=МОБИЛИЗАЦИЯ КАДРОВЫЙ УЧЕТ=

Odessitka2001
Мастер
Мастер
Повідомлень: 55
З нами з: 22 квітня 2013, 03:27
Дякував (ла): 17 разів
Подякували: 10 разів

Повідомлення Odessitka2001 »

Добрый день. Уважаемые бухгалтера и просто знающие люди, подскажите, кто как корректирует отчетность при компенсации от государства среднего заработка мобилизованым?
В июле подали отчет в соц.политику за январь-июнь. В августе поступили на счет деньги, но не за всех мобилизованных сотрудников (контрактникв пока не компенсировали).
Налоги со среднего заработка удерживали. Теперь я делаю перерасчет, согласно поступивщей компенсации.
1) В 1С планирую сторнировать днем посткпления денег. - Правильно?
2) Как быть с отчетностью (НДФЛ, военный сбор и ЕСВ)? Показывать эти корректировки в том месяце когда нам вернули деньги? Или за все месяцы, начиная с января, отдельно???
Заранее благодарна за ответы.

Odessitka2001
Мастер
Мастер
Повідомлень: 55
З нами з: 22 квітня 2013, 03:27
Дякував (ла): 17 разів
Подякували: 10 разів

Повідомлення Odessitka2001 »

Odessitka2001 писав:Добрый день. Уважаемые бухгалтера и просто знающие люди, подскажите, кто как корректирует отчетность при компенсации от государства среднего заработка мобилизованым?
В июле подали отчет в соц.политику за январь-июнь. В августе поступили на счет деньги, но не за всех мобилизованных сотрудников (контрактникв пока не компенсировали).
Налоги со среднего заработка удерживали. Теперь я делаю перерасчет, согласно поступивщей компенсации.
1) В 1С планирую сторнировать днем посткпления денег. - Правильно?
2) Как быть с отчетностью (НДФЛ, военный сбор и ЕСВ)? Показывать эти корректировки в том месяце когда нам вернули деньги? Или за все месяцы, начиная с января, отдельно???
Заранее благодарна за ответы.
Народ, помогите, кто уже сталкивался!!!

natason
Гуру
Гуру
Повідомлень: 76
З нами з: 07 квітня 2014, 12:36
Дякував (ла): 36 разів
Подякували: 11 разів

Повідомлення natason »

Подскажите пожалуйста, как откорректировать отчет по есв в случае получения компенсации! Решила в текущей откорректировать 02-06 месяцы,отдельно за каждый период заполняю строку с "Тип нарахувань" 3, и с "ознака доходу" 48 другой строкой! Что делаю не так? Пишет об ошибке.

svitlass
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2862
З нами з: 12 серпня 2011, 05:22
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 1128 разів

Повідомлення svitlass »

natason писав:Подскажите пожалуйста, как откорректировать отчет по есв в случае получения компенсации! Решила в текущей откорректировать 02-06 месяцы,отдельно за каждый период заполняю строку с "Тип нарахувань" 3, и с "ознака доходу" 48 другой строкой! Что делаю не так? Пишет об ошибке.
уточняла в червні
з тип нарахувань 3 категорія 1 місяць 1 рік 2015 - переписала дані зі звіту за січень
і другий рядок з категорією 48 01/2015 сума тільки в кол17
і так за кожен місяць по два рядки на кожного мобілізованого

natason
Гуру
Гуру
Повідомлень: 76
З нами з: 07 квітня 2014, 12:36
Дякував (ла): 36 разів
Подякували: 11 разів

Повідомлення natason »

svitlass писав:
natason писав:Подскажите пожалуйста, как откорректировать отчет по есв в случае получения компенсации! Решила в текущей откорректировать 02-06 месяцы,отдельно за каждый период заполняю строку с "Тип нарахувань" 3, и с "ознака доходу" 48 другой строкой! Что делаю не так? Пишет об ошибке.
уточняла в червні
з тип нарахувань 3 категорія 1 місяць 1 рік 2015 - переписала дані зі звіту за січень
і другий рядок з категорією 48 01/2015 сума тільки в кол17
і так за кожен місяць по два рядки на кожного мобілізованого
А Вам не писало про помилку? мені пише, що по такому коду кількість днів не відповідає періоду. Чи просто не зазначати кількість днів?

natason
Гуру
Гуру
Повідомлень: 76
З нами з: 07 квітня 2014, 12:36
Дякував (ла): 36 разів
Подякували: 11 разів

Повідомлення natason »

natason писав:
svitlass писав:
natason писав:Подскажите пожалуйста, как откорректировать отчет по есв в случае получения компенсации! Решила в текущей откорректировать 02-06 месяцы,отдельно за каждый период заполняю строку с "Тип нарахувань" 3, и с "ознака доходу" 48 другой строкой! Что делаю не так? Пишет об ошибке.
уточняла в червні
з тип нарахувань 3 категорія 1 місяць 1 рік 2015 - переписала дані зі звіту за січень
і другий рядок з категорією 48 01/2015 сума тільки в кол17
і так за кожен місяць по два рядки на кожного мобілізованого
А Вам не писало про помилку? мені пише, що по такому коду кількість днів не відповідає періоду. Чи просто не зазначати кількість днів?
Кількість днів прибрала, зникло повідомлення про помилку! Але тепер табл. 1 помилкова, бо дані не співпадають з табл. 6

natason
Гуру
Гуру
Повідомлень: 76
З нами з: 07 квітня 2014, 12:36
Дякував (ла): 36 разів
Подякували: 11 разів

Повідомлення natason »

natason писав:
natason писав:
svitlass писав: уточняла в червні
з тип нарахувань 3 категорія 1 місяць 1 рік 2015 - переписала дані зі звіту за січень
і другий рядок з категорією 48 01/2015 сума тільки в кол17
і так за кожен місяць по два рядки на кожного мобілізованого
А Вам не писало про помилку? мені пише, що по такому коду кількість днів не відповідає періоду. Чи просто не зазначати кількість днів?
Кількість днів прибрала, зникло повідомлення про помилку! Але тепер табл. 1 помилкова, бо дані не співпадають з табл. 6
тобто, сума зп за період з 02-06 місяці з кодом 48плюс зп поточного періоду , попадає в рядок 1.1? Так має бути?

svitlass
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2862
З нами з: 12 серпня 2011, 05:22
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 1128 разів

Повідомлення svitlass »

natason писав:
natason писав:
natason писав: А Вам не писало про помилку? мені пише, що по такому коду кількість днів не відповідає періоду. Чи просто не зазначати кількість днів?
Кількість днів прибрала, зникло повідомлення про помилку! Але тепер табл. 1 помилкова, бо дані не співпадають з табл. 6
тобто, сума зп за період з 02-06 місяці з кодом 48плюс зп поточного періоду , попадає в рядок 1.1? Так має бути?
так, кол. 15 не заповнювати
сума з кодом 48 попадає в р.1.1
і відображається в 7.4 - перерахунок виплат сер зароб мобілізованих за 01-02/2015
суми ЄСВ відповідно в 7.1.1 і 7.3.1

natason
Гуру
Гуру
Повідомлень: 76
З нами з: 07 квітня 2014, 12:36
Дякував (ла): 36 разів
Подякували: 11 разів

Повідомлення natason »


так, кол. 15 не заповнювати
сума з кодом 48 попадає в р.1.1
і відображається в 7.4 - перерахунок виплат сер зароб мобілізованих за 01-02/2015
суми ЄСВ відповідно в 7.1.1 і 7.3.1
[/quote]
Доброго дня! так і зробила, але друга я квитанція прийшла з помилкою і звіт не прийнято.
Помилка: табл. 1 рядок 2, рядок 4 не дорівнює табл. 6, чи і сума по табл.6 має дорівнювати 1.1 і 2.1.1???????????
Помилка: в табл.6 з кодом 48, сума єсв має бути "0", але в мене і є "0"???????????????

natason
Гуру
Гуру
Повідомлень: 76
З нами з: 07 квітня 2014, 12:36
Дякував (ла): 36 разів
Подякували: 11 разів

Повідомлення natason »


так, кол. 15 не заповнювати
сума з кодом 48 попадає в р.1.1
і відображається в 7.4 - перерахунок виплат сер зароб мобілізованих за 01-02/2015
суми ЄСВ відповідно в 7.1.1 і 7.3.1
[/quote]
Доброго дня! так і зробила, але друга я квитанція прийшла з помилкою і звіт не прийнято.
Помилка: табл. 1 рядок 2, рядок 4 не дорівнює табл. 6, чи і сума по табл.6 має дорівнювати 1.1 і 2.1.1???????????
Помилка: в табл.6 з кодом 48, сума єсв має бути "0", але в мене і є "0"???????????????

Відповісти

Повернутись до “Виплати працівникам, кадровий облік”