Зарплата через кассу

инина
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 980
З нами з: 31 січня 2012, 08:36
Дякував (ла): 461 раз
Подякували: 520 разів

Повідомлення инина »

Vikka писав:Возник еще вопрос, договор о фин. помощи составляет директор, а нотариально заверять надо?

До 1 года не надо

О2
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 181
З нами з: 02 квітня 2012, 09:01
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 41 раз

Повідомлення О2 »

инина писав:
Vikka писав:Возник еще вопрос, договор о фин. помощи составляет директор, а нотариально заверять надо?

До 1 года не надо
А если больше года - надо?#blush#

glavbux
Гений
Гений
Повідомлень: 393
З нами з: 19 жовтня 2011, 11:38
Дякував (ла): 30 разів
Подякували: 46 разів

Повідомлення glavbux »

По-моему, все договору с физ.лицами (не ФОП) свыше года требуют нотариального заверения. По-крайней мере так было раньше. Лучше срок продлевать доп. соглашениями.

О2
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 181
З нами з: 02 квітня 2012, 09:01
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 41 раз

Повідомлення О2 »

glavbux писав:По-моему, все договору с физ.лицами (не ФОП) свыше года требуют нотариального заверения.
А по Закону?#blush#

glavbux
Гений
Гений
Повідомлень: 393
З нами з: 19 жовтня 2011, 11:38
Дякував (ла): 30 разів
Подякували: 46 разів

Повідомлення glavbux »

Мы узнавали у нотариуса ссылку на законодательный акт. Сейчас не вспомню, простите!

Бюгюльмэ
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7904
З нами з: 03 листопада 2011, 03:49
Дякував (ла): 2170 разів
Подякували: 4361 раз

Повідомлення Бюгюльмэ »

Ну да, нотариусу, конечно, выгодно, чтобы заверяли. )))

Inna Medvetska
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1620
З нами з: 08 вересня 2010, 04:09
Дякував (ла): 78 разів
Подякували: 146 разів

Повідомлення Inna Medvetska »

і я з питанням: платимо заробітну плату на зарплатні картки. Прийшов час авансу, а грошей на рахунку немає, щоб його перерахувати на картки. Але в касу сьогодні зранку були повернуті невикористані гроші, що були видані під звіт. Можу я цей аванс заплатити з каси, щоб не бігти в банк, не нести гроші, а потім знов їх на картки перераховувати.

lara777
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1089
З нами з: 20 березня 2012, 07:18
Дякував (ла): 18 разів
Подякували: 354 рази

Повідомлення lara777 »

Vikka писав:Возник еще вопрос, договор о фин. помощи составляет директор, а нотариально заверять надо?
Все договора с физ. лицами нотариально заверять ненужно.
Согласно ГК нотариальному заверению подлежат договора по аренде автотранспорта у физ. лиц.

lara777
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1089
З нами з: 20 березня 2012, 07:18
Дякував (ла): 18 разів
Подякували: 354 рази

Повідомлення lara777 »

Inna Medvetska писав:і я з питанням: платимо заробітну плату на зарплатні картки. Прийшов час авансу, а грошей на рахунку немає, щоб його перерахувати на картки. Але в касу сьогодні зранку були повернуті невикористані гроші, що були видані під звіт. Можу я цей аванс заплатити з каси, щоб не бігти в банк, не нести гроші, а потім знов їх на картки перераховувати.
При выдаче з/п денег из кассы вы все равно должны перечислить налоги на з/п. Выдавать з/п из кассы предприятия может из выручки или получать для ее выдачи денежные средства по чеку в банке.
Если вы будете использовать для выдачи з/п за счет неиспользованных подотчетных денег, то этим самым вы будете нарушать кассовую дисциплину. (штрафы не помню)

glavbux
Гений
Гений
Повідомлень: 393
З нами з: 19 жовтня 2011, 11:38
Дякував (ла): 30 разів
Подякували: 46 разів

Повідомлення glavbux »

А мы выдавали из возвращенных подотчетных сумм. Прошли проверку - никаких нареканий. Правда, налоги на з/пл. у нас были уплачены.

Відповісти

Повернутись до “Зарплата, індексація”