Лист в ДПІ про несплату війського збору.

Lusuchka1
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 16
З нами з: 03 серпня 2015, 22:40
Дякував (ла): 5 разів

Повідомлення Lusuchka1 »

Доброго дня! Підскажіть, будь-ласка, як правильно написати в податкову лист на їхнє повідомлення про несплату нами військового збору. Ситуація така: у зв*язку з тяжким фінансовим становищем на підприємстві проплати взагалі не було з 01.01.15 по 31.07.15 року. Всі кошти йшли на сплату ЄСВ і ПДФО( це пояснення попереднього бухгалтера)..... І зараз мені потрібно це правильно і грамотно обгрунтувати тай ще підкріпити документально підтвердження причин чому не було цих проплат.
Дуже буду вдячна за вирішення цієї проблеми.

RED FOX
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 526
З нами з: 02 жовтня 2012, 05:40
Дякував (ла): 121 раз
Подякували: 223 рази

Повідомлення RED FOX »

Уплачивать военный сбор Вы должны в любом случае, неважно есть у Вас деньги или нет.Если, нет, то считается пеня и штраф."Тяжке фінансове становище"-это не аргумент для неуплаты налогов.

Татьяна ТС
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1587
З нами з: 25 лютого 2015, 14:58
Дякував (ла): 370 разів
Подякували: 1089 разів

Повідомлення Татьяна ТС »

Lusuchka1 писав:Доброго дня! Підскажіть, будь-ласка, як правильно написати в податкову лист на їхнє повідомлення про несплату нами військового збору. Ситуація така: у зв*язку з тяжким фінансовим становищем на підприємстві проплати взагалі не було з 01.01.15 по 31.07.15 року. Всі кошти йшли на сплату ЄСВ і ПДФО( це пояснення попереднього бухгалтера)..... І зараз мені потрібно це правильно і грамотно обгрунтувати тай ще підкріпити документально підтвердження причин чому не було цих проплат.
Дуже буду вдячна за вирішення цієї проблеми.
Дивні доводи буха.
"Проблемы индейцев шерифа не волнуют"
Терміново потрібно сплатити, ніяких обгрунтувань у вас немає.

Lusuchka1
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 16
З нами з: 03 серпня 2015, 22:40
Дякував (ла): 5 разів

Повідомлення Lusuchka1 »

Цей період оплатиться в любому випадку, але податкова вимагає від мене пояснення і я мушу на підставі чогось все ж таки його надати і зареєструвати цей лист. І я вас прошу допомоги коректно скласти його в довільній формі. дякую.

Татьяна ТС
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1587
З нами з: 25 лютого 2015, 14:58
Дякував (ла): 370 разів
Подякували: 1089 разів

Повідомлення Татьяна ТС »

Lusuchka1 писав:Цей період оплатиться в любому випадку, але податкова вимагає від мене пояснення і я мушу на підставі чогось все ж таки його надати і зареєструвати цей лист. І я вас прошу допомоги коректно скласти його в довільній формі. дякую.
То можете так і написати, як вище ви писали, поплакатися про стан підприємства#cray# Можна прикласти копії банк виписок, якщо там не було руху, якісь листи замовників про відстрочку платежу, накази про скорочений робочий день, тиждень, за свій рахунок, ще всякого хламу.
І в кінці приписати, що зобов,язуємося сплатити, чи вже сплатили, не порушувати законодавства і т.інше.

Lusuchka1
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 16
З нами з: 03 серпня 2015, 22:40
Дякував (ла): 5 разів

Повідомлення Lusuchka1 »

#ok# мені подобається ваша відповідь. Так і зроблю, в довільній формі опишу все, що порахую запотрібне.

Відповісти

Повернутись до “Зарплата, індексація”