=РОЗРАХУНОК КОМПЕНСАЦІЇ ЗА НЕВИКОРИСТАНУ ВІДПУСТКУ=

Golka
Гуру
Гуру
Повідомлень: 87
З нами з: 04 травня 2011, 08:04
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 6 разів

Повідомлення Golka »

palau писав:
Golka писав:Коли буде день звільнення,якщо звільнено з 2 числа,1 - вихідний, наказ 2 числом? Так і не знайшла обгрунтованої відповіді. І що входить в розрахунковий період, попередній місяць входить? Адже по ідеї компенсацію я розраховую вже в червні?
Спасибо Вам за совет к моему предыдущему сообщению!

Если я правильно понял, то в Вашей ситуации предложу так:
Увольнение с 2-го числа - читается как последний рабочий день 2-ое число = день увольнения.
Уже 3-го числа сотрудник не выходит на работу.
Приказ на увольнение можно сделать день в день, т.е. Приказ от 02.06.15г. ... " Уволить 02.06.15г."
Можно дату приказа поставить за несколько дней до даты увольнения. Тогда Приказ от 29.05.15г. ... "Уволить 02.06.15г."
Что касается заявления от сотрудника, то заявление датировать желательно за 14 дней до даты увольнения.
А приказ можно , когда угодно.

Из собственного опыта - при проверках не стыковали даты приказов, дней увольнения. Бывало, что издавались приказы и в день увольнения, и за 5-10-14 дней. Всё нормально воспринималось без вопросов.

А в расчетный период входит месяц МАЙ, т.е. полный отработанный месяц до дня увольнения до 02.06.15г.
Розпорядження звучить саме "з 02.06",вже начиталася що саме оте "з" погана трактовка. Це розпорядження на переведення. Тобто вже 2го числа інше п-во вважає працівником своїм і він там фактично працює. Тепер вже розумію,що по - ідеї кадри нормально не спрацювали,що слід було розпорядження травнем, тоді останній робочий був би 29 травня. Але вже пізно, треба виходити з того що є. Нарахувала і перерахувала компенсацію червнем, і перерахувала. в т ч і нарахування ЄСВ. 1 день зп не нараховувала, бо вже не наш працівник. Проте є лист ПФУпро те,що якщо це компенсація виплачується працівнику,що не працює, то ЄСВ не слід нараховувати,якщо виплачено пізніше. Щоб потім не "пришили" недоплату,схиляюся,що перерахувати треба таки, бо розрахувала людину в червні,а не в липні, для прикладу. Але оте "з 2 червня", мене просто вбиває,виходить 29 зарано розрахувати(нема підстав), 2 запізно, бо вже не працює. Щодо включення травня в розрахунок, то керувалася порядком 100, що включаються попередні 12 місяців,що передують місяцю відпустки. А 2 червня таки передує) Тепер не знаю,що ставити в звітах днем звільнення. і 29 невірно і 2 теж,а вихідні теж якось ні)Якби розпорядчий документ був би травнем. то травень би не включався в розрахунок.29 останній робочий і відповідно всі розрахунки цього дня. Є в цьому якась логіка?) Як на мою "логіку" подивляться перевіряючі органи?)
Коротше про наболіле не вийшло)

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

Golka писав:
palau писав:
Golka писав:Коли буде день звільнення,якщо звільнено з 2 числа,1 - вихідний, наказ 2 числом? Так і не знайшла обгрунтованої відповіді. І що входить в розрахунковий період, попередній місяць входить? Адже по ідеї компенсацію я розраховую вже в червні?
Спасибо Вам за совет к моему предыдущему сообщению!

Если я правильно понял, то в Вашей ситуации предложу так:
Увольнение с 2-го числа - читается как последний рабочий день 2-ое число = день увольнения.
Уже 3-го числа сотрудник не выходит на работу.
Приказ на увольнение можно сделать день в день, т.е. Приказ от 02.06.15г. ... " Уволить 02.06.15г."
Можно дату приказа поставить за несколько дней до даты увольнения. Тогда Приказ от 29.05.15г. ... "Уволить 02.06.15г."
Что касается заявления от сотрудника, то заявление датировать желательно за 14 дней до даты увольнения.
А приказ можно , когда угодно.

Из собственного опыта - при проверках не стыковали даты приказов, дней увольнения. Бывало, что издавались приказы и в день увольнения, и за 5-10-14 дней. Всё нормально воспринималось без вопросов.

А в расчетный период входит месяц МАЙ, т.е. полный отработанный месяц до дня увольнения до 02.06.15г.
Розпорядження звучить саме "з 02.06",вже начиталася що саме оте "з" погана трактовка. Це розпорядження на переведення. Тобто вже 2го числа інше п-во вважає працівником своїм і він там фактично працює. Тепер вже розумію,що по - ідеї кадри нормально не спрацювали,що слід було розпорядження травнем, тоді останній робочий був би 29 травня. Але вже пізно, треба виходити з того що є. Нарахувала і перерахувала компенсацію червнем, і перерахувала. в т ч і нарахування ЄСВ. 1 день зп не нараховувала, бо вже не наш працівник. Проте є лист ПФУпро те,що якщо це компенсація виплачується працівнику,що не працює, то ЄСВ не слід нараховувати,якщо виплачено пізніше. Щоб потім не "пришили" недоплату,схиляюся,що перерахувати треба таки, бо розрахувала людину в червні,а не в липні, для прикладу. Але оте "з 2 червня", мене просто вбиває,виходить 29 зарано розрахувати(нема підстав), 2 запізно, бо вже не працює. Щодо включення травня в розрахунок, то керувалася порядком 100, що включаються попередні 12 місяців,що передують місяцю відпустки. А 2 червня таки передує) Тепер не знаю,що ставити в звітах днем звільнення. і 29 невірно і 2 теж,а вихідні теж якось ні)Якби розпорядчий документ був би травнем. то травень би не включався в розрахунок.29 останній робочий і відповідно всі розрахунки цього дня. Є в цьому якась логіка?) Як на мою "логіку" подивляться перевіряючі органи?)
Коротше про наболіле не вийшло)
недавно розбирали з колегою точно таку ж ситуацію. Щодо "з" це негарно, ви праві, та це важливо, якщо вас крижить КРУ чи він в суд буде подавати. Але останнім днем роботи буде день запису вашим підприємством у трудовій книжці, а це буде 02.06., і тоді раніше 03.06 навіть по переводу на іншу фірму його ніхто не зарахує, отже за цей день має в табелі бути 8, нарахована зп і т.д. Якщо ви нарахували компенсацію за відпустку у день звільнення, то єсв треба.
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

feoklena
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1819
З нами з: 07 лютого 2013, 01:39
Дякував (ла): 830 разів
Подякували: 607 разів

Повідомлення feoklena »

http://forum.ifin.ua/viewtopic.php?f=110&t=237 Прием на работу и увольнение в нерабочий день законом не запрещено.
Я думаю, что можно использовать эту статью для аргументации. А какие у него записи стоят в трудовой?

Инна)))
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 26
З нами з: 10 листопада 2014, 16:26
Дякував (ла): 8 разів

Повідомлення Инна))) »

Подскажите, если сотрудник работает с 01.08.08 по 15.06.15 , с 26.05.11 по 10.08.14 - декрет. За все время работы была в отпуске 1 раз (24 кал. дня) Как посчитать за сколько дней ей положена компенсация?

Golka
Гуру
Гуру
Повідомлень: 87
З нами з: 04 травня 2011, 08:04
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 6 разів

Повідомлення Golka »

feoklena писав:http://forum.ifin.ua/viewtopic.php?f=110&t=237 Прием на работу и увольнение в нерабочий день законом не запрещено.
Я думаю, что можно использовать эту статью для аргументации. А какие у него записи стоят в трудовой?
Я щось туго розбираюся в кадрових справах,але логіки не розумію)))) не знаю,що вони пишуть в трудовій , я так розумію і пишуть - перевести з....,але мені сказали ставити 01.06.2015) Тобто 01.06.2015 звільнила,а розпорядження 02.06.2015)
Значить- компенсація розрахувала в червні, травень включила в розрахунок, за 02.06- не оплачую) Логіка? Нема!)


Дякую за всі коментарі. Статтю таки візьму до уваги)

Инна)))
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 26
З нами з: 10 листопада 2014, 16:26
Дякував (ла): 8 разів

Повідомлення Инна))) »

Инна))) писав:Подскажите, если сотрудник работает с 01.08.08 по 15.06.15 , с 26.05.11 по 10.08.14 - декрет. За все время работы была в отпуске 1 раз (24 кал. дня) Как посчитать за сколько дней ей положена компенсация?

margadon
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 810
З нами з: 26 березня 2012, 23:45
Дякував (ла): 600 разів
Подякували: 239 разів

Повідомлення margadon »

Инна))) писав:
Инна))) писав:Подскажите, если сотрудник работает с 01.08.08 по 15.06.15 , с 26.05.11 по 10.08.14 - декрет. За все время работы была в отпуске 1 раз (24 кал. дня) Как посчитать за сколько дней ей положена компенсация?
Работник уволился 15.06.2015? Сколько у нее детей? Какого возраста?

Инна)))
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 26
З нами з: 10 листопада 2014, 16:26
Дякував (ла): 8 разів

Повідомлення Инна))) »

Да, уволилась 15.06.15 г., 1 ребенок 4 года

margadon
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 810
З нами з: 26 березня 2012, 23:45
Дякував (ла): 600 разів
Подякували: 239 разів

Повідомлення margadon »

Инна))) писав:Да, уволилась 15.06.15 г., 1 ребенок 4 года
Посмотрите сколько дней неиспользованого отпуска у нее было до декрета и после декрета, период нахождения в отпуске до 3-х лет не дает права на ежегодный отпуск.

margadon
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 810
З нами з: 26 березня 2012, 23:45
Дякував (ла): 600 разів
Подякували: 239 разів

Повідомлення margadon »

По моему - 64

Відповісти

Повернутись до “Відпускні”