дозвіл на розміщення відходів

Аватар користувача
nachfin
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8971
З нами з: 13 липня 2012, 01:50
Дякував (ла): 326 разів
Подякували: 5931 раз

Повідомлення nachfin »

Вообще-то, отчитываются не по дозвилам, а по объектам налогообложения.
Можно иметь 5 дозвилов и не быть плательщиком экологического налога
НКУ писав:240.1. Плательщиками налога являются субъекты хозяйствования, юридические лица, не производящие хозяйственной (предпринимательской) деятельности, бюджетные учреждения, общественные и другие предприятия, учреждения и организации, постоянные представительства нерезидентов, включая выполняющих агентские (представительские) функции в отношении таких нерезидентов или их учредителей, при осуществлении деятельности которых на территории Украины и в пределах ее континентального шельфа и исключительной (морской) экономической зоны осуществляются:
240.1.1. выбросы загрязняющих веществ в атмосферный воздух стационарными источниками загрязнения
осуществляются выбросы, а не имеют дозвилы.
Как-то так.
Polly писав: В податкову подали листа про відсутність об"єкту оподаткування з екоподатку. Звіти за 2011р. подавали з прочерками, а в 2012р. взагалі не подаєм. Вчора зателефонували з податкової з питанням - чому ми не звітуємся з екоподатку?..
Продиктуйте им № Вашего письма (или их входящий), пусть у себя поищут и не морочат занятым людям, то что на Пасху святят...
Всем тем, кто наивно полагает, что бумеранга не существует, отвечу: "Ещё не долетел!"
Но, похоже, уже на подлете!!!

Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

Податкова подзвонила у структурний підрозділ( не юридична особа) підприємства і вимагає по факсу скинути ліміти на утворення та розміщення відходів. Чи правомірно це???? На іншому форумі я прочитала що вони не мають права вимагати цих документів . Екоподаток нараховує юридична особа.

ТОВ Пласт
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 10 квітня 2013, 06:56

Повідомлення ТОВ Пласт »

Альона1 писав:Податкова подзвонила у структурний підрозділ( не юридична особа) підприємства і вимагає по факсу скинути ліміти на утворення та розміщення відходів. Чи правомірно це???? На іншому форумі я прочитала що вони не мають права вимагати цих документів . Екоподаток нараховує юридична особа.
Не правомірно ... Ви взагалі не є платником за розміщення відходів, та і дозволу такого в Вас може не бути ...
І взагалі я майже впевнений що розміщення відходів у Вас на підприємстві немає. Тут багато чого можу розповісти, питайте коли щось цікавить.
Там Вам розповідали, що буде коли без лімітів працювати, "Адмін штрафи - нічого страшного" ) невиконання припису інспекції - призупинення діяльності підприємства пов`язаної з утворенням відходів. А на небезпечні відходи(для прикладу люмінесцентні лампи, масла моторні) ліміт видає Міністерство екології, і процедура це довга...
Та я впевнений, що ліміт(дозвіл) на відходи Вашому підприємству отримувати не потрібно ...
Відповім на всі Ваші запитання стосовно лімітів на відходи, плату за розміщення на форумі ТОВ Пласт

ТОВ Пласт

Відповісти

Повернутись до “Інші податки та збори”