Звіт про суми податкових пільг.

svitlass
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2862
З нами з: 12 серпня 2011, 05:22
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 1128 разів

Повідомлення svitlass »

svitlass писав:тіки що з "гарячої лінії" щодо відображення пільг по податку на прибуток /в мене є повортна фін доп і начання працівників/:
працівник ДПІ сказала, що всі пільги по под на приб відображаються в річному звіті -ПП з річною декларацією
ніби-то логічно. так і роблю
а з нашої дпі - позвонили, сказали показувати поквартально #swoon# #wall#

dalerin
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 116
З нами з: 29 лютого 2012, 03:57
Дякував (ла): 30 разів
Подякували: 15 разів

Повідомлення dalerin »

Смотрела, не нашла ответа на вопрос, подскажите плиз.
За 1 квартал сдала отчет по льготам - фин. помощь от учредителя
Во 2-м квартале помощо вернули
Нужно ли подавать отчет за 2 квартал ? Отчет подается по наростающей, но льготы уже нет.
Я думаю не подавать, но сомневаюсь...



2 августа
УченикУченик
Повідомлень: 6
З нами з: 02 серпня 2013, 16:12
Подякували: 1 раз

Повідомлення 2 августа »

как вариант - надо подавать, но с прочерком в сумме льготы

ORXIDEA
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1385
З нами з: 28 листопада 2011, 01:03
Дякував (ла): 904 рази
Подякували: 860 разів

Повідомлення ORXIDEA »

Я тоже, думаю, нужно сдавать. По крайней мере планировала - вернули в 3 кв. В сумме податкових пильг прочерк, а в строках користування податковими пильгамы (если это 3 квартал) 01.01.13 - 30.09.13 ??????

2 августа
УченикУченик
Повідомлень: 6
З нами з: 02 серпня 2013, 16:12
Подякували: 1 раз

Повідомлення 2 августа »

ORXIDEA писав:Я тоже, думаю, нужно сдавать. По крайней мере планировала - вернули в 3 кв. В сумме податкових пильг прочерк, а в строках користування податковими пильгамы (если это 3 квартал) 01.01.13 - 30.09.13 ??????
а здесь консультировали, что сумма льготы при возврате остается, что странно, потому как отчет составляется нарастающим, а по нарастащему итогу ="0"

Любознательная
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3854
З нами з: 06 травня 2013, 04:38
Дякував (ла): 82 рази
Подякували: 2407 разів

Повідомлення Любознательная »

2 августа писав:
ORXIDEA писав:Я тоже, думаю, нужно сдавать. По крайней мере планировала - вернули в 3 кв. В сумме податкових пильг прочерк, а в строках користування податковими пильгамы (если это 3 квартал) 01.01.13 - 30.09.13 ??????
а здесь консультировали, что сумма льготы при возврате остается, что странно, потому как отчет составляется нарастающим, а по нарастащему итогу ="0"
Нет, не "0".
Тут действует принцип прибавления ...СУММЫ льготы, которая была в первом квартале, к той СУММЕ льготы, которая есть во втором квартале.
К сумме ЛЬГОТЫ первого квартала прибавляете "0" (второго квартала) и получаете ту сумму, которую надо отразить (она получилась равной той сумме, которую Вы уже отражали в 1 квартале).
При этом внутри таблицы надо будет отразить дату начала льготы - 01.01.2013, дату окончания льготы - 31.03.2013.
**************
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ П О С Т А Н О В А від 27 грудня 2010 р. N 1233 "Про затвердження Порядку обліку сум податків та зборів, не сплачених суб'єктом господарювання до бюджету у зв'язку з отриманням податкових пільг"
<…>
3. Звіт подається суб'єктом господарювання за три, шість, дев'ять і дванадцять календарних місяців за місцем його реєстрації протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем податкового періоду. У разі коли суб'єкт господарювання пільгами не користується, звіт не подається.
<…>
у підграфах "дата початку" та "дата закінчення" графи "Строк користування податковими пільгами у звітному періоді" - число, місяць, рік. У разі коли строк користування податковою пільгою встановлений до початку звітного періоду і продовжується після його закінчення, такий строк збігається з датою початку та закінчення зазначеного періоду;
*************

Постарайтесь увидеть в последней фразе "методом от противного", тот вывод, который я Вам написала.

Любознательная
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3854
З нами з: 06 травня 2013, 04:38
Дякував (ла): 82 рази
Подякували: 2407 разів

Повідомлення Любознательная »

dalerin писав:Смотрела, не нашла ответа на вопрос, подскажите плиз.
За 1 квартал сдала отчет по льготам - фин. помощь от учредителя
Во 2-м квартале помощо вернули
Нужно ли подавать отчет за 2 квартал ? Отчет подается по наростающей, но льготы уже нет.
Я думаю не подавать, но сомневаюсь...
Вам надо будет подавать отчет по льготам и за 6 месяцев, и за 9 месяцев, и за год.
Но он будет заполнен внутри одинаково (я так понимаю, что возвратную финансовую помощь от учредителя Вы получили именно в 1 квартале 2013 года, а вернули во 2 квартале 2013 года) - дата начала льготы - 01.01.2013, дата окончания льготы - 31.03.2013.

4 августа
УченикУченик
Повідомлень: 3
З нами з: 04 серпня 2013, 10:07
Подякували: 2 рази

Повідомлення 4 августа »

Любознательная писав:Вы получили именно в 1 квартале 2013 года, а вернули во 2 квартале 2013 года) - дата начала льготы - 01.01.2013, дата окончания льготы - 31.03.2013.
Интересно, а че не дата возврата?

Любознательная
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3854
З нами з: 06 травня 2013, 04:38
Дякував (ла): 82 рази
Подякували: 2407 разів

Повідомлення Любознательная »

4 августа писав:
Любознательная писав:Вы получили именно в 1 квартале 2013 года, а вернули во 2 квартале 2013 года) - дата начала льготы - 01.01.2013, дата окончания льготы - 31.03.2013.
Интересно, а че не дата возврата?
Объясню...
Это "льгота", которая дается по ... налогу на прибыль.
Налог на прибыль у нас ИСЧИСЛЯЕТСЯ по результатам....скажем по простому, - КВАРТАЛА.
Так как возвратная финансовая помощь была ПОЛУЧЕНА (пришли деньги) от учредителя в 1 квартале, то она и показывается...как "льгота" по налогу на прибыль ПЕРВОГО квартала.
Кстати, если бы возврат этой помощи состоялся, например, в 4 квартале 2013 года, то...в отчете по льготам, который сдается и за 3, и за 6, и за 9 месяцев указывалась бы одна и та же сумма, так как "льгота" сработала лишь в 1 квартале - по МОМЕНТУ ПРИХОДА денег.
Потому в отчете по льготам и указываются даты именно 01.01.2013 - 31.03.2013.

4 августа
УченикУченик
Повідомлень: 3
З нами з: 04 серпня 2013, 10:07
Подякували: 2 рази

Повідомлення 4 августа »

нет декларации по прибыли - нет и отчета по льготам (по прибыли)
Підкатегорія:
102.30.01 терміни подання звітності
Запитання:

Як подається звіт про суми податкових пільг платником податку, який має пільги з податку на прибуток та подає Податкову декларацію з податку на прибуток підприємства лише раз на рік?
Відповідь:

Коротка:
Враховуючи те, що сума пільги з податку на прибуток розраховується платником податку на прибуток на підставі даних додатка ПЗ до Податкової декларації з податку на прибуток підприємства (далі – Декларація), яка подається до органу державної податкової служби згідно з п.57.1 ст.57 Податкового кодексу України один раз за підсумками року, звіт про суми податкових пільг таким суб’єктом господарювання подається у строки подання річної Декларації.

Відповісти

Повернутись до “Інші податки та збори”