Аванс или з/плата за первую и вторую половину месяца.

Яночка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1516
З нами з: 05 грудня 2011, 05:18
Дякував (ла): 592 рази
Подякували: 529 разів

Повідомлення Яночка »

Підкажіть, будь ласка, якщо помилково нарахували та виплатили аванс в розмірі 80% від окладу, потрібно якийсь документ, який би пояснював чому так нарахували (наприклад наказ директора, що ... нарахувати аванс в розмірі.....), чи бухг. довідка чи нічого не потрібно. Ну помилково більше нарахували, податки всі сплачені, при виплаті зарплати за ІІ половину місяця все вирівняється

-Latka-
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2781
З нами з: 26 вересня 2011, 04:18
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 1256 разів

Повідомлення -Latka- »

Яночка писав:Підкажіть, будь ласка, якщо помилково нарахували та виплатили аванс в розмірі 80% від окладу, потрібно якийсь документ, який би пояснював чому так нарахували (наприклад наказ директора, що ... нарахувати аванс в розмірі.....), чи бухг. довідка чи нічого не потрібно. Ну помилково більше нарахували, податки всі сплачені, при виплаті зарплати за ІІ половину місяця все вирівняється
Насколько я помню нужно оплатить не менее 50%, а больше не запрещено, тем более держава не обижена.. Приказы и справки не нужны.

шанхай
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 118
З нами з: 02 липня 2014, 13:18
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 36 разів

Повідомлення шанхай »

теж згідна

Аря
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2257
З нами з: 10 серпня 2011, 12:55
Звідки: Київ
Дякував (ла): 429 разів
Подякували: 2568 разів

Повідомлення Аря »

а если в день аванса налоги были перечислены полностью за месяц, то выплату второй половины банк может не пропустить?

marinesko
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2793
З нами з: 06 липня 2013, 22:58
Дякував (ла): 741 раз
Подякували: 1787 разів

Повідомлення marinesko »

Аря писав:а если в день аванса налоги были перечислены полностью за месяц, то выплату второй половины банк может не пропустить?
может

IRYNA11
Гений
Гений
Повідомлень: 329
З нами з: 04 жовтня 2013, 18:25
Дякував (ла): 162 рази
Подякували: 41 раз

Повідомлення IRYNA11 »

Доброго дня!!! Так все таки який варіант правильний для розрахунку з/п за першу половину місяця (аванс)????
ПСП до з/п застосоується.

1. грудень 2015 =1440,00 /21 * 11 = 755,00 (заокруглюючи)- з/п за першу половину місяця:
755*1,5%=11,33
755*15%=113,25
755*3,6%= 27,18
на руки аванс =755,00-11,33-113,25-27,18=603,24

2. 755,00*1,5%=11,33
755,00*3,6%=27,18
(755,00-27,18)*15%=109,17
на руки аванс=755,00-11,33-27,18-109,17=607,32

3. 755,00/96,4*100*3,6%=28,20
755,00/85*100*15%=133,24
755,00/98,5*100*1,5%=11,50
на руки аванс=755,00

Будь розумний в такому випадку??????

IRYNA11
Гений
Гений
Повідомлень: 329
З нами з: 04 жовтня 2013, 18:25
Дякував (ла): 162 рази
Подякували: 41 раз

Повідомлення IRYNA11 »

IRYNA11 писав:Доброго дня!!! Так все таки який варіант правильний для розрахунку з/п за першу половину місяця (аванс)????
ПСП до з/п застосоується.

1. грудень 2015 =1440,00 /21 * 11 = 755,00 (заокруглюючи)- з/п за першу половину місяця:
755*1,5%=11,33
755*15%=113,25
755*3,6%= 27,18
на руки аванс =755,00-11,33-113,25-27,18=603,24

2. 755,00*1,5%=11,33
755,00*3,6%=27,18
(755,00-27,18)*15%=109,17
на руки аванс=755,00-11,33-27,18-109,17=607,32

3. 755,00/96,4*100*3,6%=28,20
755,00/85*100*15%=133,24
755,00/98,5*100*1,5%=11,50
на руки аванс=755,00

Будь розумний в такому випадку??????
Підкажіть кому не важко, заплуталась повністю#g_cray2#

buhgalter Tanya
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 934
З нами з: 07 вересня 2011, 11:08
Дякував (ла): 1255 разів
Подякували: 515 разів

Повідомлення buhgalter Tanya »

IRYNA11 писав:
IRYNA11 писав:Доброго дня!!! Так все таки який варіант правильний для розрахунку з/п за першу половину місяця (аванс)????
ПСП до з/п застосоується.

1. грудень 2015 =1440,00 /21 * 11 = 755,00 (заокруглюючи)- з/п за першу половину місяця:
755*1,5%=11,33
755*15%=113,25
755*3,6%= 27,18
на руки аванс =755,00-11,33-113,25-27,18=603,24

2. 755,00*1,5%=11,33
755,00*3,6%=27,18
(755,00-27,18)*15%=109,17
на руки аванс=755,00-11,33-27,18-109,17=607,32

3. 755,00/96,4*100*3,6%=28,20
755,00/85*100*15%=133,24
755,00/98,5*100*1,5%=11,50
на руки аванс=755,00

Будь розумний в такому випадку??????
Підкажіть кому не важко, заплуталась повністю#g_cray2#
я делаю как у вас в первом варианте

IRYNA11
Гений
Гений
Повідомлень: 329
З нами з: 04 жовтня 2013, 18:25
Дякував (ла): 162 рази
Подякували: 41 раз

Повідомлення IRYNA11 »

buhgalter Tanya писав:
IRYNA11 писав:
IRYNA11 писав:Доброго дня!!! Так все таки який варіант правильний для розрахунку з/п за першу половину місяця (аванс)????
ПСП до з/п застосоується.

1. грудень 2015 =1440,00 /21 * 11 = 755,00 (заокруглюючи)- з/п за першу половину місяця:
755*1,5%=11,33
755*15%=113,25
755*3,6%= 27,18
на руки аванс =755,00-11,33-113,25-27,18=603,24

2. 755,00*1,5%=11,33
755,00*3,6%=27,18
(755,00-27,18)*15%=109,17
на руки аванс=755,00-11,33-27,18-109,17=607,32

3. 755,00/96,4*100*3,6%=28,20
755,00/85*100*15%=133,24
755,00/98,5*100*1,5%=11,50
на руки аванс=755,00

Будь розумний в такому випадку??????
Підкажіть кому не важко, заплуталась повністю#g_cray2#
я делаю как у вас в первом варианте
і мені здається що було б краще по першому, хоча я читала, що більшість прихильників 2 варіанту. А як правильно??????

IRYNA11
Гений
Гений
Повідомлень: 329
З нами з: 04 жовтня 2013, 18:25
Дякував (ла): 162 рази
Подякували: 41 раз

Повідомлення IRYNA11 »

Знаходила навіть такі відповіді, що аванс не нараховується а тільки виплачується тому правильний має бути 3 варіант????

Відповісти

Повернутись до “Зарплата, індексація”