заробітна плата

Inna Medvetska
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1620
З нами з: 08 вересня 2010, 04:09
Дякував (ла): 78 разів
Подякували: 146 разів

Повідомлення Inna Medvetska »

Маю таке питання і в кого які думки на цей рахунок:
ми в мин. році виплачували з/п 1 раз в місяць. з 1 січня в нас збільшилася кількість працівників, ми уклали колективний договір і прописали виплату з/п 2 рази на місяць. Всі працівники в мене працюють за посадовими окладами. Тепер питання:
1. можу я платити податки відразу за весь місяць при виплаті авансу?
2. нараховувати з/п за весь місяць?
3. виплачувати аванс у сумі З/п за весь місяць до сплати:2, якщо я знаю, що працівник точно працюватиме до кінця місяця?

ZELENEC
Оракул
Оракул
Повідомлень: 280
З нами з: 21 жовтня 2011, 03:43
Дякував (ла): 387 разів
Подякували: 49 разів

Повідомлення ZELENEC »

А у меня до этого всего еще такой вопрос:
можно например сегодня оплатить налоги а зарплату кинуть на карточки послезавтра
(денег на счету не хватает и дирека нет чтобы внести фин помощь на р.с. а завтра точно знаю что придет валюта после завтра продам и расчитаюсь с работниками)

Л
Оракул
Оракул
Повідомлень: 224
З нами з: 10 листопада 2011, 12:13
Дякував (ла): 113 разів
Подякували: 37 разів

Повідомлення Л »

Inna Medvetska

можете.

Л
Оракул
Оракул
Повідомлень: 224
З нами з: 10 листопада 2011, 12:13
Дякував (ла): 113 разів
Подякували: 37 разів

Повідомлення Л »

ZELENEC
да, только в плат.поручении укажите дату отправки налогов

Бюгюльмэ
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7904
З нами з: 03 листопада 2011, 03:49
Дякував (ла): 2170 разів
Подякували: 4361 раз

Повідомлення Бюгюльмэ »

Inna Medvetska
Не можете. З/плата должна выплачиваться два раза в месяц, промежуток между выплатами должен составлять не более 16 дней.

aniri
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2232
З нами з: 21 квітня 2011, 01:26
Дякував (ла): 401 раз
Подякували: 1233 рази

Повідомлення aniri »

ZELENEC, на счет карточек, главное что бы ваш банк пропустил, позвоните уточните.

Inna Medvetska, не помню название ЗУ, но там четко написано ЗП нужно выплачивать 2 раза в месяц, даже если сотрудник не хочет аванса то это ваши проблемы. вы обязаны платить налоги с так званого аванса, начислять ЗП сотрудника за отработанное время. заранее платить не совсем корректно, а вдруг он уволиться. хотя тут каждый сам решает, я тоже иногда плачу все сразу наперед.

Бюгюльмэ
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7904
З нами з: 03 листопада 2011, 03:49
Дякував (ла): 2170 разів
Подякували: 4361 раз

Повідомлення Бюгюльмэ »

Я тоже имела в виду именно выплату з/платы, а не уплату налогов.

Inna Medvetska
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1620
З нами з: 08 вересня 2010, 04:09
Дякував (ла): 78 разів
Подякували: 146 разів

Повідомлення Inna Medvetska »

Бюгюльмэ писав:Inna Medvetska
Не можете. З/плата должна выплачиваться два раза в месяц, промежуток между выплатами должен составлять не более 16 дней.
так вона і виплачується 2 рази на місяць. Я мала на увазі те, що чи можу я зробити так: взяти ставку за весь місяць - всі податки= сума до виплати за місяць, а потім цю суму розділити на 2 і виплатити 16 числа аванс і до 7 числа другу половину суми.

Бюгюльмэ
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7904
З нами з: 03 листопада 2011, 03:49
Дякував (ла): 2170 разів
Подякували: 4361 раз

Повідомлення Бюгюльмэ »

Inna Medvetska писав: 3. виплачувати аванс у сумі З/п за весь місяць до сплати:2, якщо я знаю, що працівник точно працюватиме до кінця місяця?
Из этого пункта я сделала вывод, что Вы хотите в день выплаты аванса заплатить всю сумму з/платы за текущий месяц, а это означает, что следующая выплата будет в срок выплаты аванса за следующий месяц, т.е. один раз в месяц.

Inna Medvetska
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1620
З нами з: 08 вересня 2010, 04:09
Дякував (ла): 78 разів
Подякували: 146 разів

Повідомлення Inna Medvetska »

Бюгюльмэ писав:
Inna Medvetska писав: 3. виплачувати аванс у сумі З/п за весь місяць до сплати:2, якщо я знаю, що працівник точно працюватиме до кінця місяця?
Из этого пункта я сделала вывод, что Вы хотите в день выплаты аванса заплатить всю сумму з/платы за текущий месяц, а это означает, что следующая выплата будет в срок выплаты аванса за следующий месяц, т.е. один раз в месяц.
виплачувати аванс у сумі З/п за весь місяць до сплати:2, тобто я мала на увазі "З/п за весь місяць до сплати поділити на 2"

Відповісти

Повернутись до “Зарплата, індексація”