ЗАКРЫТИЕ НАЛОГА НА ПРИБЫЛЬ В БУХУЧЕТЕ

Лилия-НИКА
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3873
З нами з: 08 серпня 2011, 10:16
Дякував (ла): 968 разів
Подякували: 2125 разів

Повідомлення Лилия-НИКА »

Marlboro писав:Дуже хотілось би дізнатись, чому люди рахують податок на прибуток за 4-й квартал у 2012 рік і відповідно показують його у звіті про фінансові результати? Ви не можете знати суму податку ДО подачі декларації, а вона може бути подана тільки в 2013 році
Marlboro - Вы непрравы, т.к. все налоги мы декларируем (т.е. начисляем к оплате) и платим налоги после отчетных перидов (мес., кв-л, год) - но начисляем в бухучете всегда в отчетный период - и не иначе.

Лилия-НИКА
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3873
З нами з: 08 серпня 2011, 10:16
Дякував (ла): 968 разів
Подякували: 2125 разів

Повідомлення Лилия-НИКА »

Marlboro писав:
Бюгюльмэ писав:По-моему, вы несколько путаете сроки подачи декларации, т.е. согласование с налоговым органом обязательств по данному налогу, и сам факт начисления данного налога. Налог был начислен за период 2012 год, по результатам деятельности 2012 года. Где же ещё ему быть отображенным, как не в фин.результатах за 2012 год? Ах да, забыла, ещё и в Балансе (в активе или в пассиве, в зависимости от того кто кому должен остался по итогам года).
Якщо Ви звернули увагу (а звернули, у Вашій уважності не сумніваюсь) я привів ще й ст.9 ЗУ Про бух. облік - первинним документом буде декларація, а датована вона буде періодом від 01.01.13 до 11.02.13
І почитайте ще раз п.11 ПСБО 17
- НИКОГДА налоговые деки не были первичными документами для бухгалтерского учета.

Кстати на данных декл. о прибыли - стоит "дата подання"

Бюгюльмэ
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7904
З нами з: 03 листопада 2011, 03:49
Дякував (ла): 2174 рази
Подякували: 4363 рази

Повідомлення Бюгюльмэ »

Декларация - не первичный документ, а форма согласования с налоговым органом моих обязательств по начисленному налогу.
Первичным документом в данном случае будет являться расчет начисления налога на прибыль, отображенный в регистрах бухучета за тот период, за который этот налог был начислен.
ст.9 ЗУ Про бух. облік :
5. Господарські операції повинні бути відображені в облікових
регістрах у тому звітному періоді, в якому вони були здійснені.

А что касается п.11 ПСБО 17, то тут речь идет о суммах начисления.
11. Сума зобов'язання або дебіторської заборгованості з податку на прибуток за поточний та попередній періоди визначається відповідно до податкового законодавства.

А налоговое законодательство милостиво разрешает нам после начисления налога сорок дней хорошенько подумать о том, всё ли мы отдали Родине, и только после этого согласовыватьс ней, с Родиной, начисленные нами обязательства за прошлый период.


Басти
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1807
З нами з: 11 лютого 2012, 07:15
Дякував (ла): 737 разів
Подякували: 2025 разів

Повідомлення Басти »

"""""""""все налоги мы декларируем (т.е. начисляем к оплате) и платим налоги после отчетных перидов (мес., кв-л, год) - но начисляем в бухучете всегда в отчетный период""""""""-абсолютно правильно.
И в оборотке Кт по налогам всегда на конец отчетного периода к уплате возникает,т.к. налоги уже начислены в отчтеном периоде.

Marlboro
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 12590
З нами з: 17 грудня 2012, 02:08
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 4095 разів

Повідомлення Marlboro »

Лилия-НИКА писав:Marlboro - Вы непрравы, т.к. все налоги мы декларируем (т.е. начисляем к оплате) и платим налоги после отчетных перидов (мес., кв-л, год) - но начисляем в бухучете всегда в отчетный период - и не иначе.
ІМХО, Ви тут не вказали після виділеного причину того, чому нараховуємо в бух.обліку не за правилами ПКУ.
Лилия-НИКА писав:- НИКОГДА налоговые деки не были первичными документами для бухгалтерского учета.
Кстати на данных декл. о прибыли - стоит "дата подання"
Тобто Ви робите бездокументальні записи в регістрах?

Бюгюльмэ, операція нарахування податку на прибуток відноситься до наступного кварталу, за який іде нарахування, саме тому згідно п.5 ст.9 треба показувати в наступному періоді. А виходячи з диспозиції статті 46 ПКУ платник уявлення не має про те, яке в нього "до сплати" до того, як він подасть декларацію.
А це я все до чого - якщо в разі з річною звітністю строки майже однакові по балансу і по деці, то з квартальною Ви самі в себе крадете 19 днів на розрахунок податку на прибуток. До речі, а якщо деку з розрахованим і показаним в балансі податком не приймуть, а через "податкове навантаження" захочуть більше - будете принижуватись і йти в статистику з новим балансом, чи залишите там недостовірну фін.звітність?#g_haha#
Бюгюльмэ писав:Первичным документом в данном случае будет являться расчет начисления налога на прибыль, отображенный в регистрах бухучета за тот период, за который этот налог был начислен.
А це як? Ви читали, що написали? Де в регістрі бух.обліку можна зробити "расчет"?

Бюгюльмэ
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7904
З нами з: 03 листопада 2011, 03:49
Дякував (ла): 2174 рази
Подякували: 4363 рази

Повідомлення Бюгюльмэ »

Тобто Ви, шановний Мarlboro, виправлення нарахованого податку у самій декларації з прибутку з примхи податківців приниженням не вважаєте? Може скажете де почитати нормативку про законність "податкового навантаження"? #g_haha#

А що стосується другого запитання, то перечитайте уважно мою відповідь:
"Первичным документом в данном случае будет являться расчет начисления налога на прибыль, отображенный в регистрах бухучета за тот период, за который этот налог был начислен."
Перекладаю ключову фразу: розрахунок податку на прибуток, відображений в регістрах бух.обліку.
#hi#

Marlboro
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 12590
З нами з: 17 грудня 2012, 02:08
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 4095 разів

Повідомлення Marlboro »

Там теж приниження, але одна справа коли йде мова про гроші (з податковою), інша коли мова йде з занюханою статистикою. І на питання Ви не відповіли.

По другій частині - так що за "розрахунок"? Що воно таке? І яке ми маємо право відображати його в регістрах, а рівно на рахунках бух.обліку?
Єдиний передбачений законом розрахунок з податку на прибуток, на скільки я знаю, називається "Податкова декларація з податку на прибуток підприємства".
І ще скажіть декілька слів про те, що Ви крадете в себе 19 днів, будь-ласка.

Валюша с
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2708
З нами з: 24 липня 2011, 00:23
Дякував (ла): 1530 разів
Подякували: 1615 разів

Повідомлення Валюша с »

Ув. Marlboro, что-то мне подсказывает что Вы мужчина. Уже приходили такие как Вы, сначала дельные консультации форумчанам, потом "дверь с ноги" и перепалка со старожилами. Но Вы знаете они оставались с нами на какое-то время и было интересно наблюдать за их консультациями и доводами, оставайтесь #g_haha# .
А по поводу начисления и отражения налога Я как и большинство руководствуюсь стандартами.

Бюгюльмэ
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7904
З нами з: 03 листопада 2011, 03:49
Дякував (ла): 2174 рази
Подякували: 4363 рази

Повідомлення Бюгюльмэ »

З приводу "занюханої статистики" не дуже переймаюсь, якщо мова йде про квартальні баланси.
Нарахування податку на прибуток є господарською операцією, яка і відображається в регистрах бух.обліку. А от дані з регистрів бух.обліку особисто я (я вже зрозуміла, що Ви робите не так) переношу до "Податкової декларації з податку на прибуток підприємства".
І декілька слів про 19 вкрадених днів: якби це було самою страшною нашою втратою ))). Доводиться встигати порахувати до строків подання балансу.

Marlboro
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 12590
З нами з: 17 грудня 2012, 02:08
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 4095 разів

Повідомлення Marlboro »

Бюгюльмэ писав:З приводу "занюханої статистики" не дуже переймаюсь, якщо мова йде про квартальні баланси.
Нарахування податку на прибуток є господарською операцією, яка і відображається в регистрах бух.обліку. А от дані з регистрів бух.обліку особисто я (я вже зрозуміла, що Ви робите не так) переношу до "Податкової декларації з податку на прибуток підприємства".
І декілька слів про 19 вкрадених днів: якби це було самою страшною нашою втратою ))). Доводиться встигати порахувати до строків подання балансу.
Ви складаєте декларацію на основі даних бухгалтерського обліку, тобто записів на регістрах? Сильно, може у Вас ще й прибуток однаковий?
Про вкрадені дні - я, і попередні бухгалтери які працювали до мене на трьох підприємствах, де я на разі "головую", ніколи не займались такою, пардон, х**** #g_haha# А навіть якщо хотів би - обсяги роботи просто не дозволяють рахувати податок на прибуток в строк 20 днів.
Валюша с писав:Ув. Marlboro, что-то мне подсказывает что Вы мужчина. Уже приходили такие как Вы, сначала дельные консультации форумчанам, потом "дверь с ноги" и перепалка со старожилами. Но Вы знаете они оставались с нами на какое-то время и было интересно наблюдать за их консультациями и доводами, оставайтесь #g_haha# .
А по поводу начисления и отражения налога Я как и большинство руководствуюсь стандартами.
А можете привести пункти ПСБО з кореляцією на ЗУ "Про бух.облік" та наказ МінФіну №88?

Не по темі: я відкриваю двері з ноги одразу, не чекаючи. В будь-якому разі так про мене пишуть на Бухфорумі і ВОБУ, але я не розумію про що вони #search# в мене ніколи не було цілей на когось "наїжджати", "выделываться", "умничать" і так далі. Цілі і мотиви в мене інші.

Відповісти

Повернутись до “Фінансова звітність”