зменшення зарплати

Galina_LV
Мыслитель
Мыслитель
Повідомлень: 99
З нами з: 22 березня 2012, 02:59
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Galina_LV »

Добрий день!!!!

Підскажіть будь-ласка чи можу я зменшити зарплату працівникові. Якщо так, то як це правильно оформити документально? Чи є якісь негативні наслідки ?

LyudMila76
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2373
З нами з: 30 вересня 2011, 01:43
Дякував (ла): 7078 разів
Подякували: 1728 разів

Повідомлення LyudMila76 »

Galina_LV писав:Добрий день!!!!

Підскажіть будь-ласка чи можу я зменшити зарплату працівникові. Якщо так, то як це правильно оформити документально? Чи є якісь негативні наслідки ?
На підставі чого? Управління праці і соц.захитсу перевірятимуть, а там ще й працівник може в різні інстанції понаписувать, потрібно законодавчо все обаргументувати. В мене був наказ де все чітко прописано , що й до чого, але людину переводила на іншу(нижчу) посаду відповідно і з.плата менша, то 2 тижні зберігається попередня зарплата.

Galina_LV
Мыслитель
Мыслитель
Повідомлень: 99
З нами з: 22 березня 2012, 02:59
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Galina_LV »

Працівник писати не буде, знизити треба зарплату директору (його ж ініціатива) ну а підстава- просто зараз за браком коштів не можемо йому платити таку суму. Як я маю йому пояснити що це не так просто??? Дайте якісь посилання де буде розписано усі наслідки.

LyudMila76
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2373
З нами з: 30 вересня 2011, 01:43
Дякував (ла): 7078 разів
Подякували: 1728 разів

Повідомлення LyudMila76 »

Galina_LV писав: Працівник писати не буде, знизити треба зарплату директору (його ж ініціатива) ну а підстава- просто зараз за браком коштів не можемо йому платити таку суму. Як я маю йому пояснити що це не так просто??? Дайте якісь посилання де буде розписано усі наслідки.
То переведіть його наприклад на 0,75%, підстава в за'язку з хзменшенням обсягів виробництва (чи сезонним харктером роботи) придумайте , що підходить під Ваш вид , а ще мені в нагоді часто стає http://www.kadrovik01.com.ua/forum/index.php

Galina_LV
Мыслитель
Мыслитель
Повідомлень: 99
З нами з: 22 березня 2012, 02:59
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Galina_LV »

Спасибі

Verflo
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 602
З нами з: 20 січня 2012, 10:40
Дякував (ла): 64 рази
Подякували: 147 разів

Повідомлення Verflo »

LyudMila76 писав:
Galina_LV писав: Працівник писати не буде, знизити треба зарплату директору (його ж ініціатива) ну а підстава- просто зараз за браком коштів не можемо йому платити таку суму. Як я маю йому пояснити що це не так просто??? Дайте якісь посилання де буде розписано усі наслідки.
То переведіть його наприклад на 0,75%, підстава в за'язку з хзменшенням обсягів виробництва (чи сезонним харктером роботи) придумайте , що підходить під Ваш вид , а ще мені в нагоді часто стає http://www.kadrovik01.com.ua/forum/index.php
+1, чи на термін до 15 календарних у відпустку за свiй рахунок

nikneim
ПрофиПрофи
Повідомлень: 31
З нами з: 18 липня 2012, 11:41
Дякував (ла): 18 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення nikneim »

Підкажіть будь ласка, якщо заробітна плата менше мінімальної, працівник написав заяву щоб працювати не повний робочий день. Як правильно оформити це документально? На заяві щоб ФОП написав "дкремо наказ "дозволяю" чи окремо наказ?

Ната2727
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 816
З нами з: 10 березня 2012, 13:17
Дякував (ла): 475 разів
Подякували: 70 разів

Повідомлення Ната2727 »

nikneim писав:Підкажіть будь ласка, якщо заробітна плата менше мінімальної, працівник написав заяву щоб працювати не повний робочий день. Як правильно оформити це документально? На заяві щоб ФОП написав "дкремо наказ "дозволяю" чи окремо наказ?
на основі заяви зробіть наказ, де вкажете: перевести такого-то і в кінці - підстава: заява працівника ПІБ

Ната2727
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 816
З нами з: 10 березня 2012, 13:17
Дякував (ла): 475 разів
Подякували: 70 разів

Повідомлення Ната2727 »

Verflo писав:
LyudMila76 писав:
Galina_LV писав: Працівник писати не буде, знизити треба зарплату директору (його ж ініціатива) ну а підстава- просто зараз за браком коштів не можемо йому платити таку суму. Як я маю йому пояснити що це не так просто??? Дайте якісь посилання де буде розписано усі наслідки.
То переведіть його наприклад на 0,75%, підстава в за'язку з хзменшенням обсягів виробництва (чи сезонним харктером роботи) придумайте , що підходить під Ваш вид , а ще мені в нагоді часто стає http://www.kadrovik01.com.ua/forum/index.php
+1, чи на термін до 15 календарних у відпустку за свiй рахунок
в мене була схожа ситуація, перевели директора на 2 роб години щодня, ще одного працівника на мінімальну - зробили наказ, де вказали: у зв'язку з тяжким фінансовим становищем тзов ... перевести ПІБ і т.д.


Практик
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1403
З нами з: 01 квітня 2011, 11:37
Дякував (ла): 244 рази
Подякували: 859 разів

Повідомлення Практик »

В связи с кризисной ситуацией в металлургии, машиностроении, резким падением производства и снижением спроса на продукцию временно перевести сструдников:
1.иванова, свиридова и т.д.......
на режим неполной рабочей недели согласно графика.
Приказ начинает действовать через ДВА месяца, с даты ознакомления под роспись всех работников Ф.И.О. -"Согласен" дата и роспись.
График может быть утвержден сразу на все месяца (не более шести месяцев),что по вторникам раз в неделю или два раза в неделю ( по 2 часа, по 8 часов - как нужно) (как вы захотите) , либо оговорено, что график ежемесячно утверждается руководством. Когда ситуация стабилизируется - приказ о переходе на режим полной рабочей недели. Вот и все. Удачи.

Відповісти

Повернутись до “Зарплата, індексація”