Звіт про обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв у роздрібній мережі (ф. № 1-РА)

Юрик@
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 12
З нами з: 22 квітня 2016, 10:20
Дякував (ла): 7 разів

Повідомлення Юрик@ »

Мені пояснили в податковій, що подається цей звіт по місцю реєстрації, хоча на мою думку це дурня, бо акцизний податок і сама ліцензія реєструється по місцю господарської діяльності. І взагалі ,на мою думку, цей звіт придумали для того ,щоб наповнити чиїсь кишені, бо коли приїжджає перевірка з департаменту, то вони і так гуляють по полицях шукаючи штрафи ( у вас сигарети на 0,01 коп. завищенні- виписую штраф), а то тепер будуть залишки звіряти і зразу 17000,00 малювати. А слабоалкогольні вироби я так і не зрозумів за яким кодом будуть, я думав за кодом 60?

SVYT
УченикУченик
Повідомлень: 6
З нами з: 22 квітня 2016, 14:57
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення SVYT »

Вовкин писав:
59 2208 Лікеро-горілчані вироби
60 2208 90 у тому числі слабоалкогольні напої міцністю від 1,2 до 8,5 відсотків
61 2208 30 у тому числі віскі
62 2208 40 у тому числі ром
63 2208 50 у тому числі джин
Подскажите , ликеры -в 59 код ?

Татьяна_273
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 105
З нами з: 02 березня 2015, 17:57
Дякував (ла): 25 разів
Подякували: 18 разів

Повідомлення Татьяна_273 »

Юрик@ писав:Мені пояснили в податковій, що подається цей звіт по місцю реєстрації, хоча на мою думку це дурня, бо акцизний податок і сама ліцензія реєструється по місцю господарської діяльності. І взагалі ,на мою думку, цей звіт придумали для того ,щоб наповнити чиїсь кишені, бо коли приїжджає перевірка з департаменту, то вони і так гуляють по полицях шукаючи штрафи ( у вас сигарети на 0,01 коп. завищенні- виписую штраф), а то тепер будуть залишки звіряти і зразу 17000,00 малювати. А слабоалкогольні вироби я так і не зрозумів за яким кодом будуть, я думав за кодом 60?
Согласна.

Татьяна_273
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 105
З нами з: 02 березня 2015, 17:57
Дякував (ла): 25 разів
Подякували: 18 разів

Повідомлення Татьяна_273 »

olga680521 писав:А ликеры просто 58 код.Или 58 код-это сумма кодов с 59 по 62?они же все "в тому числі" ?
58- 2208 60 горілка та особлива горілка. А ликер 2208 70.

vgerasim
УченикУченик
Повідомлень: 5
З нами з: 24 квітня 2016, 22:01
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 2 рази

Повідомлення vgerasim »

Ликер 59 код. Но проблема не только в определении кодов по этому долбаному отчету. В ОПЗ есть формы отчетов, но там можно указать в шапке одну лицензию. Вопрос то сколько отчетов подавать если имеется три лицензии на три точки, или три лицензии на одну точку до трех РРО. Или до скольки единиц после запятой округлять количество алкоголя в тысячах дал. В ОПЗ до четырех знаков после запятой, но есть и иная консультация.
http://balance.ua/news/all/post/roznich ... tchetnost/
Согласно с этой консультацией, если оборот спиртного по каждому виду меньше 5000 литров в месяц, то отчет будет с прочерками.

Вовкин
Оракул
Оракул
Повідомлень: 272
З нами з: 20 квітня 2016, 15:06
Дякував (ла): 59 разів
Подякували: 69 разів

Повідомлення Вовкин »

vgerasim писав: но есть и иная консультация.
http://balance.ua/news/all/post/roznich ... tchetnost/
Согласно с этой консультацией, если оборот спиртного по каждому виду меньше 5000 литров в месяц, то отчет будет с прочерками.
может я читать не умею, но не нашел в приведенной вами статье Баланса ничего о "менее 5000 литров в месяц"
Уточните пожалуйста.

evka
Гений
Гений
Повідомлень: 326
З нами з: 30 січня 2016, 17:45
Дякував (ла): 115 разів
Подякували: 205 разів

Повідомлення evka »

vgerasim писав: http://balance.ua/news/all/post/roznich ... tchetnost/
Согласно с этой консультацией, если оборот спиртного по каждому виду меньше 5000 литров в месяц, то отчет будет с прочерками.
Я тоже не увидела конкретной привязки именно к 5 000 литрам в месяц.

Татьяна_273
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 105
З нами з: 02 березня 2015, 17:57
Дякував (ла): 25 разів
Подякували: 18 разів

Повідомлення Татьяна_273 »

vgerasim писав:Ликер 59 код. Но проблема не только в определении кодов по этому долбаному отчету. В ОПЗ есть формы отчетов, но там можно указать в шапке одну лицензию. Вопрос то сколько отчетов подавать если имеется три лицензии на три точки, или три лицензии на одну точку до трех РРО. Или до скольки единиц после запятой округлять количество алкоголя в тысячах дал. В ОПЗ до четырех знаков после запятой, но есть и иная консультация.
http://balance.ua/news/all/post/roznich ... tchetnost/
Согласно с этой консультацией, если оборот спиртного по каждому виду меньше 5000 литров в месяц, то отчет будет с прочерками.
Прочитала я в шоке #rtfm#. У нас магазин таких приходов нет ни по водке ни по коньяку если такие округления то действительно прочерки. 10 000 литров это же 20 000 бутылок ( 0,5 л) бред. Это только производители и оптовики. Вот .....ды!

sergey8
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 13
З нами з: 13 квітня 2016, 10:43
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення sergey8 »

Все еще молчат на счет боя\списаний, и с возвратами что делать?
А вот еще вопрос, если нужно подавать отдельные отчеты по каждой лицензии, а у нас закрылся магазин, и весь товар перевезли в другой, в таком случае что писать?

Sniper
Гений
Гений
Повідомлень: 414
З нами з: 03 лютого 2016, 15:10
Дякував (ла): 116 разів
Подякували: 187 разів

Повідомлення Sniper »

Даже если зашло и вышло 0,5 литра алкоголя, то отчет уже пустым не будет, т.к. позволяется 4 знака после запятой, а 0,5 л/10 000 л=0,0001 тыс декалитров, по правилу округления... Тут вопрос в другом, что из-за этого округления постоянно будет искажение отчетности.....

Відповісти

Повернутись до “Інші податки та збори”