Акцизный налог в рознице

Ан-ия
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1128
З нами з: 16 лютого 2013, 07:28
Дякував (ла): 544 рази
Подякували: 733 рази

Повідомлення Ан-ия »

Любознательная писав:
Ан-ия писав:вот сделали в чеках акциз. пробовала зарегистрировать налоговую с сумой акциза но ндс менше не прошло.Кто как делает в 1С?у меня с касы выгружаеться в 1С продажа с акцизом, как суму писать в приходном касовом ордере. но сейчас пробовала то в програме 1С дает показать приход с акцизом но поставить ндс меньше.Значит придеться что б в програме все ишло правильно надо в ПКО, в отчете про продажи и в налоговой показывать сумму с акцизом а ндс без него, а в медке считать и показывать суму без акциза и регистрировать.Кто как думает.и кто как делает?
А почитать выше не пробовали?

Чи відображати в податковій накладній суму акцизного податку з роздрібного продажу
Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс, підкатегорія 101.19

Пунктом 188.1 Податкового кодексу України (ПК) передбачено, що база оподаткування податком на додану вартість при здійсненні операцій із постачання товарів/послуг визначається, виходячи з їх договірної вартості (у разі здійснення контрольованих операцій — не нижче звичайних цін, визначених відповідно до ст. 39 ПК) з урахуванням загальнодержавних податків та зборів (крім збору на обов’язкове державне пенсійне страхування, що справляється з вартості послуг стільникового рухомого зв’язку, податку на додану вартість та акцизного податку на спирт етиловий, що використовується виробниками — суб’єктами господарювання для виробництва лікарських засобів, у тому числі компонентів крові та вироблених з них препаратів (крім лікарських засобів у вигляді бальзамів та еліксирів)).
Водночас, відповідно до підпункту 214.1.4 ПК, базою оподаткування акцизним податком є вартість (з ПДВ) підакцизних товарів, що реалізовані суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі.
Акцизний податок із роздрібного продажу підакцизних товарів нараховується на вартість підакцизних товарів, яка включає суму ПДВ, розраховану відповідно до пункту 188.1 ПК.
Форма та Порядок заповнення податкової накладної затверджені наказом Мінфіну від 22.09.2014 № 957 (далі — Порядок). У податковій накладній відображається, зокрема, вартість товару, що постачається, (без урахування ПДВ), яка є базою оподаткування ПДВ, та сума ПДВ, що нараховується на вартість такого товару. Відображення у податковій накладній суми акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів ПК та Порядком не передбачено.
я это читала. но сейчас у нас многое меняться не успеваеш отслеживать. Вот и решила проверить ... а в друг так получиться.Но у вы. у нас как всегда что придумают а бухи должны мучаться и думать как, что, куда, и за чем.

Вика23
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2928
З нами з: 26 листопада 2012, 08:04
Дякував (ла): 44 рази
Подякували: 949 разів

Повідомлення Вика23 »

ну Вы сами решили помучаться))) Мы уже отмучились, приняли решение и ВАМ об этом решении написали. Вы решили самостоятельно мучаться. Похвально

Александр240791
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 188
З нами з: 19 травня 2014, 11:58
Дякував (ла): 53 рази
Подякували: 5 разів

Повідомлення Александр240791 »

Добрый день всем. Надумали торговать сигаретами, помогите, пожалуйста с формированием цены. Я так понял Цена на пачке + НДС + Акциз можно сверху? или ндс должен входить в цену которая на пачке(максимальная розничная), а акциз можно сверху брать? Или в любом случае цену, которая на упаковке нельзя превысить(будь то акциз и НДС)? И еще есть такой вопрос, можно ли продавать сигаретные наборы? например пачку сигарет с зажигалкой в наборе? тем самым слегка подняв стоимость сигарет. Заранее спасибо.

Вика23
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2928
З нами з: 26 листопада 2012, 08:04
Дякував (ла): 44 рази
Подякували: 949 разів

Повідомлення Вика23 »

Александр240791 писав:Добрый день всем. Надумали торговать сигаретами, помогите, пожалуйста с формированием цены. Я так понял Цена на пачке + НДС + Акциз можно сверху? или ндс должен входить в цену которая на пачке(максимальная розничная), а акциз можно сверху брать? Или в любом случае цену, которая на упаковке нельзя превысить(будь то акциз и НДС)? И еще есть такой вопрос, можно ли продавать сигаретные наборы? например пачку сигарет с зажигалкой в наборе? тем самым слегка подняв стоимость сигарет. Заранее спасибо.
1. Цена на пачке уже с НДс и Вы добавляете к ней 5%
2. Наборы - низзя

Myami
Гений
Гений
Повідомлень: 319
З нами з: 14 лютого 2015, 08:27
Подякували: 304 рази

Повідомлення Myami »

Александр240791 писав:Добрый день всем. Надумали торговать сигаретами, помогите, пожалуйста с формированием цены. Я так понял Цена на пачке + НДС + Акциз можно сверху? или ндс должен входить в цену которая на пачке(максимальная розничная), а акциз можно сверху брать? Или в любом случае цену, которая на упаковке нельзя превысить(будь то акциз и НДС)?
http://buhgalter911.com/ShowArticle.aspx?a=162987
появились новые розничные цены на сигареты ,я их не сравнивала, но по идее цена должна быть максимальная та, что указана на упаковке. Если цена указана старая, то прибавить 5%

IRYNA11
Гений
Гений
Повідомлень: 329
З нами з: 04 жовтня 2013, 18:25
Дякував (ла): 162 рази
Подякували: 41 раз

Повідомлення IRYNA11 »

Доброго дня! І мені здавалося що сигарети ми продаємо МРЦ вказані на пачці (відповідно і в документах даної партії)+ 5%= продажна ціна. На залишку сигарети можуть бути з різних приходів, відповідно і з різними МРЦ на пачці, ціна продажна також буде різна. Можли я щось не так зрозуміра, виправте будь - ласка.

Myami
Гений
Гений
Повідомлень: 319
З нами з: 14 лютого 2015, 08:27
Подякували: 304 рази

Повідомлення Myami »

IRYNA11 писав:Доброго дня! І мені здавалося що сигарети ми продаємо МРЦ вказані на пачці (відповідно і в документах даної партії)+ 5%= продажна ціна. На залишку сигарети можуть бути з різних приходів, відповідно і з різними МРЦ на пачці, ціна продажна також буде різна. Можли я щось не так зрозуміра, виправте будь - ласка.
Если партия старая то да, а если партия новая может там уже сидит акцизный налог. Вы все правильно поняли, и если до марта информация была актуальна, то сейчас ее нужно уточнять. На этом сайте вышла статья о новых ценах на сигареты 1 или 2 марта, и может там цена с учетом налога. В общем нужно уточнять и перепроверять.

IRYNA11
Гений
Гений
Повідомлень: 329
З нами з: 04 жовтня 2013, 18:25
Дякував (ла): 162 рази
Подякували: 41 раз

Повідомлення IRYNA11 »

а що саме уточняти та перепровіряти, зовсім нічого не розумію!????

Myami
Гений
Гений
Повідомлень: 319
З нами з: 14 лютого 2015, 08:27
Подякували: 304 рази

Повідомлення Myami »

IRYNA11 писав:а що саме уточняти та перепровіряти, зовсім нічого не розумію!????
Появились новые МРЦ от 01 марта, если там цена выше чем ваша цена, значит там уже сидит акцизный. Мне так кажется.

Вика23
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2928
З нами з: 26 листопада 2012, 08:04
Дякував (ла): 44 рази
Подякували: 949 разів

Повідомлення Вика23 »

Вам кажется. Акциз добавляет розница

Відповісти

Повернутись до “Інші податки та збори”