Акцизный налог в рознице

Irra
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 116
З нами з: 08 грудня 2016, 16:00
Дякував (ла): 48 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Irra »

Вика23 писав:
Irra писав:Может,кто сталкивался, подскажите. У меня с сентября по декабрь включительно, в деке были неправильные коди КООАТУ, акциз весел как переплата, договорилась с инспектором и он мне эту переплату убрал вручную. Теперь звонит уже другой и просит подать за все эти месяцы уточненку с пустым дод 8. Сказали штрафа не будет, но у меня все же какие-то сомнения..... Посоветуйте, подавать уточненку?
как убрал? куда?
По коатуу определяется район подачи отчета. Правильно? вы подали в нужную налоговую? И как легли отчеты?
уточненка с пустым додатком 8 и правильными данными никак не помешает и не повлечет штрафных санкций.
Отчет правильно ляжет и начислятся обязательства и только тогда должна уйти переплата по налогу.
Да?
Подала в нужную налоговую, но в самой деке и дод6, коди КОАТТУ указала не те( там есть код области и областного центра и код именно города, вот их и перепутала). Отчеты не падали.
Как он их перенес не знаю, но в кабинете переплата исчезла и пошли начисления ( я поняла это так - что отчеты упали) а теперь и думаю зачем просят тогда уточненку?

Вика23
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2928
З нами з: 26 листопада 2012, 08:04
Дякував (ла): 44 рази
Подякували: 949 разів

Повідомлення Вика23 »

там видно, в кабинете. Начисления и перечисления.
Действительно, зачем?

Irra
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 116
З нами з: 08 грудня 2016, 16:00
Дякував (ла): 48 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Irra »

Вика23 писав:там видно, в кабинете. Начисления и перечисления.
Действительно, зачем?
вот и я думаю зачем?? и чем это чревато в последствии

Вика23
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2928
З нами з: 26 листопада 2012, 08:04
Дякував (ла): 44 рази
Подякували: 949 разів

Повідомлення Вика23 »

ничем

Oksana2704
УченикУченик
Повідомлень: 7
З нами з: 23 лютого 2017, 16:36

Повідомлення Oksana2704 »

Чи робив хтось уточнену декларацію по акцизу, мені потрібно зробити за Грудень 2016р. В якому періоді її формувати? Я сформувала в Грудні 2016, всюди поставила період грудень 2016, дає помилку. Може хтось знає як правильно її фрмувати в податковій ніхто нічого не може сказати

zoltan
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1409
З нами з: 23 серпня 2016, 11:48
Дякував (ла): 853 рази
Подякували: 590 разів

Повідомлення zoltan »

Oksana2704 писав:Чи робив хтось уточнену декларацію по акцизу, мені потрібно зробити за Грудень 2016р. В якому періоді її формувати? Я сформувала в Грудні 2016, всюди поставила період грудень 2016, дає помилку. Може хтось знає як правильно її фрмувати в податковій ніхто нічого не може сказати
Добре робити уточнюючу у фрізвіті, який формує дод6 і дод8 автоматично і Ви правильно даєте уточнюючу за грудень, а в ОРЗ і в сонаті трохи запутано, а в фрізвіті даєте на + чи - по позиціях і формує прекрасно

Oksana2704
УченикУченик
Повідомлень: 7
З нами з: 23 лютого 2017, 16:36

Повідомлення Oksana2704 »

zoltan писав:
Oksana2704 писав:Чи робив хтось уточнену декларацію по акцизу, мені потрібно зробити за Грудень 2016р. В якому періоді її формувати? Я сформувала в Грудні 2016, всюди поставила період грудень 2016, дає помилку. Може хтось знає як правильно її фрмувати в податковій ніхто нічого не може сказати
Добре робити уточнюючу у фрізвіті, який формує дод6 і дод8 автоматично і Ви правильно даєте уточнюючу за грудень, а в ОРЗ і в сонаті трохи запутано, а в фрізвіті даєте на + чи - по позиціях і формує прекрасно
Я формую в Медку в 6 додатку дає помилку
Виявлені помилки:
Документ не може бути прийнятий - для уточнюючого звіта не визначений період уточнення

Irra
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 116
З нами з: 08 грудня 2016, 16:00
Дякував (ла): 48 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Irra »

Oksana2704 писав:
zoltan писав:
Oksana2704 писав:Чи робив хтось уточнену декларацію по акцизу, мені потрібно зробити за Грудень 2016р. В якому періоді її формувати? Я сформувала в Грудні 2016, всюди поставила період грудень 2016, дає помилку. Може хтось знає як правильно її фрмувати в податковій ніхто нічого не може сказати
Добре робити уточнюючу у фрізвіті, який формує дод6 і дод8 автоматично і Ви правильно даєте уточнюючу за грудень, а в ОРЗ і в сонаті трохи запутано, а в фрізвіті даєте на + чи - по позиціях і формує прекрасно
Я формую в Медку в 6 додатку дає помилку
Виявлені помилки:
Документ не може бути прийнятий - для уточнюючого звіта не визначений період уточнення
у меня точно такая же ошибка.. Вы смогли отправить?

Oksana2704
УченикУченик
Повідомлень: 7
З нами з: 23 лютого 2017, 16:36

Повідомлення Oksana2704 »

Irra писав:
Oksana2704 писав:
zoltan писав: Добре робити уточнюючу у фрізвіті, який формує дод6 і дод8 автоматично і Ви правильно даєте уточнюючу за грудень, а в ОРЗ і в сонаті трохи запутано, а в фрізвіті даєте на + чи - по позиціях і формує прекрасно
Я формую в Медку в 6 додатку дає помилку
Виявлені помилки:
Документ не може бути прийнятий - для уточнюючого звіта не визначений період уточнення
у меня точно такая же ошибка.. Вы смогли отправить?
ні! буду завтра вручну здавати

Вика23
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2928
З нами з: 26 листопада 2012, 08:04
Дякував (ла): 44 рази
Подякували: 949 разів

Повідомлення Вика23 »

УР подается в периоде создания. Т. е. на данный момент - февраль2017.

Відповісти

Повернутись до “Інші податки та збори”