Фиксированный сельскохозяйственный налог

LyudMila76
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2373
З нами з: 30 вересня 2011, 01:43
Дякував (ла): 7078 разів
Подякували: 1728 разів

Повідомлення LyudMila76 »

mrOizo писав:Есть фермерское хазяйство с землей.
Подскажите пожалуйста, какие документы и формы (кроме самой заявы и довідки про наявність землі) нужно сдавать в налоговую для фиксированного сх налога на 2013 год. (если можно, то какие номера в OPZ)
А ви писали в тому році заяву про те що в 2013р. бажаєти бути платниками ФСП,якщо так то J03009 розрахунок ФСП, там же і вдомості про земельні ділянки, необхідно проставити ОБОВ'ЯЗКОВО всі графи, J03033 Розрахунок частки с.г. товаровиробництва.

EllinSun
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 734
З нами з: 23 грудня 2011, 06:12
Дякував (ла): 204 рази
Подякували: 322 рази

Повідомлення EllinSun »

НКУ
308.1. Сільськогосподарські товаровиробники для набуття і підтвердження статусу платника податку щороку, до 20 лютого, подають станом на 1 січня поточного року:
- загальну податкову декларацію з податку на поточний рік щодо всієї площі земельних ділянок, з яких справляється податок (сільськогосподарських угідь (ріллі, сіножатей, пасовищ, багаторічних насаджень), та/або земель водного фонду внутрішніх водойм (озер, ставків та водосховищ), - органу державної податкової служби за своїм місцезнаходженням (місцем перебування на податковому обліку);
- звітну податкову декларацію з податку на поточний рік окремо щодо кожної земельної ділянки - органу державної податкової служби за місцем розташування такої земельної ділянки;
- розрахунок частки сільськогосподарського товаровиробництва - органам державної податкової служби за своїм місцезнаходженням та/або за місцем розташування земельних ділянок за формою, затвердженою центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної аграрної політики, за погодженням із центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної фінансової політики;
- відомості (довідку) про наявність земельних ділянок - органам державної податкової служби за своїм місцезнаходженням та/або за місцем розташування земельних ділянок.

лучше обратитесь в свою ГНИ - инспектор подскажет и поможет заполнить

EllinSun
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 734
З нами з: 23 грудня 2011, 06:12
Дякував (ла): 204 рази
Подякували: 322 рази

Повідомлення EllinSun »

LyudMila76 писав:
mrOizo писав:Есть фермерское хазяйство с землей.
Подскажите пожалуйста, какие документы и формы (кроме самой заявы и довідки про наявність землі) нужно сдавать в налоговую для фиксированного сх налога на 2013 год. (если можно, то какие номера в OPZ)
А ви писали в тому році заяву про те що в 2013р. бажаєти бути платниками ФСП,якщо так то J03009 розрахунок ФСП, там же і вдомості про земельні ділянки, необхідно проставити ОБОВ'ЯЗКОВО всі графи, J03033 Розрахунок частки с.г. товаровиробництва.
а это что за нововведение?

LyudMila76
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2373
З нами з: 30 вересня 2011, 01:43
Дякував (ла): 7078 разів
Подякували: 1728 разів

Повідомлення LyudMila76 »

EllinSun писав: [а это что за нововведение?
Яке саме?

EllinSun
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 734
З нами з: 23 грудня 2011, 06:12
Дякував (ла): 204 рази
Подякували: 322 рази

Повідомлення EllinSun »

LyudMila76 писав:
EllinSun писав: [а это что за нововведение?
Яке саме?
извините. я про заявление о планах на следующий год быть плательщиком ФСН

LyudMila76
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2373
З нами з: 30 вересня 2011, 01:43
Дякував (ла): 7078 разів
Подякували: 1728 разів

Повідомлення LyudMila76 »

EllinSun писав:
LyudMila76 писав:
EllinSun писав: [а это что за нововведение?
Яке саме?
извините. я про заявление о планах на следующий год быть плательщиком ФСН
Я писала таке кожного року, так само як наприклад, підприємство хоче буде платником єдиного податку, але в цьому році я не писала (2012 -грудень), писали тільки ті хто вперше стає платниками ФСП, бланк брал в податковій

EllinSun
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 734
З нами з: 23 грудня 2011, 06:12
Дякував (ла): 204 рази
Подякували: 322 рази

Повідомлення EllinSun »

LyudMila76 писав:
EllinSun писав:
LyudMila76 писав: Яке саме?
извините. я про заявление о планах на следующий год быть плательщиком ФСН
Я писала таке кожного року, так само як наприклад, підприємство хоче буде платником єдиного податку, але в цьому році я не писала (2012 -грудень), писали тільки ті хто вперше стає платниками ФСП, бланк брал в податковій
ясно, спасибо. у нас такое не требовали.
только заявление в начале года: декларация и расчет сданы, справка из госземинспекции прилагается, прошу выдать справку, что предприятие является плательщиком ФСН

павло56
Оракул
Оракул
Повідомлень: 254
З нами з: 12 січня 2013, 07:29
Дякував (ла): 28 разів
Подякували: 182 рази

Повідомлення павло56 »

Ні заява ,ні довідки з управління зем ресурсів не передбачені ПК (див. ст 308 ПК) Все це з старого законодавства і податківці ніяк не можуть перебудуватись ,та по інерції вимагають ці "бумаги". А ДПС України ніяк не збереться надати цьому належну оцінку.

вредная_Я
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 159
З нами з: 08 березня 2012, 04:29
Дякував (ла): 188 разів
Подякували: 52 рази

Повідомлення вредная_Я »

павло56 писав:Ні заява ,ні довідки з управління зем ресурсів не передбачені ПК (див. ст 308 ПК) Все це з старого законодавства і податківці ніяк не можуть перебудуватись ,та по інерції вимагають ці "бумаги". А ДПС України ніяк не збереться надати цьому належну оцінку.
а на підставі чого тоді податкова вас вважає платником ФСП, ми довідку про наявність землі беремо щорічно, це для податкової, для себе ще беру довідку про вартісну оцінку землі для нарахування орендної плати (щоб потім ніхто не розказував що невірний розрахунок орендної плати і сплаченого ПДФо), довідки завжди були платними#g_cray2# #g_cray2# #g_cray2#

вредная_Я
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 159
З нами з: 08 березня 2012, 04:29
Дякував (ла): 188 разів
Подякували: 52 рази

Повідомлення вредная_Я »

ця категорія платників - пільговики, тому в любому випадку вони повинні якось обмотивувати своє право користування пільгами)))))) по іншому в нас не буває)))))))

Відповісти

Повернутись до “Інші податки та збори”