Огромный "омут"ЭКОЛОГИЧЕСКОГО НАЛОГА!!!

17 апреля
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 11
З нами з: 17 квітня 2013, 11:03
Подякували: 1 раз

Повідомлення 17 апреля »

Не пойму, какая разница, подают форумчане или не подают форумчане
НКУ писав:250.9. Если плательщик налога с начала отчетного года не планирует осуществление выбросов, сбросов загрязняющих веществ, размещение отходов, образование радиоактивных отходов в течение отчетного года, то такой плательщик налога должен уведомить об этом соответствующий орган государственной налоговой службы по месту расположения источников загрязнения и составить заявление об отсутствии у него в отчетном году объекта исчисления экологического налога. В противном случае плательщик налога обязан представлять налоговые декларации в соответствии с настоящей статьей Кодекса.
ЕБНЗ, 300.06 писав:Суб’єкти господарювання, які є платниками екологічного податку, але з початку звітного року не планують здійснення викидів, скидів забруднюючих речовин, розміщення відходів, утворення радіоактивних відходів протягом звітного року, повинні повідомити про це орган державної податкової служби та скласти заяву довільної форми про відсутність у них у звітному році об’єкта обчислення екологічного податку.
ЕБНЗ, 300.06 писав:При цьому, у разі неподання заяви про відсутність у звітному 2011 році об’єкта обчислення екологічного податку та за умови неподання податкової декларації екологічного податку, п.120.1 ст.120 Податкового кодексу України передбачено застосування штрафу за неподання податкової декларації екологічного податку.

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1062 рази
Подякували: 4962 рази

Повідомлення оляля »

ще раз: я не відношуся до платників екоподатку. тому вважаю, що листа писати не треба. Ваша думка яка? мають всі листа писати? тільки платники?

Marlboro
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 12590
З нами з: 17 грудня 2012, 02:08
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 4095 разів

Повідомлення Marlboro »

250.9 относиться только к плательщикам, которые перечислены в 240.1/2 - если Вы не подпадаете под эту статью, то и 250-я на Вас не распространяется, впрочем, как и весь восьмой раздел.

п.с. никогда ничего не писал и не буду.

Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

оляля писав:ще раз: я не відношуся до платників екоподатку. тому вважаю, що листа писати не треба. Ваша думка яка? мають всі листа писати? тільки платники?
Я по новоствореній фірмі на загальній системі, теж звонила до інспектора і запитувала чи здавати мені пусту декларацію по екоподатку за 4-ий квартал 2012р , вона мене запитала , чи я маю там то і то , тобто стаціонарні джерела забруднення і відходи , я сказала , що ні, вона сказала , що деку здавати не треба , далі я запитала чи потрібно мені писати листа на 2013 рік, про те що у мене не буде джерел забруднення і я не буду платником екоподатку , вона мені відповіла так. Якщо у мене до цього часу не здано жодної деки , тобто я не була платником екоподатку , то і листа писати мені не потрібно, якби я до 2013 р, була платником і здавала деку, то тоді потрібно писати листа.

17 апреля
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 11
З нами з: 17 квітня 2013, 11:03
Подякували: 1 раз

Повідомлення 17 апреля »

Альона1 писав: Якщо у мене до цього часу не здано жодної деки , тобто я не була платником екоподатку , то і листа писати мені не потрібно, якби я до 2013 р, була платником і здавала деку, то тоді потрібно писати листа.
+1
заяву подают только те, кто уже вляпался в категорию плательщиков налога

Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

Marlboro, зайдіть будь ласка в уточнюючу по ПДВ , підкажіть що мені робити.

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1062 рази
Подякували: 4962 рази

Повідомлення оляля »

Marlboro писав:250.9 относиться только к плательщикам, которые перечислены в 240.1/2 - если Вы не подпадаете под эту статью, то и 250-я на Вас не распространяется, впрочем, как и весь восьмой раздел.

п.с. никогда ничего не писал и не буду.
отож бо , просто недавно мене переконували, що треба всім. я доводила свої аргументи, такі ж як і Ваші, до людини не достукалась, вирішила перепитати, бо може це я чогось недозрозуміла.
Увы, так уж устроен свет: тупоголовые твердо уверены в себе, а умные полны сомнений.

Marlboro
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 12590
З нами з: 17 грудня 2012, 02:08
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 4095 разів

Повідомлення Marlboro »

оляля писав:Увы, так уж устроен свет: тупоголовые твердо уверены в себе, а умные полны сомнений.
Итого классика - горе от ума #g_cray#

Альона1, я Вам в ЛС ответил.

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1062 рази
Подякували: 4962 рази

Повідомлення оляля »

Це знають навіть в яслах малі діти , що краще перебдіть ніж недобдіти.

17 апреля
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 11
З нами з: 17 квітня 2013, 11:03
Подякували: 1 раз

Повідомлення 17 апреля »

оляля писав:Це знають навіть в яслах малі діти , що краще перебдіть ніж недобдіти.
Вообще, лучше переесть, чем недоспать. А по вопросу была тема
= Уведомление об отсутствии объекта налогобложения эконалогом =

Відповісти

Повернутись до “Інші податки та збори”