Заработная плата

Анна А
УченикУченик
Повідомлень: 6
З нами з: 03 грудня 2011, 10:23

Повідомлення Анна А »

предприятие выплатило аванс позже на неделю, предусмотрены какие- то штрафы за это? Налоги и взносы оплатили в аванс

Юля_
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 27
З нами з: 28 серпня 2010, 11:42
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення Юля_ »

Не добре, звичайно, бо було чітко прописано про кількість днів між авансом і основною ЗП - ви не дотримали, але особливих штрафів, здається, не має (передивіться той указ що Янукович підписав), а в ухвалі про податки під час виплати ЗП (авансу) чітко прописано - що якщо ЗП вчасно не виплачується, то це не є підставою для несплати податків )

тому все вроді нормально )

Inna Medvetska
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1620
З нами з: 08 вересня 2010, 04:09
Дякував (ла): 78 разів
Подякували: 146 разів

Повідомлення Inna Medvetska »

Юля_ писав:Не добре, звичайно, бо було чітко прописано про кількість днів між авансом і основною ЗП - ви не дотримали, але особливих штрафів, здається, не має (передивіться той указ що Янукович підписав), а в ухвалі про податки під час виплати ЗП (авансу) чітко прописано - що якщо ЗП вчасно не виплачується, то це не є підставою для несплати податків )

тому все вроді нормально )
ну поскільки я знаю, то ці числа і строки прописуються в колективному договорі підприємства, а як бути, коли на підприємстві менше 5 чол. і колективний договір при цьому не заключається згідно КЗППУ

Лилия-НИКА
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3873
З нами з: 08 серпня 2011, 10:16
Дякував (ла): 968 разів
Подякували: 2125 разів

Повідомлення Лилия-НИКА »

Кодекс зааконів про працю :
Стаття 115. Строки виплати заробітної плати

Заробітна плата виплачується працівникам регулярно в робочі
дні у строки, встановлені колективним договором або нормативним
актом роботодавця, погодженим з виборним органом первинної
профспілкової організації чи іншим уповноваженим на представництво
трудовим колективом органом (а в разі відсутності таких органів -
представниками, обраними і уповноваженими трудовим колективом),
але не рідше двох разів на місяць через проміжок часу, що не
перевищує шістнадцяти календарних днів, та не пізніше семи днів
після закінчення періоду, за який здійснюється виплата.

У разі коли день виплати заробітної плати збігається з
вихідним, святковим або неробочим днем, заробітна плата
виплачується напередодні.
Розмір заробітної плати за першу половину місяця визначається
колективним договором або нормативним актом роботодавця,
погодженим з виборним органом первинної профспілкової організації
чи іншим уповноваженим на представництво трудовим колективом
органом (а в разі відсутності таких органів - представниками,
обраними і уповноваженими трудовим колективом), але не менше
оплати за фактично відпрацьований час з розрахунку тарифної ставки
(посадового окладу) працівника.
Заробітна плата працівникам за весь час щорічної відпустки
виплачується не пізніше ніж за три дні до початку відпустки.
{ Стаття 115 із змінами, внесеними згідно з Указом ПВР N 2240-10
від 29.07.81; Законом N 263/95-ВР від 05.07.95; в редакції Закону
N 357/96-ВР від 10.09.96; із змінами, внесеними згідно із Законом
N 2559-VI ( 2559-17 ) від 23.09.2010 }

Katerinap_ko
Оракул
Оракул
Повідомлень: 293
З нами з: 27 вересня 2010, 01:56
Дякував (ла): 56 разів
Подякували: 49 разів

Повідомлення Katerinap_ko »

Inna Medvetska писав:
Юля_ писав:Не добре, звичайно, бо було чітко прописано про кількість днів між авансом і основною ЗП - ви не дотримали, але особливих штрафів, здається, не має (передивіться той указ що Янукович підписав), а в ухвалі про податки під час виплати ЗП (авансу) чітко прописано - що якщо ЗП вчасно не виплачується, то це не є підставою для несплати податків )

тому все вроді нормально )
ну поскільки я знаю, то ці числа і строки прописуються в колективному договорі підприємства, а як бути, коли на підприємстві менше 5 чол. і колективний договір при цьому не заключається згідно КЗППУ
Мы у себя выбрали на собрании трудового коллектива Представителя и разработали по предприятию Положение об оплате труда где и огроворили даты выплаты зарплаты за 1 и 2 половины месяца. Это положение подписали директор предприятия и представитель от трудового коллектива. Это заменяет коллективный договор.


Inna Medvetska
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1620
З нами з: 08 вересня 2010, 04:09
Дякував (ла): 78 разів
Подякували: 146 разів

Повідомлення Inna Medvetska »

Katerinap_ko писав:
Inna Medvetska писав:
Юля_ писав:Не добре, звичайно, бо було чітко прописано про кількість днів між авансом і основною ЗП - ви не дотримали, але особливих штрафів, здається, не має (передивіться той указ що Янукович підписав), а в ухвалі про податки під час виплати ЗП (авансу) чітко прописано - що якщо ЗП вчасно не виплачується, то це не є підставою для несплати податків )

тому все вроді нормально )
ну поскільки я знаю, то ці числа і строки прописуються в колективному договорі підприємства, а як бути, коли на підприємстві менше 5 чол. і колективний договір при цьому не заключається згідно КЗППУ
Мы у себя выбрали на собрании трудового коллектива Представителя и разработали по предприятию Положение об оплате труда где и огроворили даты выплаты зарплаты за 1 и 2 половины месяца. Это положение подписали директор предприятия и представитель от трудового коллектива. Это заменяет коллективный договор.
У мене на підприємсві на даний момент офіційно працює 2 чоловіки:директор і менеджер, податки вони платять регулярно, а зарплату може директор забути на картки перерахувати як я не нагадаю, але я йому кажу, що він сам за все потім віддуватиметься

Відповісти

Повернутись до “Зарплата, індексація”