дозвіл на розміщення відходів


Наша служба
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 187
З нами з: 05 квітня 2012, 01:02
Дякував (ла): 18 разів
Подякували: 109 разів

Повідомлення Наша служба »

Дуже дякую. Вже "замахалася" шукати в інтерненті. Потрібно правильно формулювати питання, щоб отримати зрозумілу відповідь. А як його правильно потсавити - це ще одне питання.:-)))

Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

Наша служба писав:Дуже дякую. Вже "замахалася" -)))
О-о-о-о-о-!!! Це краще робити в компаніїї хорошого мужчини #g_haha# #g_haha# #g_pinkgla #g_pinkgla #g_pinkgla А не з інтернетом.#laugh#

Наша служба
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 187
З нами з: 05 квітня 2012, 01:02
Дякував (ла): 18 разів
Подякували: 109 разів

Повідомлення Наша служба »

Та де ж їх набратися, тих мужчин. У нас в бухгалтерії тільки жінки. Є ще завхоз, але йому більш як 70 років, та ще й вуса в нього - це для мене вже занадто!:-))))

Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

Наша служба писав:Та де ж їх набратися, тих мужчин. У нас в бухгалтерії тільки жінки. Є ще завхоз, але йому більш як 70 років, та ще й вуса в нього - це для мене вже занадто!:-))))
Попрросіть нехай збриє!!!#g_haha# Зробити може вже нічого не зробить, але притулиться.#help# #help# #laugh# #laugh# #laugh# До речі ,я вусатих теж на люблю. Вихід , нам допоможе той же інтернет . Закажіть хорошого мужчину по інтернету.#g_witch# #laugh# #laugh# #laugh#

Наша служба
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 187
З нами з: 05 квітня 2012, 01:02
Дякував (ла): 18 разів
Подякували: 109 разів

Повідомлення Наша служба »

Дааа, бедные бухгалтера! Я в прошлом квартале штудировала Горную энциклопецию , на предмет веса м3 газа , который выбрасывает газовый котёл (стационарный источник загрязнения). Теперь разбираюсь с классификатором отходов и формами их учёта. Мне ещё нужно проанализировать всю списываемую ежемесячно технику, понять сколько в ней ценного металла, который можно продать, потом ещё что делать с пластмассой и проводами, в общем пипец... Девочки-мальчики, у кого в офисах есть гсобственные газовые котлы, все поняли, что эконалог считается в тоннах, а выброс газа в метрах кубических?

Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

Наша служба , Ви на 2013 р. взяли дозвіл на розміщення відходів . Чує моє серце буде так як з водою.

пушка
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 133
З нами з: 21 липня 2011, 01:44
Дякував (ла): 54 рази
Подякували: 5 разів

Повідомлення пушка »

Так со след. года будут платить и считать этот налог только предприятия по сбору и утилизации отходов.Лучше бы конечно было так как с водой,чтобы еще все это произошло в этом году.Мы до сих пор без Дозвола на этот год,директор как услышал "радостную новость" решил и в этом году его уже не брать,хотя дело почти довели до конца.Сказал за бумажку платить несколько тысяч не хочет.Инспектор в отпуске,поэтому отчет приняли(я ей обещала принести Дозвил с лимитами вместе с отчетом за 2кв.) а что дальше будет не известно.

Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

пушка писав:Так со след. года будут платить и считать этот налог только предприятия по сбору и утилизации отходов.Лучше бы конечно было так как с водой,чтобы еще все это произошло в этом году.Мы до сих пор без Дозвола на этот год,директор как услышал "радостную новость" решил и в этом году его уже не брать,хотя дело почти довели до конца.Сказал за бумажку платить несколько тысяч не хочет.Инспектор в отпуске,поэтому отчет приняли(я ей обещала принести Дозвил с лимитами вместе с отчетом за 2кв.) а что дальше будет не известно.
Дозвіл на воду чи на відходи. а прокуратура Вас не бомбить, що дозволу не має???? У нас зразу кримінал через "повешени на електронном стуле."

Polly
Гений
Гений
Повідомлень: 361
З нами з: 05 травня 2012, 18:12
Дякував (ла): 274 рази
Подякували: 88 разів

Повідомлення Polly »

Доброго всім дня! У нас виникла проблема : наше підприемство мало будівлю, яку здавало в оренду для розміщення офісів. В приміщенні був невеличкий газовий котел для опалення. Ми належним чином оформили відповідний дозвіл на здійснення викидів, та платили збір за забруднення(у 2009 - 2010 році). На початку 2011 р. будівлю продали. В податкову подали листа про відсутність об"єкту оподаткування з екоподатку. Звіти за 2011р. подавали з прочерками, а в 2012р. взагалі не подаєм. Вчора зателефонували з податкової з питанням - чому ми не звітуємся з екоподатку?.. В податкову управління охорони НПС подає відомості про дозвіли. Цей дозвіл не скасовано, тобто ми мусимо звітуватися. Хто знає, як скасувати цей дозвіл? Всі дозвільні документи зберегались у головного інженера, який наприкінці 2011р. пішов на пенсію,мені здається із всіма документами#umbr# , тому що дозвіла знайти не можемо. Дякую.

Відповісти

Повернутись до “Інші податки та збори”