Галогенові лампи і екозбір.

Ир4ик
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5788
З нами з: 28 липня 2011, 00:58
Дякував (ла): 3704 рази
Подякували: 2325 разів

Повідомлення Ир4ик »

оляля писав:можна було СПОКІЙНО ПРАЦЮВАТИ, а не відчувати себе як солдат на лінії вогню, під постйним приціллом контролюючих органів.
100%

Бюгюльмэ
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7904
З нами з: 03 листопада 2011, 03:49
Дякував (ла): 2174 рази
Подякували: 4363 рази

Повідомлення Бюгюльмэ »

Кого послать и куда каждый из нас знает, беда в том, что полномочий у нас таких нет. Оляля, может Вы переименуете тему, например, "Разработка инструкций к ненужным отчетам". Я думаю, каждому будет что добавить в копилку тупостей ГНАУ.

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1062 рази
Подякували: 4962 рази

Повідомлення оляля »

Мене зранку так завели,що реагую не зовсім адекватно.
Шкода що не маємо повноважень.
Тему мабуть перейменовувати не буду: почалася як екозбір, плавно перетворилась в флудилку. З Вашого дозволу краще створю нову. Або ви створіть - цеж Ваша ідея. і там вже будемо жартувати. А жартувати треба, щоб хоч якось відійти від сірих трудових буднів. До речі, навіть не могла подумати, що на серйозному форумі зібралися такі веселі і різносторонні люди, які навіть всі "жарти" держави сприймають весело

Ку-ку
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 10
З нами з: 20 грудня 2011, 00:22
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення Ку-ку »

Прочитала, что галогенные лампы являются источником инфракрасного излучения, а не ионизирующего. Все равно платить эконалог?
З приводу це будь-які речовини, матеріали і предмети, що утворюються у процесі людської діяльності й не мають подальшого використання за місцем утворення чи виявлення та яких їх власник повинен позбутися шляхом утилізації чи видалення. Получается, что не только за галогенные лампы необходимо платить, но и за лампы накаливания?

Відповісти

Повернутись до “Інші податки та збори”