Заробітна плата

Gella
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1277
З нами з: 10 жовтня 2011, 08:29
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 685 разів

Повідомлення Gella »

Gella писав:
Ребекка писав:
Gella писав:
Скрытый текст
Так виходить що потрібно платити 75-80 євро за добу, це дуже багато
80 евро - это макс.размер необлагаемых суточных. Вы порядком о командировках можете установить меньше
Просто ФОП 3-тя група. І не дуже хочеться збільшувати доходи по рах.... Ви ж розумієте, ось і думаю найдешевший варіант та прислухаюсь до порад колег.
Можливо краще працівників оформити ФОП 2-га група, оформити договір ЦПХ “надання послуг водія без власного вантажного автотранспортного засобу” І тоді не зарплати не відрядних. Це ж не буде порушення, охорона праці не додолбається??

ANKO
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1059
З нами з: 02 червня 2016, 12:00
Дякував (ла): 415 разів
Подякували: 537 разів

Повідомлення ANKO »


Просто ФОП 3-тя група. І не дуже хочеться збільшувати доходи по рах.... Ви ж розумієте, ось і думаю найдешевший варіант та прислухаюсь до порад колег.[/quote] Можливо краще працівників оформити ФОП 2-га група, оформити договір ЦПХ “надання послуг водія без власного вантажного автотранспортного засобу” І тоді не зарплати не відрядних. Це ж не буде порушення, охорона праці не додолбається??[/quote]

ЦПХ -це коли робота вик. на свій "страх та ризик". Особисто я не розумію,як може водій вик. цю роботу на транспорті ФОП..
і за все відповідати ...

Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

Gella писав: Просто ФОП 3-тя група. І не дуже хочеться збільшувати доходи по рах.... Ви ж розумієте, ось і думаю найдешевший варіант та прислухаюсь до порад колег.
Можливо краще працівників оформити ФОП 2-га група, оформити договір ЦПХ “надання послуг водія без власного вантажного автотранспортного засобу” І тоді не зарплати не відрядних. Це ж не буде порушення, охорона праці не додолбається??[/quote]
можливо на поїздку заключати с фізичною особою (не ФОП) договір ЦПХ і передавати йому в оренду авто?

Olgy
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 21
З нами з: 10 листопада 2016, 10:56
Дякував (ла): 16 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Olgy »

Добрый день! Подскажите, пожалуйста. Работник увольняется 6 апреля. Какой норматив рабочих дней апреля учитывать при расчете зарплаты за апрель? 20 дней или 19 (с учетом переноса 30-ого числа на май)? 5-дневка

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

Olgy писав:Добрый день! Подскажите, пожалуйста. Работник увольняется 6 апреля. Какой норматив рабочих дней апреля учитывать при расчете зарплаты за апрель? 20 дней или 19 (с учетом переноса 30-ого числа на май)? 5-дневка
залежно від того чи переносите ви наказом робочі дні.
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

Olgy
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 21
З нами з: 10 листопада 2016, 10:56
Дякував (ла): 16 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Olgy »

Natalenna писав:
Olgy писав:Добрый день! Подскажите, пожалуйста. Работник увольняется 6 апреля. Какой норматив рабочих дней апреля учитывать при расчете зарплаты за апрель? 20 дней или 19 (с учетом переноса 30-ого числа на май)? 5-дневка
залежно від того чи переносите ви наказом робочі дні.
да, переносим

ANKO
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1059
З нами з: 02 червня 2016, 12:00
Дякував (ла): 415 разів
Подякували: 537 разів

Повідомлення ANKO »

Olgy писав:Добрый день! Подскажите, пожалуйста. Работник увольняется 6 апреля. Какой норматив рабочих дней апреля учитывать при расчете зарплаты за апрель? 20 дней или 19 (с учетом переноса 30-ого числа на май)? 5-дневка
Норматив враховуєте, той який затверджено в нормах робочого часу вами на 2018 рік

*TT*
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 152
З нами з: 18 листопада 2015, 13:31
Дякував (ла): 40 разів
Подякували: 27 разів

Повідомлення *TT* »

Здравствуйте, подскажите пожалуйста, если увольнение 30 марта (31 выходной), я выплачиваю полную зарплату за месяц, ведь все рабочие дни работник отработал, а выходной в расчете участия не принимает?

ANKO
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1059
З нами з: 02 червня 2016, 12:00
Дякував (ла): 415 разів
Подякували: 537 разів

Повідомлення ANKO »

*TT* писав:Здравствуйте, подскажите пожалуйста, если увольнение 30 марта (31 выходной), я выплачиваю полную зарплату за месяц, ведь все рабочие дни работник отработал, а выходной в расчете участия не принимает?
ТАк

Анаэль
УченикУченик
Повідомлень: 9
З нами з: 29 березня 2018, 11:25

Повідомлення Анаэль »

Здравствуйте. Впервые отправляю сотрудником в командировку. Проезд и проживание предприятие оплатило по безналу, но суточные перечисляю на карточку в день выхода приказа об командировке. Каким числом делать авансовый отчет? в день перечисления или по приезду? в авансовом отчете есть еще строка "дата документа" здесь я должна проставить период за который я перечислила суточные,может ли быть авансовый раньше чем сотрудник уехал в командировку?

Відповісти

Повернутись до “Зарплата, індексація”