= РОЗРАХУНОК ВІДПУСКНИХ =

Asia Svetlova
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1638
З нами з: 31 січня 2012, 05:11
Дякував (ла): 822 рази
Подякували: 684 рази

Повідомлення Asia Svetlova »

1)-является-налоги должны быть оплачены одновременно с выплатой з/п(отпускных)
2) я на отпускные делаю платежки отдельно от з/п и указываю что это налог с отпускных.Мне так удобнее
Податки-це зло, неохідне, але все-таки зло, і чим менше їх у нас, тим краще. У. Черчилль 1907р

Люсія
ПрофиПрофи
Повідомлень: 35
З нами з: 22 липня 2014, 19:53
Дякував (ла): 16 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Люсія »

Доброго вечора! Допоможіть розібратись : на нашому підприємстві працівниця нещодавно (в червні) стала мамою, але мамою-одиначкою, десь я чула, що одинокі мами, маючи одну дитину, мають право на додаткову (10 днів) відпустку в поточному році. Як мені вирахувати, скільки днів відпустки в цьому році її належить ? Це трохи делікатне питання, але, напевно, ще потрібно в неї взяти якусь довідку, котра підтверджує, що та є ОДИНОКОЮ МАТІР"Ю ? Дякую.

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

Люсія писав:Доброго вечора! Допоможіть розібратись : на нашому підприємстві працівниця нещодавно (в червні) стала мамою, але мамою-одиначкою, десь я чула, що одинокі мами, маючи одну дитину, мають право на додаткову (10 днів) відпустку в поточному році. Як мені вирахувати, скільки днів відпустки в цьому році її належить ? Це трохи делікатне питання, але, напевно, ще потрібно в неї взяти якусь довідку, котра підтверджує, що та є ОДИНОКОЮ МАТІР"Ю ? Дякую.
. https://www.google.com.ua/url?sa=t&sour ... KjGgvfwesQ
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

Люсія
ПрофиПрофи
Повідомлень: 35
З нами з: 22 липня 2014, 19:53
Дякував (ла): 16 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Люсія »

Natalenna писав:
Люсія писав:Доброго вечора! Допоможіть розібратись : на нашому підприємстві працівниця нещодавно (в червні) стала мамою, але мамою-одиначкою, десь я чула, що одинокі мами, маючи одну дитину, мають право на додаткову (10 днів) відпустку в поточному році. Як мені вирахувати, скільки днів відпустки в цьому році її належить ? Це трохи делікатне питання, але, напевно, ще потрібно в неї взяти якусь довідку, котра підтверджує, що та є ОДИНОКОЮ МАТІР"Ю ? Дякую.
. https://www.google.com.ua/url?sa=t&sour ... KjGgvfwesQ
Я чомусь не можу пройти по цій ссилці...

Inna Medvetska
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1620
З нами з: 08 вересня 2010, 04:09
Дякував (ла): 78 разів
Подякували: 146 разів

Повідомлення Inna Medvetska »

Працівник працює на підприємстві з 01.08.13 р. у відпустку офіційно ще не разу не ходив.
мені потрібно відправити його у відпустку на 24 к. д за період 01.08.13 по 31.07.14 р., а потім пізніше ще за відповідні періоди.
якщо він піде у відпустку з 01.09.16, який період з/п брати для нарахування відпускних? і зараз згідно КЗППУ ми маємо 12 святкових днів?

Яночка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1516
З нами з: 05 грудня 2011, 05:18
Дякував (ла): 592 рази
Подякували: 529 разів

Повідомлення Яночка »

Період 09/15 - 08/16.
Святкових днів 11, але 1 травня 2016 року співпало 2 свята, тому в цьому році 10 святкових днів

Inna Medvetska
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1620
З нами з: 08 вересня 2010, 04:09
Дякував (ла): 78 разів
Подякували: 146 разів

Повідомлення Inna Medvetska »

Яночка писав:Період 09/15 - 08/16.
Святкових днів 11, але 1 травня 2016 року співпало 2 свята, тому в цьому році 10 святкових днів
а як же нове свято здається 14 жовтня, котре Укр. армії і минулого року ми його святкували вперше

Яночка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1516
З нами з: 05 грудня 2011, 05:18
Дякував (ла): 592 рази
Подякували: 529 разів

Повідомлення Яночка »

1 січня – Новий рік;
7 січня – Різдво Христове;
8 березня – Міжнародний жіночий день;
1 травня – Пасха (Великдень);
1 і 2 травня – День міжнародної солідарності трудящих;
9 травня – День Перемоги;
19 червня – Трійця;
28 червня – День Конституції України;
24 серпня – День незалежності України;
14 жовтня – День захисника України

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

У мене виникла проблема. При відпустці за поточний рік дають м/д на оздоровлення. У мене є невикористані 14 днів відпустки за 2015 р. Зараз хочу взяти за 2016 р. і матдопомогу. Директор говорить, що спочатку треба використовувати відпустку за попередній рік і тільки тоді він має право надати відпустку за поточний рік. Я переконана, що який період я в заяві вкажу за такий іду. Хто правий? Бажано посилання на закони.
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

And
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 573
З нами з: 31 січня 2011, 00:58
Дякував (ла): 93 рази
Подякували: 186 разів

Повідомлення And »

чинне законодавство не мiстить заборони на використання працiвником щорiчної вiдпустки за поточний рік, якщо він не використав відпустки за попереднi роки

Відповісти

Повернутись до “Відпускні”