= РОЗРАХУНОК ВІДПУСКНИХ =

olga111
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 911
З нами з: 16 листопада 2009, 10:07
Дякував (ла): 226 разів
Подякували: 140 разів

Повідомлення olga111 »

Добрый день! Подскажите как правильно высчитать отпускные если сотрудник принят 10.05.18, а в отпуск хочет с 16.06.18? #help#

ИринаК
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 848
З нами з: 12 жовтня 2010, 04:01
Дякував (ла): 171 раз
Подякували: 262 рази

Повідомлення ИринаК »

olga111 писав:Добрый день! Подскажите как правильно высчитать отпускные если сотрудник принят 10.05.18, а в отпуск хочет с 16.06.18? #help#
У разі надання працівнику щорічних відпусток до закінчення шестимісячного терміну безперервної роботи їх тривалість згідно з частиною шостою ст. 10 Закону про відпустки визначається пропорційно до відпрацьованого часу, за винятком випадків, коли щорічні відпустки повної тривалості надаються за бажанням працівника до настання шестимісячного терміну безперервної роботи в перший рік роботи на підприємстві.

Щорічні відпустки повної тривалості до настання шестимісячного терміну безперервної роботи у перший рік роботи на підприємстві на бажання працівника надаються:

- жінкам – перед відпусткою у зв’язку з вагітністю та пологами або після неї, а також жінкам, які мають двох і більше дітей віком до 15 років або дитину-інваліда;

- інвалідам;

- особам віком до 18 років;

- чоловікам, дружини яких перебувають у відпустці у зв’язку з вагітністю та пологами;

- особам, звільненим після проходження строкової військової або альтернативної (невійськової) служби, якщо після звільнення зі служби вони були прийняті на роботу протягом трьох місяців, не враховуючи часу переїзду до місця проживання;

- сумісникам – одночасно з відпусткою за основним місцем роботи;

- працівникам, які успішно навчаються у навчальних закладах та бажають приєднати відпустку до часу складання іспитів, заліків, написання дипломних, курсових, лабораторних та інших робіт, передбачених навчальною програмою;

- працівникам, які не використали за попереднім місцем роботи повністю або частково щорічну основну відпустку і не отримали за неї грошової компенсації;

- працівникам, які мають путівку (курсівку) для санаторно-курортного (амбулаторно-курортного) лікування;

- батькам – вихователям дитячих будинків сімейного типу;

- в інших випадках, передбачених законодавством, колективним або трудовим договором.


Чи він у Вас за переведенням з іншого підприємства?

Алекспал63
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 195
З нами з: 11 січня 2014, 21:13
Дякував (ла): 67 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Алекспал63 »

Добрый день!В марте 2018г. я отгулял 9дней отпуска за 2017г.Могу ли я сейчас пойти в отпуск на 7 календарных дней.а в августе на 17к.д.Или я могу взять сейчас не менее 14 к.д.

Алекспал63
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 195
З нами з: 11 січня 2014, 21:13
Дякував (ла): 67 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Алекспал63 »

Добрый день!В марте 2018г. я отгулял 9 дней отпуска оставшихся за прошлый год.Могу ли я сейчас пойти в отпуск на 7 календарных дней.а в августе на 17к.д.Или я могу взять сейчас не менее 14 к.д.По закону основная часть отпуска должна быть не менне 14к.д.но может ли она быть не до а после 7 дней отпуска?

olga111
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 911
З нами з: 16 листопада 2009, 10:07
Дякував (ла): 226 разів
Подякували: 140 разів

Повідомлення olga111 »

ИринаК писав:
olga111 писав:Добрый день! Подскажите как правильно высчитать отпускные если сотрудник принят 10.05.18, а в отпуск хочет с 16.06.18? #help#
У разі надання працівнику щорічних відпусток до закінчення шестимісячного терміну безперервної роботи їх тривалість згідно з частиною шостою ст. 10 Закону про відпустки визначається пропорційно до відпрацьованого часу, за винятком випадків, коли щорічні відпустки повної тривалості надаються за бажанням працівника до настання шестимісячного терміну безперервної роботи в перший рік роботи на підприємстві.

Щорічні відпустки повної тривалості до настання шестимісячного терміну безперервної роботи у перший рік роботи на підприємстві на бажання працівника надаються:

- жінкам – перед відпусткою у зв’язку з вагітністю та пологами або після неї, а також жінкам, які мають двох і більше дітей віком до 15 років або дитину-інваліда;

- інвалідам;

- особам віком до 18 років;

- чоловікам, дружини яких перебувають у відпустці у зв’язку з вагітністю та пологами;

- особам, звільненим після проходження строкової військової або альтернативної (невійськової) служби, якщо після звільнення зі служби вони були прийняті на роботу протягом трьох місяців, не враховуючи часу переїзду до місця проживання;

- сумісникам – одночасно з відпусткою за основним місцем роботи; Так как все ж высчитать?
- працівникам, які успішно навчаються у навчальних закладах та бажають приєднати відпустку до часу складання іспитів, заліків, написання дипломних, курсових, лабораторних та інших робіт, передбачених навчальною програмою;

- працівникам, які не використали за попереднім місцем роботи повністю або частково щорічну основну відпустку і не отримали за неї грошової компенсації;

- працівникам, які мають путівку (курсівку) для санаторно-курортного (амбулаторно-курортного) лікування;

- батькам – вихователям дитячих будинків сімейного типу;

- в інших випадках, передбачених законодавством, колективним або трудовим договором.


Чи він у Вас за переведенням з іншого підприємства?
Нет не по переводу, льгот нет, на пол ставки

Алекспал63
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 195
З нами з: 11 січня 2014, 21:13
Дякував (ла): 67 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Алекспал63 »

Я прочитал что в соответствии с частью первой статьи 12 Закона Украины «Об отпусках» основная часть отпуска не менее 14 дней может быть как в начале так и в конце.А вот за такой маленький период между прошлогодним отпуском(март 2018) и отпуском в 2018г.(июнь 2018) возможен 7 дневный отпуск?

ИринаК
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 848
З нами з: 12 жовтня 2010, 04:01
Дякував (ла): 171 раз
Подякували: 262 рази

Повідомлення ИринаК »

Нет не по переводу, льгот нет, на пол ставки
Так о каком отпуске может идти речь? У него по факту получается два календарных дня, Вам и Вашему руководителю нужна эта морока?
Если очень нужно - рассмотрите вариант за свой счет

ИринаК
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 848
З нами з: 12 жовтня 2010, 04:01
Дякував (ла): 171 раз
Подякували: 262 рази

Повідомлення ИринаК »

Алекспал63 писав:Я прочитал что в соответствии с частью первой статьи 12 Закона Украины «Об отпусках» основная часть отпуска не менее 14 дней может быть как в начале так и в конце.А вот за такой маленький период между прошлогодним отпуском(март 2018) и отпуском в 2018г.(июнь 2018) возможен 7 дневный отпуск?
А почему Вам не спросить у своего руководителя - даст он Вам такой отпуск или нет? #smile3#

По сути, да можно : Відповідно до частини першої статті 12 Закону України «Про відпустки» щорічну відпустку на прохання працівника може бути поділено на частини будь-якої тривалості за умови, що основна безперервна її частина становитиме не менше 14 календарних днів. При цьому ця частина відпустки необов’язково повинна бути першою її частиною.

Алекспал63
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 195
З нами з: 11 січня 2014, 21:13
Дякував (ла): 67 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Алекспал63 »

Отгулял оставшийся за прошлый год 9 дней отпуска в марте 2018г.Через какое время можно брать отпуск за этот год?Я думаю что в любое время.Ведь то был отпуск за прошлый период.

ИринаК
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 848
З нами з: 12 жовтня 2010, 04:01
Дякував (ла): 171 раз
Подякували: 262 рази

Повідомлення ИринаК »

Алекспал63 писав:Отгулял оставшийся за прошлый год 9 дней отпуска в марте 2018г.Через какое время можно брать отпуск за этот год?Я думаю что в любое время.Ведь то был отпуск за прошлый период.
Можно, в любое время при условии:
Після першого року роботи щорічну основну відпустку працівникові може бути надано в будь-який час відповідного робочого року згідно графіку, затвердженому власником або уповноваженим ним органом за погодженням з виборним органом первинної профспілкової організації (профспілковим представником) чи іншим уповноваженим на представництво трудовим колективом органом, який доводиться до відома всіх працівників. Під час складання графіків ураховуються інтереси виробництва, особисті інтереси працівників та можливості для їхнього відпочинку.

Відповісти

Повернутись до “Відпускні”