ОТЧЕТ ЛЬГОТЫ 1ПП

Shim
Гений
Гений
Повідомлень: 356
З нами з: 17 лютого 2016, 17:35
Дякував (ла): 76 разів
Подякували: 111 разів

Повідомлення Shim »


Т.к.нового ничего нет, пользуюсь тем, что есть:
За результатами розрахунку отримано від'ємне значення суми пільги
Відповідно до підпунктів 3.2 та 3.3 п. 3 Правил обліку ПДВ при складанні звіту за формою № 1-ПП слід враховувати, що сума пільги з ПДВ визначається в тому кварталі, на який припав звітний податковий період, у якому задекларовані податкові зобов'язання за операціями з поставки товарів (послуг), оподаткування яких здійснювалося з використанням пільгових режимів. Тобто ті, за якими складено податкові накладні в порядку, встановленому законодавством (на момент виникнення податкових зобов'язань продавця), та які відображено в Реєстрах отриманих і виданих податкових накладних та, відповідно, в деклараціях, за підсумками яких подається звіт за формою № 1-ПП. При цьому при визначенні суми пільги з ПДВ обсяги поставки зменшуються на розмір витрат, зазначених платником безпосередньо за такими товарами (послугами), у зв'язку з їх придбанням незалежно від звітного податкового періоду, в якому вони повинні зазначатися.
Так, наприклад, у звіті за формою № 1-ПП за звітний період 9 місяців 2007 р. (подається до 09.11.2007 р.) повинні відображатися ті операції з поставки, податкові зобов'язання щодо яких могли умовно виникнути протягом саме цього періоду. При визначенні обсягів придбаних товарів (робіт, послуг), які враховуватимуться в розрахунку суми пільги з урахуванням відповідних алгоритмів, використовуються обсяги придбаних у будь-якому періоді товарів (робіт, послуг), але лише в тій частині, в якій ці товари (роботи, послуги) (їх вартість віднесено до кошторису) використано безпосередньо в операціях, податкові зобов'язання щодо яких умовно виникли протягом 9 місяців 2007 р.

И еще:
3.3. Для заповнення графи 5 "усього" із графи "Сума пільг в оподаткуванні" проводиться розрахунок не внесених до бюджету сум податку на додану вартість, при проведенні якого обсяги поставки товарів (послуг), оподаткування яких відбулося з урахуванням пільгових режимів, зменшуються на розмір витрат, зазнаних платником безпосередньо за такими товарами (послугами), у зв'язку з їх придбанням незалежно від звітного податкового періоду, у якому вони зазнані.

NTL
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 552
З нами з: 15 грудня 2011, 04:46
Дякував (ла): 773 рази
Подякували: 174 рази

Повідомлення NTL »

Shim писав: Т.к.нового ничего нет, пользуюсь тем, что есть:
За результатами розрахунку отримано від'ємне значення суми пільги
Відповідно до підпунктів 3.2 та 3.3 п. 3 Правил обліку ПДВ при складанні звіту за формою № 1-ПП слід враховувати, що сума пільги з ПДВ визначається в тому кварталі, на який припав звітний податковий період, у якому задекларовані податкові зобов'язання за операціями з поставки товарів (послуг), оподаткування яких здійснювалося з використанням пільгових режимів. Тобто ті, за якими складено податкові накладні в порядку, встановленому законодавством (на момент виникнення податкових зобов'язань продавця), та які відображено в Реєстрах отриманих і виданих податкових накладних та, відповідно, в деклараціях, за підсумками яких подається звіт за формою № 1-ПП. При цьому при визначенні суми пільги з ПДВ обсяги поставки зменшуються на розмір витрат, зазначених платником безпосередньо за такими товарами (послугами), у зв'язку з їх придбанням незалежно від звітного податкового періоду, в якому вони повинні зазначатися.
Так, наприклад, у звіті за формою № 1-ПП за звітний період 9 місяців 2007 р. (подається до 09.11.2007 р.) повинні відображатися ті операції з поставки, податкові зобов'язання щодо яких могли умовно виникнути протягом саме цього періоду. При визначенні обсягів придбаних товарів (робіт, послуг), які враховуватимуться в розрахунку суми пільги з урахуванням відповідних алгоритмів, використовуються обсяги придбаних у будь-якому періоді товарів (робіт, послуг), але лише в тій частині, в якій ці товари (роботи, послуги) (їх вартість віднесено до кошторису) використано безпосередньо в операціях, податкові зобов'язання щодо яких умовно виникли протягом 9 місяців 2007 р.

И еще:
3.3. Для заповнення графи 5 "усього" із графи "Сума пільг в оподаткуванні" проводиться розрахунок не внесених до бюджету сум податку на додану вартість, при проведенні якого обсяги поставки товарів (послуг), оподаткування яких відбулося з урахуванням пільгових режимів, зменшуються на розмір витрат, зазнаних платником безпосередньо за такими товарами (послугами), у зв'язку з їх придбанням незалежно від звітного податкового періоду, у якому вони зазнані.
Спасибо большое! Подскажите, пожалуйста, первоисточник. Откуда цитаты?

Shim
Гений
Гений
Повідомлень: 356
З нами з: 17 лютого 2016, 17:35
Дякував (ла): 76 разів
Подякували: 111 разів

Повідомлення Shim »


Первая цитата: «Вісник податкової служби України», жовтень 2007 р., № 37 (464), с. 32 (www.visnuk.com.ua).
Вторая: ПРАВИЛА обліку податку на додану вартість для вдосконалення обчислення вартісної величини впливу пільг з цього податку на формування дохідної частини Державного бюджету України
п.3. Порядок заповнення звіту форми N 1-ПП "Про суми пільг в оподаткуванні юридичних осіб та фізичних осіб - суб'єктів підприємницької діяльності" на базі даних податкового обліку податку на додану вартість
Это древнее - я предупредила.

IrinD
Гений
Гений
Повідомлень: 334
З нами з: 21 січня 2015, 19:41
Дякував (ла): 121 раз
Подякували: 95 разів

Повідомлення IrinD »

Коллеги, у которых есть льготы по НДС, подскажите какой код льготы вы будете указывать в отчете по льготам за 9 месяцев. Мы продаем газеты. Код льготы всегда был 14010435. В отчете за 1 полугодие я так и указала. А посреди 3 квартала они поменяли все коды по НДС-ным льготам. Теперь код нашей льготы 14060435. Сижу теперь и думаю, что в отчете писать???

Натали_87
Гений
Гений
Повідомлень: 363
З нами з: 22 січня 2012, 08:29
Дякував (ла): 130 разів
Подякували: 51 раз

Повідомлення Натали_87 »

Колеги, підкажіть код звіту про пільги в програмі елект. здачі звітності? Я знайшла за кодом J0201406 - Звіт про суми податкових пільг (кв, рік) в Групі ПДВ та акциз. Але я здаю пільгу з орендної плати за землю і група ПДВ та акциз - якось смущає

zoltan
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1407
З нами з: 23 серпня 2016, 11:48
Дякував (ла): 849 разів
Подякували: 588 разів

Повідомлення zoltan »

Натали_87 писав:Колеги, підкажіть код звіту про пільги в програмі елект. здачі звітності? Я знайшла за кодом J0201406 - Звіт про суми податкових пільг (кв, рік) в Групі ПДВ та акциз. Але я здаю пільгу з орендної плати за землю і група ПДВ та акциз - якось смущає
нехай не смущає,то цей звіт

ANKO
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1059
З нами з: 02 червня 2016, 12:00
Дякував (ла): 415 разів
Подякували: 537 разів

Повідомлення ANKO »

IrinD писав:Коллеги, у которых есть льготы по НДС, подскажите какой код льготы вы будете указывать в отчете по льготам за 9 месяцев. Мы продаем газеты. Код льготы всегда был 14010435. В отчете за 1 полугодие я так и указала. А посреди 3 квартала они поменяли все коды по НДС-ным льготам. Теперь код нашей льготы 14060435. Сижу теперь и думаю, что в отчете писать???
Також побачила зміну по коду пільги, але вони змінились ще у 2-му кварталі

IrinD
Гений
Гений
Повідомлень: 334
З нами з: 21 січня 2015, 19:41
Дякував (ла): 121 раз
Подякували: 95 разів

Повідомлення IrinD »

ANKO писав:
IrinD писав:Коллеги, у которых есть льготы по НДС, подскажите какой код льготы вы будете указывать в отчете по льготам за 9 месяцев. Мы продаем газеты. Код льготы всегда был 14010435. В отчете за 1 полугодие я так и указала. А посреди 3 квартала они поменяли все коды по НДС-ным льготам. Теперь код нашей льготы 14060435. Сижу теперь и думаю, что в отчете писать???
Також побачила зміну по коду пільги, але вони змінились ще у 2-му кварталі
Там такой анекдот с этими изменениями кодов. Я лично в начале каждого квартала открываю новый справочник льгот. и каждый раз там было 14010.... А 23 августа опубликовали уточнюючий справочник льгот по состоянию на 01.07 и там уже стоит 14060... В Справочнике на 01.04 на разных сайтах написано по разному на сайте д-тК-т стоит 14010... на сайте налоговой 14060... Т.е. они внесли изменения в справочник задним числом и то не все внесли эти изменения.

Но вопрос у меня не в этом. Меня интересует, что писать в отчете по льготам. Сумма льготы считается нарастающим итогом за год. Получается у нас часть года была одна льгота, а другая часть года другая льгота, тогда в отчете писать две строчки 1 со старым кодом, вторая с новым, правда попробуй пойми с какого периода начала действовать эта новая льгота. Либо второй вариант: писать одну строчку, так как это все-таки одна льгота только переименованная и в этом случае напрашивается еще один вопрос -какой именно код писать старый или новый. За полугодие я в отчете писала старый код, потому что даже не подозревала, что там что-то поменялось. И я действительно перед сдачей отчета просматривала справочник льгот и никаких новых кодов там не было. Говорю же задним числом поменяли. И из налоговой мне никто не звонил по поводу того, что у меня там код старый. Мало того, я сейчас с этим вопросом позвонила инспектору, так они понятия не имеют что в этом отчете писать. Вот и спрашиваю у коллег, что Вы писать будете?

Shim
Гений
Гений
Повідомлень: 356
З нами з: 17 лютого 2016, 17:35
Дякував (ла): 76 разів
Подякували: 111 разів

Повідомлення Shim »

rubin писав:
cemafor писав:подскажите, пожалуйста, всвязи с исправлением ошибок, за 9 месяце льгота получилась меньше, чем за полугодие, можно ли сдать с такими показателями? не будет ГНИ придираться?
спасибо
штрафов по этой форме отчета нет, могут только попросить объяснить, наверное...
Вменяемой методики расчета льгот нет.
Должна ли я при проверке предоставлять свой алгоритм расчета льгот?
Интересно, кто-нибудь знает как они проверяют?

IrinD
Гений
Гений
Повідомлень: 334
З нами з: 21 січня 2015, 19:41
Дякував (ла): 121 раз
Подякували: 95 разів

Повідомлення IrinD »

Shim писав:
rubin писав:
cemafor писав:подскажите, пожалуйста, всвязи с исправлением ошибок, за 9 месяце льгота получилась меньше, чем за полугодие, можно ли сдать с такими показателями? не будет ГНИ придираться?
спасибо
штрафов по этой форме отчета нет, могут только попросить объяснить, наверное...
Вменяемой методики расчета льгот нет.
Должна ли я при проверке предоставлять свой алгоритм расчета льгот?
Интересно, кто-нибудь знает как они проверяют?
Да его вообще по-моему никто не проверяет. Я как то спросила у своего инспектора. Так она сказала, что для нее важен сам факт что отчет сдан, а что там внутри ее не интересует.

Відповісти

Повернутись до “Інші податки та збори”