=РОЗРАХУНОК КОМПЕНСАЦІЇ ЗА НЕВИКОРИСТАНУ ВІДПУСТКУ=

Ир4ик
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5788
З нами з: 28 липня 2011, 00:58
Дякував (ла): 3704 рази
Подякували: 2325 разів

Повідомлення Ир4ик »

Перенесено из удаленной темы: От: 18 декабря 2013 г. 12:00:09 дні компенсації за невикористану відпустку,якщо була відпустка без збереження зп
керя писав:вибачте,що пишу тут,але терміново підкажіть,будь ласка,як визначити кількість днів компенсації за невикористану відпустку у такому випадку: працівник прийнятий 21,11,2013, з 26,11,2013 по 09,12,2013 знаходився у відпустці без збереження зп;звільняється 18,12,2013(щорічна відпустка 30 днів). за скільки днів нараховувати компенсацію. наперед щиро вдячна
керя писав:розмірковую так: 365-10-14=341день-розрахунковий період
складаю пропорпцію:341:30=28:х чи 341:30=14:х?
не знаю,чи брати у пропорції фактино вдпрацьовані дні(14) чи дні перебування у трудових відносинах(28) підкажіть,будь ласочка!!!!!!!!!!
Оксана 1 писав:
керя писав:вибачте,що пишу тут,але терміново підкажіть,будь ласка,як визначити кількість днів компенсації за невикористану відпустку у такому випадку: працівник прийнятий 21,11,2013, з 26,11,2013 по 09,12,2013 знаходився у відпустці без збереження зп;звільняється 18,12,2013(щорічна відпустка 30 днів). за скільки днів нараховувати компенсацію. наперед щиро вдячна
С 21.11 по 25.11 - 5 к.дн
С 26.11 по 09.12 - 14 к.дн. (в расчет не идут)
С 10.12 по 18.12 - 9 к.дн
Итого фактич. отработаных 14 к.дн

355 - 30
14 - Х
Итого 14*30/355= 1,18 (окр. до 1)
За 1 день
третій абзац пункту 2 Постанови №100: «Працівникам, які пропрацювали на підприємстві, в установі, організації менше двох календарних місяців, середня заробітна плата обчислюється виходячи з виплат за фактично відпрацьований час»
керя писав:але наскільки мені відомо то 14 днів відпустки треба віднімати і від 355. чи не так?
Ир4ик писав:30*(14/341)=1,23=1к.д.
керя писав:щиро вдячна за відгуки
Оксана 1 писав:
керя писав:але наскільки мені відомо то 14 днів відпустки треба віднімати і від 355. чи не так?
Да. Извините
Денисса писав:не соглашусь.
Дни отпуска за свой счет (ст. 25 и ст. 26 Закона об отпусках, кроме отпуска для ухода за ребенком до 6 лет) входят в стаж, дающий право на ежегодный отпуск. Поэтому количество отработанных дней - 28, а не 14.

Далее, на 1 день приходится 0,0854 дня отпуска (30 : (365-10)).
Тогда за 28 дней приходится 2,3662 дня отпуска, т.е. 2 к.д. (0,0845 х 28).


Вот для дополнительного ежегодного отпуска - отпуск за свой счет не входит в стаж, дающий на него право
Ир4ик писав:Да, Вы правы, на количество дней компенсации отпуск за свой счет не влияет, влияет на расчет средней з/п.
Час, протягом якого працівники згідно з чинним законодавством
або з інших поважних причин не працювали і за ними не зберігався
заробіток або зберігався частково, виключається з розрахункового
періоду.

керя
ПрофиПрофи
Повідомлень: 49
З нами з: 21 жовтня 2013, 13:25
Дякував (ла): 17 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення керя »

я так розумію,що треба було компенсувати 2 календарні дні?а які санкції тягне за собою некомпенсування додаткової відпустки або неповне компенсування основної відпустки( у даному випадку 1 день замість 2)? і чи можна якось виправитит ситуацію

Seviyorum
Гуру
Гуру
Повідомлень: 76
З нами з: 11 вересня 2012, 08:55
Дякував (ла): 178 разів
Подякували: 30 разів

Повідомлення Seviyorum »

Ув.коллеги! Прошу помощи с таком вопросе: на работу я принята 17.09.2012 г. Увольняюсь 31.12.2013 г.
Была в ежегодном оплачиваемом отпуске в октябре 2013 (14 дней) и в ноябре 2013 (10 дней).
Нужно ли при увольнении начислять компенсацию за неиспользованый отпуск в этой ситуации?

Ан-ия
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1128
З нами з: 16 лютого 2013, 07:28
Дякував (ла): 544 рази
Подякували: 733 рази

Повідомлення Ан-ия »

Seviyorum писав:Ув.коллеги! Прошу помощи с таком вопросе: на работу я принята 17.09.2012 г. Увольняюсь 31.12.2013 г.
Была в ежегодном оплачиваемом отпуске в октябре 2013 (14 дней) и в ноябре 2013 (10 дней).
Нужно ли при увольнении начислять компенсацию за неиспользованый отпуск в этой ситуации?
Да, у вас еще есть 7 дней отпуска

Аватар користувача
anna1
Гений
Гений
Повідомлень: 344
З нами з: 15 грудня 2011, 15:52
Звідки: Київ
Дякував (ла): 421 раз
Подякували: 226 разів

Повідомлення anna1 »

Уважаемые коллеги! Сотрудника будут увольнять, т.к. заканчивается срок трудового договора. Договор ровно на год. Он отгулял 14 дней отпуска, еще 10 осталось. Руководство хочет отправить сотрудника в отпуск на эти 10 дней до окончания срока действия договора, сотрудник хочет эти 10 дней отработать, чтобы получить и зарплату, и компенсацию за неиспользованный отпуск. Зарплата у сотрудника, мягко говоря, немаленькая. Имеет ли право сотрудник не идти в отпуск, если не хочет? Имеет ли право предприятие отправить его в отпуск принудительно?

Буду благодарна за ответ.

Лариса М
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 767
З нами з: 21 жовтня 2013, 11:11
Дякував (ла): 164 рази
Подякували: 207 разів

Повідомлення Лариса М »

anna1 писав:Уважаемые коллеги! Сотрудника будут увольнять, т.к. заканчивается срок трудового договора. Договор ровно на год. Он отгулял 14 дней отпуска, еще 10 осталось. Руководство хочет отправить сотрудника в отпуск на эти 10 дней до окончания срока действия договора, сотрудник хочет эти 10 дней отработать, чтобы получить и зарплату, и компенсацию за неиспользованный отпуск. Зарплата у сотрудника, мягко говоря, немаленькая. Имеет ли право сотрудник не идти в отпуск, если не хочет? Имеет ли право предприятие отправить его в отпуск принудительно?

Буду благодарна за ответ.
1.Может
2. Не может

На суму компенсації за невик від-ку , яка виплач. працівнику, ЄСВ нараховується. Винятком є лише випадок, коли дані суми компенсації нарахов. та виплач. після звільнення прац-ка. Лише в такому разі нараховувати ЄСВ на суму компенсації не потрібно.

Ninok
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1592
З нами з: 11 жовтня 2011, 06:21
Дякував (ла): 879 разів
Подякували: 191 раз

Повідомлення Ninok »

подскажите,если сотрудник увольняется задним числом 31.12.2013,я декабрь включаю для расчёта компенсации за неисп. отпуск?

Денисса
Оракул
Оракул
Повідомлень: 266
З нами з: 15 серпня 2013, 10:43
Дякував (ла): 45 разів
Подякували: 107 разів

Повідомлення Денисса »

Ninok писав:подскажите,если сотрудник увольняется задним числом 31.12.2013,я декабрь включаю для расчёта компенсации за неисп. отпуск?
берутся для расчета полные календарные месяцы. а в этом случае по состоянию на 31.12.2013 декабрь еще не полностью отработанный. Поэтому - нет.

ScAudit
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 972
З нами з: 30 грудня 2013, 10:49
Звідки: Київ
Дякував (ла): 34 рази
Подякували: 647 разів
Контактна інформація:

Повідомлення ScAudit »

Ninok писав:подскажите,если сотрудник увольняется задним числом 31.12.2013,я декабрь включаю для расчёта компенсации за неисп. отпуск?
декабрь включаете.
ознакомьтесь с этими ст КЗОТ
Стаття 116. Строки розрахунку при звільненні

При звільненні працівника виплата всіх сум, що належать йому від підприємства, установи, організації, провадиться в день звільнення. Якщо працівник в день звільнення не працював, то зазначені суми мають бути виплачені не пізніше наступного дня після пред'явлення звільненим працівником вимоги про розрахунок. Про нараховані суми, належні працівникові при звільненні, власник або уповноважений ним орган повинен письмово повідомити працівника перед виплатою зазначених сум.
В разі спору про розмір сум, належних працівникові при звільненні, власник або уповноважений ним орган в усякому випадку повинен в зазначений у цій статті строк виплатити не оспорювану ним суму.

Стаття 117. Відповідальність за затримку розрахунку при звільненні

В разі невиплати з вини власника або уповноваженого ним органу належних звільненому працівникові сум у строки, зазначені в статті 116 цього Кодексу, при відсутності спору про їх розмір підприємство, установа, організація повинні виплатити працівникові його середній заробіток за весь час затримки по день фактичного розрахунку.

Ninok
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1592
З нами з: 11 жовтня 2011, 06:21
Дякував (ла): 879 разів
Подякували: 191 раз

Повідомлення Ninok »

ScAudit писав:
Ninok писав:подскажите,если сотрудник увольняется задним числом 31.12.2013,я декабрь включаю для расчёта компенсации за неисп. отпуск?
декабрь включаете.
ознакомьтесь с этими ст КЗОТ
Стаття 116. Строки розрахунку при звільненні

При звільненні працівника виплата всіх сум, що належать йому від підприємства, установи, організації, провадиться в день звільнення. Якщо працівник в день звільнення не працював, то зазначені суми мають бути виплачені не пізніше наступного дня після пред'явлення звільненим працівником вимоги про розрахунок. Про нараховані суми, належні працівникові при звільненні, власник або уповноважений ним орган повинен письмово повідомити працівника перед виплатою зазначених сум.
В разі спору про розмір сум, належних працівникові при звільненні, власник або уповноважений ним орган в усякому випадку повинен в зазначений у цій статті строк виплатити не оспорювану ним суму.

Стаття 117. Відповідальність за затримку розрахунку при звільненні

В разі невиплати з вини власника або уповноваженого ним органу належних звільненому працівникові сум у строки, зазначені в статті 116 цього Кодексу, при відсутності спору про їх розмір підприємство, установа, організація повинні виплатити працівникові його середній заробіток за весь час затримки по день фактичного розрахунку.
Спасибо,с этим у нас все ознакомлены....)#sigh#

Відповісти

Повернутись до “Відпускні”