Утилизация отходов

olga4484
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 09 лютого 2012, 04:06

Повідомлення olga4484 »

Подскажите пожалуйста, мониторы и процессоры также относятся к отходам которые необходимо утилизировать? Надо ли платить эконалог при списании оргтехники, как например при списании люминесцентных ламп или авто шин? Списала монитор и процессор в августе, теперь не знаю, что делать(((, фирмы, занимающиеся утилизацией, задним числом, думаю, заключения не дадут... Есть ли понятный список отходов, которые подлежат утилизации, т.к. я нашла такой, где вся оргтехника и даже диски нужно утилизировать через фирму. Мониторы содержат килограммы свинца, а печатные платы - свинец, ртуть, мышьяк и пламезамедляющие вещества. Свинец относится к высокоопасным веществам, 2 группа. Возможно я зря паникую и списанная оргтехника не попадает под эконалог. Подскажите за какие отходы надо платить эконалог, кроме люм. ламп и шин? Спасибо)

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1062 рази
Подякували: 4962 рази

Повідомлення оляля »

Ваша тема переміщається у тему інші платежі і податки, оскільки не потребує термінової відповіді.

Натали_87
Гений
Гений
Повідомлень: 363
З нами з: 22 січня 2012, 08:29
Дякував (ла): 130 разів
Подякували: 51 раз

Повідомлення Натали_87 »

не зовсім відповідь на Ваше питаня, але Ви згадали люмінісцентні лампи. В одній з податкових консультацій написано:

"У випадку заміни люмінесцентних ламп з одночасною передачею їх спеціалізованому підприємству відсутній період зберігання, а отже об’єкт і база оподаткування екологічним податком. "

Тобто, якщо в один і той самий день списати люмінісцентні лампи і передати їх на утилізацію - платити екоподаток на них не треба.


And1
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 13 березня 2013, 03:01

Повідомлення And1 »

Подскажите, кто знает как следует выполнять Постановление КМУ №915, а именно пункт об утилизации минимум 35% тары и упаковки. Если мы самостоятельно собираем тару (картон, бумага) и продаем ее утилизирующей компании (выходит больше 35% от общего объема тары), будет ли такая "продажа с целью утилизации" соответствовать понятию "утилизация"?

13 марта
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 22
З нами з: 13 березня 2013, 00:09
Подякували: 3 рази

Повідомлення 13 марта »

Натали_87 писав:не зовсім відповідь на Ваше питаня, але Ви згадали люмінісцентні лампи. В одній з податкових консультацій написано:
"У випадку заміни люмінесцентних ламп з одночасною передачею їх спеціалізованому підприємству відсутній період зберігання, а отже об’єкт і база оподаткування екологічним податком. "
Тобто, якщо в один і той самий день списати люмінісцентні лампи і передати їх на утилізацію - платити екоподаток на них не треба.
а если на следующий день?

Ellen
ПрофиПрофи
Повідомлень: 46
З нами з: 25 жовтня 2011, 08:51
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Ellen »

Натали_87 писав:не зовсім відповідь на Ваше питаня, але Ви згадали люмінісцентні лампи. В одній з податкових консультацій написано:

"У випадку заміни люмінесцентних ламп з одночасною передачею їх спеціалізованому підприємству відсутній період зберігання, а отже об’єкт і база оподаткування екологічним податком. "

Тобто, якщо в один і той самий день списати люмінісцентні лампи і передати їх на утилізацію - платити екоподаток на них не треба.
звонили в специализированное предприятие, утилизирующее люмин. лампы, у них есть лицензия на размещение и хранение небезопасных отходов, но они не утилизируют эти лампы сами, а отвозят на завод, и это специализированное предприятие НЕ ПЛАТИТ эконалог.
В то же время налоговая действительно консультирует, что если мы не храним лампы, то не платим, а если храним хотя бы один день, то все пропало - надо платить эконалог. #swoon#

svitlass
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2862
З нами з: 12 серпня 2011, 05:22
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 1128 разів

Повідомлення svitlass »

Натали_87 писав:не зовсім відповідь на Ваше питаня, але Ви згадали люмінісцентні лампи. В одній з податкових консультацій написано:

"У випадку заміни люмінесцентних ламп з одночасною передачею їх спеціалізованому підприємству відсутній період зберігання, а отже об’єкт і база оподаткування екологічним податком. "

Тобто, якщо в один і той самий день списати люмінісцентні лампи і передати їх на утилізацію - платити екоподаток на них не треба.
ха-ха, а мені дорахували екоподаток за 1 півріччя , якраз по люмін лампах /віддала, бо вже сил боротися не було/ , так як я не могла в один день замінити і здати
#g_haha# #g_haha# #g_haha#

21 марта
УченикУченик
Повідомлень: 6
З нами з: 21 березня 2013, 10:42
Подякували: 4 рази

Повідомлення 21 марта »

svitlass писав:
Натали_87 писав:не зовсім відповідь на Ваше питаня, але Ви згадали люмінісцентні лампи. В одній з податкових консультацій написано:

"У випадку заміни люмінесцентних ламп з одночасною передачею їх спеціалізованому підприємству відсутній період зберігання, а отже об’єкт і база оподаткування екологічним податком. "

Тобто, якщо в один і той самий день списати люмінісцентні лампи і передати їх на утилізацію - платити екоподаток на них не треба.
ха-ха, а мені дорахували екоподаток за 1 півріччя , якраз по люмін лампах /віддала, бо вже сил боротися не було/ , так як я не могла в один день замінити і здати
#g_haha# #g_haha# #g_haha#
В один день это круто. Насколько я помню для того, чтобы не было нарушения экологического "законодательства" отработанные люмлампы можно было держать до полугода и такое временное хранение не считается размещением. Налоговики не цепляются 100%, когда сдано самое позднее в течение следующего квартала.

Helen-gold
Оракул
Оракул
Повідомлень: 224
З нами з: 11 квітня 2011, 16:16
Дякував (ла): 123 рази
Подякували: 12 разів

Повідомлення Helen-gold »

Может кто-то встречал какие-то пояснения

Письмо 12699/0/71-12/15-2117от 27.12.2012
1. Абзацом двадцять третім п. 2 та пунктами 72 та 73 Закону N 4834-VІ внесено зміни до Кодексу, зокрема, в частині адміністрування екологічного податку.

Так, змінено значення поняття "розміщення відходів", яке визначено пп. 14.1.223 п. 14.1 ст. 14 Кодексу. З набранням чинності зазначеної норми (з 01.01.2013 р.) усувається подвійне оподаткування екологічним податком розміщення суб'єктами господарювання відходів на спеціально відведених місцях чи об'єктах, що розміщені на власних територіях, а відповідно, при тимчасовому зберіганні відходів суб'єкти господарювання не сплачуватимуть екологічний податок у разі наявності у них договору на видалення та утилізацію відходів з суб'єктами господарювання (комунальними або спеціалізованими підприємствами тощо) та передачі відходів, у встановлені цим договором терміни, на утилізацію та захоронення

Обьясните: если те же лампы люминисцентные сдали в 3 квартале 2013 , в договоре нет строков, а действие договора до конца года, в первом квартале 2013 есть объект налогообложения или нет???

Відповісти

Повернутись до “Інші податки та збори”