відпустка у зв'язку з навчанням

yuli4ka
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 10
З нами з: 12 квітня 2013, 06:53
Дякував (ла): 9 разів

Повідомлення yuli4ka »

Допоможіть розібратись:

- відповідно до Ст. 15 ЗУ "Про відпустки" відпустка надається на період настановних занять, виконання лабораторних
робіт, складання заліків та іспитів для тих, хто навчається на третьому і наступних курсах у вищих навчальних закладах:
незалежно від рівня акредитації з заочною формою навчання - 40 календарних днів; .
а як бути, якщо сесія відбувається 2 рози на рік і сумарно кількість днів перевищує 40 к.д.?;


- студент навчається на 5 курсі НА СТАЦІОНАРІ та працює на підприємстві ПОВНИЙ РОБОЧИЙ ДЕНЬ , чи маю я підстави надати йому оплачувану відпустку у зв. із навчанням (чи взагалі може ВНЗ надати в такому випадку ( стаціонар) виклик на сесію)?

Вероніка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4345
З нами з: 02 червня 2012, 09:16
Дякував (ла): 8079 разів
Подякували: 6387 разів

Повідомлення Вероніка »

yuli4ka писав:Допоможіть розібратись:

- відповідно до Ст. 15 ЗУ "Про відпустки" відпустка надається на період настановних занять, виконання лабораторних
робіт, складання заліків та іспитів для тих, хто навчається на третьому і наступних курсах у вищих навчальних закладах:
незалежно від рівня акредитації з заочною формою навчання - 40 календарних днів; .
а як бути, якщо сесія відбувається 2 рози на рік і сумарно кількість днів перевищує 40 к.д.?;


- студент навчається на 5 курсі НА СТАЦІОНАРІ та працює на підприємстві ПОВНИЙ РОБОЧИЙ ДЕНЬ , чи маю я підстави надати йому оплачувану відпустку у зв. із навчанням (чи взагалі може ВНЗ надати в такому випадку ( стаціонар) виклик на сесію)?
А Вы уверены, что 40 дней в год, или каждая сессия до 40 дней?

Люлик
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6868
З нами з: 03 жовтня 2012, 07:09
Дякував (ла): 3428 разів
Подякували: 2781 раз

Повідомлення Люлик »

а как он у вас может работать полній рабочий день и учится на стационаре. И 40 дней касается заочной формы, а не стационара

yuli4ka
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 10
З нами з: 12 квітня 2013, 06:53
Дякував (ла): 9 разів

Повідомлення yuli4ka »

Вероника: Відпустки, передбачені пунктами 1 та 2 (це мій випадок ) частини першої та частиною четвертою цієї статті, надаються впродовж навчального року.
Люлик: вот так и учится работая, он ведь на 5 курсе - сейчас защита диплома, работнику нужен отпуск на защиту, вот только какой ему отпуск дать - оплачиваемый в связи с учебой, или за свой счет-не знаю). 40 к. дней касаются первого случая))

zendow
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 146
З нами з: 14 грудня 2011, 02:08
Дякував (ла): 77 разів
Подякували: 90 разів

Повідомлення zendow »

yuli4ka писав:Допоможіть розібратись:

- відповідно до Ст. 15 ЗУ "Про відпустки" відпустка надається на період настановних занять, виконання лабораторних
робіт, складання заліків та іспитів для тих, хто навчається на третьому і наступних курсах у вищих навчальних закладах:
незалежно від рівня акредитації з заочною формою навчання - 40 календарних днів; .
а як бути, якщо сесія відбувається 2 рози на рік і сумарно кількість днів перевищує 40 к.д.?;


- студент навчається на 5 курсі НА СТАЦІОНАРІ та працює на підприємстві ПОВНИЙ РОБОЧИЙ ДЕНЬ , чи маю я підстави надати йому оплачувану відпустку у зв. із навчанням (чи взагалі може ВНЗ надати в такому випадку ( стаціонар) виклик на сесію)?
Думаю нет. Пусть берет обычный отпуск или за свой счет, или как-то договаривается с руководителем. Он же как-то умудряется учиться на СТАЦИОНАРЕ и работать.

Люлик
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6868
З нами з: 03 жовтня 2012, 07:09
Дякував (ла): 3428 разів
Подякували: 2781 раз

Повідомлення Люлик »

yuli4ka писав:Вероника: Відпустки, передбачені пунктами 1 та 2 (це мій випадок ) частини першої та частиною четвертою цієї статті, надаються впродовж навчального року.
Люлик: вот так и учится работая, он ведь на 5 курсе - сейчас защита диплома, работнику нужен отпуск на защиту, вот только какой ему отпуск дать - оплачиваемый в связи с учебой, или за свой счет-не знаю). 40 к. дней касаются первого случая))
учебный не положен ему это однозначно, т.к обучение на дневном. Пусть берет обычный

upuHa
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 16
З нами з: 28 квітня 2016, 10:53
Дякував (ла): 6 разів

Повідомлення upuHa »

Добрый день!
Чем чревато, если мы не отправим работника в учебный отпуск? (заочная форма обучения)
т. е просто отпустим на сессию (по договоренности с руководством)


MOROZ-MOROZ
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 195
З нами з: 13 серпня 2012, 08:44
Дякував (ла): 60 разів
Подякували: 10 разів

Повідомлення MOROZ-MOROZ »

Добрый день! подскажите, как посчитать оплату учебного отпуска, если сотрудник принят с 14.10, а уже 20.11 ушел на сессию! за фактически отраб. время с 14.10 по 19.11?

Svetlana2011
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 180
З нами з: 23 квітня 2012, 02:17
Дякував (ла): 30 разів
Подякували: 7 разів

Повідомлення Svetlana2011 »

Добрый день. Прошу помощи по такому вопросу: сотруднику ВУЗом выдана справка-вызов на период подготовки и защити дипломного проекта на 4 месяца. Сотрудник изъявил желание работать в некоторые периоды такого учебного отпуска (например, будет работать по 2 недели в каждом из 4 месяцев). Может ли предприятие пойти на такое деление учебного отпуска? не будет ли здесь нарушений со стороны предприятия? Спасибо.

Відповісти

Повернутись до “Відпускні”