Аванс или з/плата за первую и вторую половину месяца.

IRYNA11
Гений
Гений
Повідомлень: 329
З нами з: 04 жовтня 2013, 18:25
Дякував (ла): 162 рази
Подякували: 41 раз

Повідомлення IRYNA11 »

Тюша писав:
IRYNA11 писав:
IRYNA11 писав: напишіть на наглядному будь ласка прикладі???
може такий, при авансі 755,00???

755*1,5%=11,33
755*15%=113,25
755*3,6%= 27,18
на руки аванс =755,00-11,33-113,25-27,18=603,24
Так як вище написано???
Да, все правильно. Но с этого года эта уже не проблема.
ви при виплаті на руки віднімали усі утримання також???

Аватар користувача
Тюша
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8705
З нами з: 24 березня 2010, 04:42
Дякував (ла): 2126 разів
Подякували: 5235 разів

Повідомлення Тюша »

IRYNA11 писав:
Иташа писав:а я в аванс отправляю все налоги за месяц 23 числа
в мене також всі податки наперед, але якщо поставити більшу суму до виплати авансу тоді недоплата по пдфо получається
Девочки, сейчас это уже не проблема, т.к. нет начисления на зарплату 3,6%.

IRYNA11
Гений
Гений
Повідомлень: 329
З нами з: 04 жовтня 2013, 18:25
Дякував (ла): 162 рази
Подякували: 41 раз

Повідомлення IRYNA11 »

Тюша писав:
IRYNA11 писав:
Иташа писав:а я в аванс отправляю все налоги за месяц 23 числа
в мене також всі податки наперед, але якщо поставити більшу суму до виплати авансу тоді недоплата по пдфо получається
Девочки, сейчас это уже не проблема, т.к. нет начисления на зарплату 3,6%.
Зараз то понятно, мене хвилює попередній період#g_cray2#

Dfcbkbcf
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2868
З нами з: 26 квітня 2011, 05:13
Дякував (ла): 773 рази
Подякували: 1426 разів

Повідомлення Dfcbkbcf »

IRYNA11 писав:
Dfcbkbcf писав:
IRYNA11 писав: Дзвонили що прийдуть, от і думаю, як це правильно повинно бути??
#blush# А Вы им ничего не рассказывайте (правильно как не правильно как), ведомости и платежные документы с оборотками покажите, все что требуют и сидите молча...
кстати, а Вы уменьшали на ЕСВ???
я також зменшувала, а тепер сиджу і думаю що робити???
получається недоплата по пдфо
так отбросьте панику, недоплаты по НДФЛ в даном случае нет, есть недоплата при выплате аванса, но в конце все перекрывалось
пример с Вашими 1440, раб дней 21, 11 дней для аванса
1. первая половина
1440/21*11=754,29
НДФЛ = 754,29*0,15= 113,14
ВС=754,29*0,015=11,31
на руки= 754,29-113,14-11,31=629,84
2. вторая половина
1440-754,25= 685,71
ЕСВ= 1440*0,036=51,84
НДФЛ=(1440-609-51,84)*0,15=116,87-113,14=3,73
вс=685,71*0,015=10,29
на руки 685,71-51,84-3,73-10,29= 619,85
Итого з/пл=629,84+619,85=1249,69
ВС=11,31+10,29=21,60
ЕСВ=51,84
НДФЛ=113,14+3,73=116,87

второй пример с вычетом ЕСВ
1-я половина
ЕСВ=754,29*0,036=27,15
НДФЛ=(754,29-27,15)*0,15= 109,07
ВС= 754,29*0,015=11,31
на руки=754,29-27,15-109,07-11,31=606,76
2-я половина
ЕСВ=685,71*0,036=24,69
НДФЛ=(1440-609-(24,69+27,15))*0,15=116,87-109,07=7,8
ВС=685,71*0,015=10,29
на руки
685,71-24,69-7,8-10,29=642,93
Итого
з/пл=606,76+642,93=1249,69
ЕСВ=27,15+24,69=51,84
НДФЛ=109,07+7,8=116,87
ВС=11,31+10,29=21,60

IRYNA11
Гений
Гений
Повідомлень: 329
З нами з: 04 жовтня 2013, 18:25
Дякував (ла): 162 рази
Подякували: 41 раз

Повідомлення IRYNA11 »

Dfcbkbcf писав:
IRYNA11 писав:
Dfcbkbcf писав: #blush# А Вы им ничего не рассказывайте (правильно как не правильно как), ведомости и платежные документы с оборотками покажите, все что требуют и сидите молча...
кстати, а Вы уменьшали на ЕСВ???
я також зменшувала, а тепер сиджу і думаю що робити???
получається недоплата по пдфо
так отбросьте панику, недоплаты по НДФЛ в даном случае нет, есть недоплата при выплате аванса, но в конце все перекрывалось
пример с Вашими 1440, раб дней 21, 11 дней для аванса
1. первая половина
1440/21*11=754,29
НДФЛ = 754,29*0,15= 113,14
ВС=754,29*0,015=11,31
на руки= 754,29-113,14-11,31=629,84
2. вторая половина
1440-754,25= 685,71
ЕСВ= 1440*0,036=51,84
НДФЛ=(1440-609-51,84)*0,15=116,87-113,14=3,73
вс=685,71*0,015=10,29
на руки 685,71-51,84-3,73-10,29= 619,85
Итого з/пл=629,84+619,85=1249,69
ВС=11,31+10,29=21,60
ЕСВ=51,84
НДФЛ=113,14+3,73=116,87

второй пример с вычетом ЕСВ
1-я половина
ЕСВ=754,29*0,036=27,15
НДФЛ=(754,29-27,15)*0,15= 109,07
ВС= 754,29*0,015=11,31
на руки=754,29-27,15-109,07-11,31=606,76
2-я половина
ЕСВ=685,71*0,036=24,69
НДФЛ=(1440-609-(24,69+27,15))*0,15=116,87-109,07=7,8
ВС=685,71*0,015=10,29
на руки
685,71-24,69-7,8-10,29=642,93
Итого
з/пл=606,76+642,93=1249,69
ЕСВ=27,15+24,69=51,84
НДФЛ=109,07+7,8=116,87
ВС=11,31+10,29=21,60
Та вірно, при загальному розрахунку за місяць недоплати не получалось, а от що робити з тим що є недоплата по ПДФО з авансу (так як база зменшена на ЄСВ 3,6%)???

Dfcbkbcf
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2868
З нами з: 26 квітня 2011, 05:13
Дякував (ла): 773 рази
Подякували: 1426 разів

Повідомлення Dfcbkbcf »

IRYNA11 писав: Та вірно, при загальному розрахунку за місяць недоплати не получалось, а от що робити з тим що є недоплата по ПДФО з авансу (так як база зменшена на ЄСВ 3,6%)???
у Вас же проверять будут оплаты и выплаты за месяц?? в срок ли выплачены налоги, выплачено ли все в срок, в отчетах отражено все правильно, я полагаю что так глубоко не копнут, а будут смотреть общие цифры...
кстати а проверка по ЕСВ или НДФЛ???

IRYNA11
Гений
Гений
Повідомлень: 329
З нами з: 04 жовтня 2013, 18:25
Дякував (ла): 162 рази
Подякували: 41 раз

Повідомлення IRYNA11 »

Dfcbkbcf писав:
IRYNA11 писав: Та вірно, при загальному розрахунку за місяць недоплати не получалось, а от що робити з тим що є недоплата по ПДФО з авансу (так як база зменшена на ЄСВ 3,6%)???
у Вас же проверять будут оплаты и выплаты за месяц?? в срок ли выплачены налоги, выплачено ли все в срок, в отчетах отражено все правильно, я полагаю что так глубоко не копнут, а будут смотреть общие цифры...
кстати а проверка по ЕСВ или НДФЛ???
НДФЛ

IRYNA11
Гений
Гений
Повідомлень: 329
З нами з: 04 жовтня 2013, 18:25
Дякував (ла): 162 рази
Подякували: 41 раз

Повідомлення IRYNA11 »

IRYNA11 писав:
Dfcbkbcf писав:
IRYNA11 писав: я також зменшувала, а тепер сиджу і думаю що робити???
получається недоплата по пдфо
так отбросьте панику, недоплаты по НДФЛ в даном случае нет, есть недоплата при выплате аванса, но в конце все перекрывалось
пример с Вашими 1440, раб дней 21, 11 дней для аванса
1. первая половина
1440/21*11=754,29
НДФЛ = 754,29*0,15= 113,14
ВС=754,29*0,015=11,31
на руки= 754,29-113,14-11,31=629,84
2. вторая половина
1440-754,25= 685,71
ЕСВ= 1440*0,036=51,84
НДФЛ=(1440-609-51,84)*0,15=116,87-113,14=3,73
вс=685,71*0,015=10,29
на руки 685,71-51,84-3,73-10,29= 619,85
Итого з/пл=629,84+619,85=1249,69
ВС=11,31+10,29=21,60
ЕСВ=51,84
НДФЛ=113,14+3,73=116,87

второй пример с вычетом ЕСВ
1-я половина
ЕСВ=754,29*0,036=27,15
НДФЛ=(754,29-27,15)*0,15= 109,07
ВС= 754,29*0,015=11,31
на руки=754,29-27,15-109,07-11,31=606,76
2-я половина
ЕСВ=685,71*0,036=24,69
НДФЛ=(1440-609-(24,69+27,15))*0,15=116,87-109,07=7,8
ВС=685,71*0,015=10,29
на руки
685,71-24,69-7,8-10,29=642,93
Итого
з/пл=606,76+642,93=1249,69
ЕСВ=27,15+24,69=51,84
НДФЛ=109,07+7,8=116,87
ВС=11,31+10,29=21,60
Та вірно, при загальному розрахунку за місяць недоплати не получалось, а от що робити з тим що є недоплата по ПДФО з авансу (так як база зменшена на ЄСВ 3,6%)???
а чого ви в першому варіанті не віднімаєте і не нараховуєте 3,6% ЄСВ???

Dfcbkbcf
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2868
З нами з: 26 квітня 2011, 05:13
Дякував (ла): 773 рази
Подякували: 1426 разів

Повідомлення Dfcbkbcf »

IRYNA11 писав: а чого ви в першому варіанті не віднімаєте і не нараховуєте 3,6% ЄСВ???
потому что посмотрите здесь внимательно, особенно обратите внимание на сроки уплаты ЕСВ
https://buhgalter.com.ua/articles/details/206253/
судя по сказанному ЕСВ удерживается только в конце месяца со всей з/пл

IRYNA11
Гений
Гений
Повідомлень: 329
З нами з: 04 жовтня 2013, 18:25
Дякував (ла): 162 рази
Подякували: 41 раз

Повідомлення IRYNA11 »

Dfcbkbcf писав:
IRYNA11 писав: а чого ви в першому варіанті не віднімаєте і не нараховуєте 3,6% ЄСВ???
потому что посмотрите здесь внимательно, особенно обратите внимание на сроки уплаты ЕСВ
https://buhgalter.com.ua/articles/details/206253/
судя по сказанному ЕСВ удерживается только в конце месяца со всей з/пл
ммм да!!!! Тоді мені тапочки. Виходячи з цієї статті я точно недоплатила ПДФО, УЖАС#g_cray2# #wall#

Відповісти

Повернутись до “Зарплата, індексація”