средний заработок при понижении должности

Реб_ЗА
УченикУченик
Повідомлень: 3
З нами з: 20 грудня 2015, 20:18
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення Реб_ЗА »

FyDD писав:Насколько я знаю, при понижении положено за 2мес. предупредить о понижении, после этого вы платите пониженную з/п без всякой средней.
откуда, из какого закона вы взяли 10дн. средней ?
а как это понять, подскажите. Что именно считается критерием для применения ср.з/п на 2 месяца.
Стаття 114. Збереження заробітної плати при переведенні на іншу постійну нижчеоплачувану роботу і переміщенні

При переведенні працівника на іншу постійну нижчеоплачувану роботу за працівником зберігається його попередній середній заробіток протягом двох тижнів з дня переведення.

У тих випадках, коли в результаті переміщення працівника (частина друга статті 32) зменшується заробіток з не залежних від нього причин, провадиться доплата до попереднього середнього заробітку протягом двох місяців з дня переміщення.

FyDD
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3140
З нами з: 22 лютого 2013, 05:48
Дякував (ла): 2370 разів
Подякували: 752 рази

Повідомлення FyDD »

Реб_ЗА писав:
FyDD писав:Насколько я знаю, при понижении положено за 2мес. предупредить о понижении, после этого вы платите пониженную з/п без всякой средней.
откуда, из какого закона вы взяли 10дн. средней ?
а как это понять, подскажите. Что именно считается критерием для применения ср.з/п на 2 месяца.
Стаття 114. Збереження заробітної плати при переведенні на іншу постійну нижчеоплачувану роботу і переміщенні

При переведенні працівника на іншу постійну нижчеоплачувану роботу за працівником зберігається його попередній середній заробіток протягом двох тижнів з дня переведення.

У тих випадках, коли в результаті переміщення працівника (частина друга статті 32) зменшується заробіток з не залежних від нього причин, провадиться доплата до попереднього середнього заробітку протягом двох місяців з дня переміщення.
я не очень понимаю ст.114 Ведь есть
Стаття 103. Повідомлення працівників про запровадження нових або зміну діючих умов оплати праці
Про нові або зміну діючих умов оплати праці в бік погіршення власник або уповноважений ним орган повинен повідомити працівника не пізніш як за два місяці до їх запровадження або зміни.
т.е. сотрудник и так два месяца получает старую з/п
Получается за два месяца известить + две недели среднюю

кстати есть еще
Міністерство соціальної політики України в своєму листі від 02.10.2015 р. № 413/06/186-15 розглянуло питання повідомлення про зміну істотних умов праці та умов оплати праці. В частині четвертій ст. 97 КЗпП зазначено, що власник або уповноважений ним орган чи фізична особа не має права в односторонньому порядку приймати рішення з питань оплати праці, що погіршують умови, встановлені законодавством, угодами, колективними договорами. Крім того, ст. 103 КЗпП встановлено, що про нові або зміну діючих умов оплати праці в бік погіршення власник або уповноважений ним орган повинен повідомити працівника не пізніш як за два місяці до їх запровадження або зміни. Слід зазначити, що п. 31 постанови Пленуму Верховного Суду України від 06.11.92 р. N 9 "Про практику розгляду судами трудових спорів" передбачено, якщо при розгляді трудового спору буде встановлено, що зміна істотних умов трудового договору проведена не у зв'язку зі зміною в організації виробництва і праці на підприємстві, в установі, організації, то така зміна з урахуванням конкретних обставин може бути визнана судом неправомірною з покладенням на власника або уповноважений ним орган обов'язку поновити працівникові попередні умови праці.
У разі встановлення нових або зміни діючих умов оплати праці в бік погіршення роботодавець повинен повідомляти працівника за два місяці. У випадку досягнення згоди між сторонами трудового договору жодного обов'язку щодо повідомлення працівника законодавством про працю не встановлено.
Источник: http://buhgalter911.com/ShowArticle.asp ... 06&year=-1
© Buhgalter911.com

FyDD
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3140
З нами з: 22 лютого 2013, 05:48
Дякував (ла): 2370 разів
Подякували: 752 рази

Повідомлення FyDD »

Может ст 114 для случаев когда сотрудника надо СРОЧНО на др. работника и его переводят сразу без пред-я за 2 мес.
и сохраняют два мес предыдущую сред. з/п

Відповісти

Повернутись до “Виплати працівникам, кадровий облік”