БАЛАНС

aniri
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2232
З нами з: 21 квітня 2011, 01:26
Дякував (ла): 401 раз
Подякували: 1233 рази

Повідомлення aniri »

Helen_Marlen писав:У меня 8 класс только. Наверное, надо два класса вести. Я понимаю, что стандарт 25 и НКУ -разные вещи. И понимаю, что административные ставим в 90 строку. Но постоянно же говорят о том, что кодекс максимально приближен в бухучету. Вот читаю кодекс и насчет админ расходов - не понимаю. Это другие или другие операционные?
заполняя формы 1м 2м мы должны руководствоваться ПСБО 25. и админ затраты показываем в 090.

я вот на днях тоже задалась вопросом о том что баланс то нарастающим и включает 1кв. и ставка была 25%, а теперь с 2кв. 23%. в конце года нужно будит нести баланс с прибылью в налоговую. я даже не представляю что они там хотят видеть. все же баланс мы заполоняем по старому, а вот прибыль кто как хочет, инструкции то нет. в гни что думают? что цифры будут совпадать? куда разницы показывать?

aniri
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2232
З нами з: 21 квітня 2011, 01:26
Дякував (ла): 401 раз
Подякували: 1233 рази

Повідомлення aniri »

94 тоже в 090 строку!

aniri
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2232
З нами з: 21 квітня 2011, 01:26
Дякував (ла): 401 раз
Подякували: 1233 рази

Повідомлення aniri »

5.7. У статті «Інші операційні витрати» наводяться загальновиробничі витрати, адміністративні витрати, витрати на збут, а також собівартість реалізованих оборотних активів (крім готової продукції, товарів і фінансових інвестицій), необоротних активів, утримуваних для продажу, та груп вибуття; відрахування на створення резерву сумнівних боргів і сума списаних безнадійних боргів; втрати від знецінення виробничих запасів; втрати від операційних курсових різниць; визнані економічні санкції; відрахування для забезпечення відшкодування наступних операційних витрат; інші витрати, що пов’язані з операційною діяльністю підприємства. У цій статті також відображається належна до сплати за звітний період відповідно до законодавства сума податків і зборів. Конкретна назва податку або збору і відповідна сума наводяться у рядку 091.

Відповісти

Повернутись до “Фінансова звітність”