зп за время командировки - ответственность

Svetlana2011
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 180
З нами з: 23 квітня 2012, 02:17
Дякував (ла): 30 разів
Подякували: 7 разів

Повідомлення Svetlana2011 »

Добрый день! Пожалуйста, помогите - очень срочный вопрос. За дни работы в командировке сотруднику начислялась зп исходя из его оклада. Какая ответственность предусмотрена для предприятия и должностых лиц за начисление зп по окладу, а не по среднедневной за 2 мес (в случае, если среднедневная за больше, чем по окладу)? спасибо.

Verflo
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 602
З нами з: 20 січня 2012, 10:40
Дякував (ла): 64 рази
Подякували: 147 разів

Повідомлення Verflo »

Svetlana2011 писав:Добрый день! Пожалуйста, помогите - очень срочный вопрос. За дни работы в командировке сотруднику начислялась зп исходя из его оклада. Какая ответственность предусмотрена для предприятия и должностых лиц за начисление зп по окладу, а не по среднедневной за 2 мес (в случае, если среднедневная за больше, чем по окладу)? спасибо.
обычно доначисляют налоги + пеня за каждый день просрочки + 170х2 (диру и буху), если в первый раз такое допустили...
а давно это было? может, можно ещё поправить, доначислив за прошлый период в текущем?

Marlboro
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 12590
З нами з: 17 грудня 2012, 02:08
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 4095 разів

Повідомлення Marlboro »

Это грубое нарушение труда, соответственно трудовики могут оштрафовать на 850-1700, при чем по моему скромному мнению, нарушение длящееся, потому бессрочное. Так же они могут обязать эту сумму доплатить, в том числе даже если работник уже будет уволен. Это без учета недоплат по взносам и налогам.

Svetlana2011
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 180
З нами з: 23 квітня 2012, 02:17
Дякував (ла): 30 разів
Подякували: 7 разів

Повідомлення Svetlana2011 »

Спасибо

МаріяМ
Мастер
Мастер
Повідомлень: 61
З нами з: 26 березня 2013, 05:54
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 4 рази

Повідомлення МаріяМ »

А що, до когось були питання контролюючих органів з цього приводу? Я особисто ще такого не чула...

Natka220207
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 12
З нами з: 12 липня 2012, 03:30
Дякував (ла): 56 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Natka220207 »

ЗУ "Про внесення змін до статті 121
Кодексу законів про працю України": "Працівникам, які направлені у службове відрядження, оплата праці за виконану роботу здійснюється відповідно до умов, визначених трудовим або колективним договором, і розмір такої оплати праці не може бути нижчим середнього заробітку".

Наскільки я розумію, якщо зп під час відрядження не менше окладу, то і штрафу не буде? Буду вдячна, якщо ви мене поправите.

Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

Marlboro писав:Это грубое нарушение труда, соответственно трудовики могут оштрафовать на 850-1700, при чем по моему скромному мнению, нарушение длящееся, потому бессрочное. Так же они могут обязать эту сумму доплатить, в том числе даже если работник уже будет уволен. Это без учета недоплат по взносам и налогам.
Грубе то грубе, у мене зарплата відрядна у працівників, і коли починаємо робити обєкт, я їм нараховую набагато більшу зарплату ніж середня, тобто від виробітку. Абсурд якийсь, як я їм можу нарахувати менше , аніж вони заробили.

Романтика
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1310
З нами з: 17 листопада 2011, 07:57
Дякував (ла): 1353 рази
Подякували: 936 разів

Повідомлення Романтика »

Альона1 писав:
Marlboro писав:Это грубое нарушение труда, соответственно трудовики могут оштрафовать на 850-1700, при чем по моему скромному мнению, нарушение длящееся, потому бессрочное. Так же они могут обязать эту сумму доплатить, в том числе даже если работник уже будет уволен. Это без учета недоплат по взносам и налогам.
Грубе то грубе, у мене зарплата відрядна у працівників, і коли починаємо робити обєкт, я їм нараховую набагато більшу зарплату ніж середня, тобто від виробітку. Абсурд якийсь, як я їм можу нарахувати менше , аніж вони заробили.
Альона, посмотрите здесь http://buhgalter911.com/yaf/yaf_postsm2 ... t=y#274677

МаріяМ
Мастер
Мастер
Повідомлень: 61
З нами з: 26 березня 2013, 05:54
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 4 рази

Повідомлення МаріяМ »

За одно питання:
Людина оформлена на роботу на 4-годинний робочий день, в штатному розпису - теж передбачено лише 0,5 ставки.
І тут його посилають в відрядження.
1. Чи можна йому за дні відрядження нараховувати по 8 годин ?
2. --*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*- по 4 год ?
Кому з перевіряючих до цього може бути діло?

Відповісти

Повернутись до “Зарплата, індексація”