= РОЗРАХУНОК ВІДПУСКНИХ =

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18795
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2052 рази
Подякували: 10346 разів

Повідомлення Popen »

viks2803 писав:
svetabez писав:
Popen писав:Вопрос всё еще актуален... Очень прошу откликнуться #help#
в примечании к калькулятору есть формулировка,почитайте.Значит где-то это должно быть прописано
http://zponline.com.ua/salary/report/calc_vacation
И калькулятор (и ссылку в нем на письмо) и порядок 100 я уже зачитал до дыр и нигде явно не прописаны ФОпы... А вот, например, в положении про среднюю з/п для соцстраха явно указано, что и на ФОПов распространяется, то там средняя считается нормально, т.е. без этих дурацких коэфф.

tanya2809
ПрофиПрофи
Повідомлень: 40
З нами з: 08 лютого 2016, 15:42
Дякував (ла): 11 разів

Повідомлення tanya2809 »

Так последних 12 месяцев у нее нет - она же была в отпуске по уходу за ребенком. Только в январе приступила к работе....

viks2803
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 182
З нами з: 30 жовтня 2013, 11:18
Дякував (ла): 18 разів
Подякували: 34 рази

Повідомлення viks2803 »

tanya2809 писав:Так последних 12 месяцев у нее нет - она же была в отпуске по уходу за ребенком. Только в январе приступила к работе....
Працівниця перебувала у відпустці для догляду за дитиною до 3х років. Після її закінчення вона одразу бере щорічну відпустку на 15 календарних днів. Фактично, за розрахунковий період працівниця не мала заробітку. Тому її середньоденна заробітна плата розраховується відповідно до пункту останнього абзацу пункту 4 Порядку №100, згідно якого розрахунки проводяться виходячи з установлених працівнику в трудовому договорі тарифної ставки, посадового (місячного) окладу


В інших випадках, коли нарахування проводяться виходячи із
середньої заробітної плати, працівник не мав заробітку, не з вини
працівника, розрахунки проводяться виходячи з установлених йому в
трудовому договорі тарифної ставки, посадового (місячного) окладу.
( Абзац пункту 4 із змінами, внесеними згідно з Постановами КМ
N 1398 ( 1398-99-п ) від 30.07.99, N 1266 ( 1266-2001-п ) від
26.09.2001 )

tanya2809
ПрофиПрофи
Повідомлень: 40
З нами з: 08 лютого 2016, 15:42
Дякував (ла): 11 разів

Повідомлення tanya2809 »

Если я правильно поняла, поскольку она вышла в январе 2017 г. и зарплата ей уже начислялась оклад 3300,00 грн. проработала 12 дней начислено 1980,00 грн., то я беру 1980,00/12 отработанных дней в январе = 165,00 в день * 24 дней отпуска = 3960,00, правильно?

viks2803
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 182
З нами з: 30 жовтня 2013, 11:18
Дякував (ла): 18 разів
Подякували: 34 рази

Повідомлення viks2803 »

tanya2809 писав:Если я правильно поняла, поскольку она вышла в январе 2017 г. и зарплата ей уже начислялась оклад 3300,00 грн. проработала 12 дней начислено 1980,00 грн., то я беру 1980,00/12 отработанных дней в январе = 165,00 в день * 24 дней отпуска = 3960,00, правильно?
http://www.interbuh.com.ua/ua/documents ... ytics/3700

У разі коли працівник не відпрацював жодного повного місяця (з 1-го до 1-го числа), середня зарплата обчислюється відповідно до абз. 3 п. 4 Порядку № 100, виходячи з установлених йому в трудовому договорі тарифної ставки, посадового (місячного) окладу.
только расчет не по раб дням,а календарным

Снежана
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 181
З нами з: 23 вересня 2011, 09:11
Дякував (ла): 150 разів
Подякували: 73 рази

Повідомлення Снежана »

Добрый вечер! Коллеги помогите! Я уже окончательно запуталась,подскажите, выплата з/платы - 2 раза в месяц аванс+з/п, соответственно тогда же платятся налоги.Можно ли при выплате отпускных, перечислять налоги ,тогда когда платится аванс или зарплата?

Бухгалтер1995
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 629
З нами з: 16 лютого 2016, 10:43
Дякував (ла): 185 разів
Подякували: 158 разів

Повідомлення Бухгалтер1995 »

svetabez писав:
Бухгалтер1995 писав:Доброго ранку! А яке "підводне каміння" мене чекає, якщо я донарахую відпускні працівнику за грудень у січні (до цього часу ніколи не застосовувала коефіцієнт підвищення, наразі у зв`язку з перевірками потрібно)? Також і січневому відпускнику донарахую зараз, тобто в кінці місяця, а не при видачі((( Чи все той же штраф - мінімалка плюс адмін?
Издайте приказ задним числом про то, что в связи с нестабильным финансовым положением на предприятии применяется коэффициент 0,000001 и сумма не поменяется практически и себя прикроете
Дякую! Щось подібне я вже майже зробила, у нас, до речі, на дату виплати відпускних у грудні на п/рахунку був "0" і використання овердрафту на 95%. А ось на дату виплати за січень - п/рахунок щось-таки мав і овердрафт був "чистий" - чим тобі не важке фін. становище для грудня))) Проблема в тому, що у грудні відпустка була у директора, а у січні - у мене... Щоб не запідозрила перевірка чого-небудь... Та й ще директору наказ потрібно на підпис дати "заднім числом"... Що не день, то свято(

Бухгалтер1995
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 629
З нами з: 16 лютого 2016, 10:43
Дякував (ла): 185 разів
Подякували: 158 разів

Повідомлення Бухгалтер1995 »

Снежана писав:Добрый вечер! Коллеги помогите! Я уже окончательно запуталась,подскажите, выплата з/платы - 2 раза в месяц аванс+з/п, соответственно тогда же платятся налоги.Можно ли при выплате отпускных, перечислять налоги ,тогда когда платится аванс или зарплата?
А як ви з банком будете узгоджувати виплату? Податків же не перераховуєте в цей день? Та і навіщо вам така морока, як на мене, то краще сплачувати податки під виплати, і для себе контроль...

Снежана
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 181
З нами з: 23 вересня 2011, 09:11
Дякував (ла): 150 разів
Подякували: 73 рази

Повідомлення Снежана »

Бухгалтер1995 писав:
Снежана писав:Добрый вечер! Коллеги помогите! Я уже окончательно запуталась,подскажите, выплата з/платы - 2 раза в месяц аванс+з/п, соответственно тогда же платятся налоги.Можно ли при выплате отпускных, перечислять налоги ,тогда когда платится аванс или зарплата?
А як ви з банком будете узгоджувати виплату? Податків же не перераховуєте в цей день? Та і навіщо вам така морока, як на мене, то краще сплачувати податки під виплати, і для себе контроль...


Выплата у меня идет из кассы, иногда нужно по 5 раз на месяц перечислять налоги из отпускных, думала как облегчить.

svetabez
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 961
З нами з: 19 лютого 2014, 13:50
Дякував (ла): 43 рази
Подякували: 445 разів

Повідомлення svetabez »

Снежана писав:
Бухгалтер1995 писав:
Снежана писав:Добрый вечер! Коллеги помогите! Я уже окончательно запуталась,подскажите, выплата з/платы - 2 раза в месяц аванс+з/п, соответственно тогда же платятся налоги.Можно ли при выплате отпускных, перечислять налоги ,тогда когда платится аванс или зарплата?
А як ви з банком будете узгоджувати виплату? Податків же не перераховуєте в цей день? Та і навіщо вам така морока, як на мене, то краще сплачувати податки під виплати, і для себе контроль...


Выплата у меня идет из кассы, иногда нужно по 5 раз на месяц перечислять налоги из отпускных, думала как облегчить.
Есть такой вариант хороший. Пусть работник напишет заявление что просит отпускные выплачивать в аванс и в зарплату. И все

Відповісти

Повернутись до “Відпускні”