете?
Пивом. Точка общепита, в т.ч. пиво
У меня похожее. Тоже 2-я группа прод. товары + пиво. Я ничего не подавала. Пиво хоть и подакцизный товар, но до 01.07.15 можно им торговать без подачи акцизной декларации. Щас поищу, где-то читала. А после 01.07.15 единщикам на второй группе им торговать, наверное, будет запрещено.

Female
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 102
З нами з: 16 грудня 2011, 08:31
Дякував (ла): 40 разів
Подякували: 34 рази

Повідомлення Female »

Ан-ия писав:
Александр240791 писав:а Ґ2 заполняется в каких случаях? нужно вообще её заполнять?
я не заполняла эту строку
прописывать по коду КОАТУУ общую сумму акцизного налога

зіронька
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 20 лютого 2015, 12:49

Повідомлення зіронька »

Подскажите гни принимает без флешки, просто распечатаном виде?

Гоша
Гений
Гений
Повідомлень: 439
З нами з: 29 березня 2012, 06:28
Дякував (ла): 447 разів
Подякували: 208 разів

Повідомлення Гоша »

зіронька писав:Подскажите гни принимает без флешки, просто распечатаном виде?
С сопроводительным письмом. Без флешки

Ан-ия
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1128
З нами з: 16 лютого 2013, 07:28
Дякував (ла): 544 рази
Подякували: 733 рази

Повідомлення Ан-ия »

nat@lochka писав:
pan_1348 писав:Только что получила кв 2 по дод 6 две штуки....!
Одна:

Пакет не прийнято

Виявлені помилки:
<Line 2, Column 108>: XML-24500: (Error) Can not build schema '' located at 'F0295602.XSD'
[F0295602] Не відповідає стандарту XML(помилка структури)

Вторая:

Реєстраційний номер документу: 9019094744

За період: Січень,2015 р.
Документ доставлено до районного рівня 20.02.2015 в 08:54:25

Підписи документа:
- перший - печатка,
- другий - директор,

Прийнято пакет
Державна фіскальна служба України

Ничего не понятно.
В нас в податковій сказали, що це в них щось з програмою, декларацію вони бачать, а додаток 6 висить в архіві як неприйнятий. І така ситуація в усіх. Що робити відповіді не дали , тільки сказали , якщо відправити , то буде те ж саме
у меня все приняли и дод и деку -голосеевськая дпи

Female
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 102
З нами з: 16 грудня 2011, 08:31
Дякував (ла): 40 разів
Подякували: 34 рази

Повідомлення Female »

Female писав:
Svetlana9 писав:
Female писав: а чем вы торгуете?
Пивом. Точка общепита, в т.ч. пиво
У меня похожее. Тоже 2-я группа прод. товары + пиво. Я ничего не подавала. Пиво хоть и подакцизный товар, но до 01.07.15 можно им торговать без подачи акцизной декларации. Щас поищу, где-то читала. А после 01.07.15 единщикам на второй группе им торговать, наверное, будет запрещено.
+ у нас нет кассового апарата сейчас. Поэтому до 01.07.15 налоговая никак не проверит торговала я пивом или нет)))

Натали_я
УченикУченик
Повідомлень: 9
З нами з: 07 лютого 2015, 10:18
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 2 рази

Повідомлення Натали_я »

Female писав: У меня похожее. Тоже 2-я группа прод. товары + пиво. Я ничего не подавала. Пиво хоть и подакцизный товар, но до 01.07.15 можно им торговать без подачи акцизной декларации. Щас поищу, где-то читала. А после 01.07.15 единщикам на второй группе им торговать, наверное, будет запрещено.
Вы читали это сообщение в официальных источниках? Налоговые говорят, что единщики на второй группе должны подавать декларацию и платить. А с 01.07. надо покупать лицензию.
Подскажите, где писали о том, что до июля можно продавать пиво и не платить?

Female
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 102
З нами з: 16 грудня 2011, 08:31
Дякував (ла): 40 разів
Подякували: 34 рази

Повідомлення Female »

Натали_я писав:
Female писав: У меня похожее. Тоже 2-я группа прод. товары + пиво. Я ничего не подавала. Пиво хоть и подакцизный товар, но до 01.07.15 можно им торговать без подачи акцизной декларации. Щас поищу, где-то читала. А после 01.07.15 единщикам на второй группе им торговать, наверное, будет запрещено.
Вы читали это сообщение в официальных источниках? Налоговые говорят, что единщики на второй группе должны подавать декларацию и платить. А с 01.07. надо покупать лицензию.
Подскажите, где писали о том, что до июля можно продавать пиво и не платить?
В официальных источниках пишут что надо подавать декларацию. Вот нашла в базе податкових знань:

Чи є платником акцизного податку платник ЄП, який здійснює роздрібну торгівлю підакцизними товарами?

Коротка та повна відповіді ідентичні.
Відповідно до п.п. 212.1.11 ст. 212 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) платником акцизного податку є особа - суб’єкт господарювання роздрібної торгівлі, яка здійснює реалізацію підакцизних товарів.
При цьому згідно з п. 297.1 ст. 297 ПКУ платники єдиного податку не звільняються від сплати акцизного податку.

Но пока нет кассовых аппаратов я регистрироваться не буду. Это моя личная позиция.


Відповісти

Повернутись до “Інші податки та збори”