Аванс или з/плата за первую и вторую половину месяца.

kcena
Мастер
Мастер
Повідомлень: 53
З нами з: 28 липня 2011, 08:20
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення kcena »

Спасибо на будущее,пока алиментов нет. А пенсионеры пользуються какими-нибудь льготами, если у него з/пл 3500?

Olga_R
Оракул
Оракул
Повідомлень: 272
З нами з: 29 червня 2011, 08:39
Дякував (ла): 17 разів
Подякували: 39 разів

Повідомлення Olga_R »

по налогам нет никаких льгот у пенсионера, все как у обычного сотрудника.
ну а так, в общественном транспорте проезд бесплатный#g_crazy#

kcena
Мастер
Мастер
Повідомлень: 53
З нами з: 28 липня 2011, 08:20
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення kcena »

Спасибо.

Undina
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 176
З нами з: 29 квітня 2011, 04:18
Дякував (ла): 58 разів
Подякували: 6 разів

Повідомлення Undina »

Подскажите , пожалуйста, по авансу.
Когда начисляю аванс (например 500грн.) Удерживаю 3,6% ЕСВ (18грн) Облагаю налогом НДФЛ разницу 482грн. т.е. НДФЛ 482*15%=72,30.
Так делала весь 2011 год.
В разъяснениях на сайте налоговой, читала их мнение, что НДФЛ при авансе считается с общей сумы 500 грн. т.е. (минус ЕСВ 3,6% не учитывается).
У меня по НДФЛ переплата (гривень 100), которая перекрывает эту разницу.
Но хочется уже в 2012 году начать новую (правильную) жизнь. :)
Пришла ли налоговая к единому мнению по этому вопросу?

СТВ
Гений
Гений
Повідомлень: 420
З нами з: 30 березня 2011, 05:32
Дякував (ла): 127 разів
Подякували: 45 разів

Повідомлення СТВ »

Работаю в 1С-8, машина сама начисляет аванс и удерживает- я только проверяю. Расчет НДФЛ точно такой-же : (сумма Ав- 3,6% ЕСВсотр)х15%. А при начисл з/платы концом м-ца все выравнивается или след. м-цем.

Undina
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 176
З нами з: 29 квітня 2011, 04:18
Дякував (ла): 58 разів
Подякували: 6 разів

Повідомлення Undina »

Спасибо за ответ! Уже легче, что я не одна так считаю.#boast#
В этой теме были ссылки на http://www.azbuh.com/ru/как-начислить-а ... есяца.html. Там примеры для 1С бухгалтерии и написано, что вопрос с ЕСВ не ясен даже для налоговой.
Если читать Налоговый кодекс:
164.6. Під час нарахування доходів у формі заробітної плати база оподаткування визначається як нарахована заробітна плата, зменшена на суму єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, страхових внесків до Накопичувального фонду, а у випадках, передбачених законом, - обов’язкових страхових внесків до недержавного пенсійного фонду, які відповідно до закону сплачуються за рахунок заробітної плати працівника, а також на суму податкової соціальної пільги за її наявності.
Вроде ясно написано, что минус ЕСВ. А по податковой соц. пильге - своя "песня".

Учусь
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 527
З нами з: 11 серпня 2011, 07:22
Подякували: 4 рази

Повідомлення Учусь »

Я тоже начисляю НДФЛ на сумму за вычетом ЕСВ. В налоговом кодексе так написано. Хватит, что социальную льготу не применяю.

LyudMila76
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2373
З нами з: 30 вересня 2011, 01:43
Дякував (ла): 7078 разів
Подякували: 1728 разів

Повідомлення LyudMila76 »

Можливо хтось стикався з таким: у мене на підприємстві працюють люди направлені центром зайнятості (оплучувані громадські роботи), приблизно я їх приймаю числа 2-3 звільняю 20-22, потім весь пакет документів несу їм для оплати, тепер же мені сказали, що я їм повинна нараховувати ї аванс і зарплату, в принципі якщо дотримуватись букви закона то це й вірно, але ця бумажна волокіта... що порадите колеги #dntknw#

zhelena
Гуру
Гуру
Повідомлень: 79
З нами з: 24 січня 2012, 10:10
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 16 разів

Повідомлення zhelena »

LLM писав:Можливо хтось стикався з таким: у мене на підприємстві працюють люди направлені центром зайнятості (оплучувані громадські роботи), приблизно я їх приймаю числа 2-3 звільняю 20-22, потім весь пакет документів несу їм для оплати, тепер же мені сказали, що я їм повинна нараховувати ї аванс і зарплату, в принципі якщо дотримуватись букви закона то це й вірно, але ця бумажна волокіта... що порадите колеги #dntknw#
А хто сказав? Наприклад, у мене встановлено 22-го виплата авансу, 7-го - зарплата. Якщо дотримуватися букви закону #laugh# , то у Вашому випадку якраз і буде виплата 20-22-го, так у чому питання?

LyudMila76
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2373
З нами з: 30 вересня 2011, 01:43
Дякував (ла): 7078 разів
Подякували: 1728 разів

Повідомлення LyudMila76 »

Питання в тому прийняла я їх на роботу наприклад 2 числа 17 мені потрібно нарахувать аванс

Відповісти

Повернутись до “Зарплата, індексація”