=ОТПУСК: кадровый и бухгалтерский учёт

Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

От тільки що подзвонили із прокуратури. Колишній працівник хоче довідку про умови праці, а він під ті умови не підпадає . Довідку ми не можемо видати , бо пенсійний при перевірці дасть по голові. А працівнику все одно , він свого добивається, і написав скаргу. От Вам людський фактор. А ти думай що легше , коли прокуратура по голові б'є, чи пенсійний фонд?

Вечірка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1000
З нами з: 27 лютого 2012, 05:49
Дякував (ла): 909 разів
Подякували: 548 разів

Повідомлення Вечірка »

Альона1 писав:Вечірка, можна обманути державу, фонди, фірму, але ні в якому разі не можна обманювати людей. Якщо людини заробила своєю працею, я думаю вона заслуговує на вдячність у матеріальній формі. #g_pinkgla Людський фактор це важка штуковина.
#blush# не можна обманювати людей с этим выражением я полностью согласна, просто сужу со своей колокольни- у меня "белая бух не равна черной бух" и в отпуска я отправляю их только на бумагах, когда мне удобно (чтобы м.б. применить НСЛ) В реальные отпуска они ходят- когда удобно им. Просто по документам не всегда можно увидеть реальную картину, вот и ищу оптимизацию. А если честно, стыдно стало, что за этими бумажками, порой людей уже не видишь #blush#

инина
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 980
З нами з: 31 січня 2012, 08:36
Дякував (ла): 461 раз
Подякували: 520 разів

Повідомлення инина »

Татьяна бух писав:
Nadien писав:Девочки, поделитесь, пожалуйста, у всех сотрудники ходят в отпуск? У меня ООО небольшое (1о-11 чел), зарегистр. в 2008 г., предыдущий бухгалтер ни разу ни кому не оформл.отпуск, вот я сижу и думаю, что надо что-то делать, начинать с 2008 года или ????. Проверки на предприятии не было.
В отпуска нужно отправлять с момента поступления на работу и никаких или. И обязательно график отпусков.
Как правило, работникам дают отпуска, / другое дело ск-ко, как оплачивают/но не оформляют. Вот в этом и недоработка. Хотя сложности большой нет, но многие бухг просто не хотят заморачиваться. "-3 года проработали и на другую фирму. Собственно и винить не за что. И жнец и кузнец и пинки сплошные, а премию дать? хоть бы зарплату отдали

Лимончик
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2477
З нами з: 25 січня 2012, 03:14
Дякував (ла): 5794 рази
Подякували: 3610 разів

Повідомлення Лимончик »

Альона1 писав:
lady.marry писав:Это понятно , что делать по факту...
Нарахувати працівнику компенсацію за 10 років. Виплатити, сплатити податки і спати спокійно.


Полностью поддерживаю-не нужно мудрить...
Ну не ходил в отпуск-ладно.Так рассчитайте при увольнении в конце концов!!
Єто же законно-компенсация .

Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

Вечірка писав:
Альона1 писав:Вечірка, можна обманути державу, фонди, фірму, але ні в якому разі не можна обманювати людей. Якщо людини заробила своєю працею, я думаю вона заслуговує на вдячність у матеріальній формі. #g_pinkgla Людський фактор це важка штуковина.
#blush# не можна обманювати людей с этим выражением я полностью согласна, просто сужу со своей колокольни- у меня "белая бух не равна черной бух" и в отпуска я отправляю их только на бумагах, когда мне удобно (чтобы м.б. применить НСЛ) В реальные отпуска они ходят- когда удобно им. Просто по документам не всегда можно увидеть реальную картину, вот и ищу оптимизацию. А если честно, стыдно стало, что за этими бумажками, порой людей уже не видишь #blush#
Розумію . Вам всім важко. У мене , наприклад, чорної бухгалтерії немає. Все по білому. А працівники кожного місяця і зарплату перевіряють і відпускні, так що виправлять всі помилки, якщо щось не так. Не потрібно і інспекції з праці. Не повірите лікарняні теж перевіряють. Раз програма чомусь помилилась і не застосувала соціальну пільгу, а я не додивилась. То працівник як отримав зарплату, то прийшов і каже, що я щось мало йому заплатила. Я зрозуміла, що допустила помилку і доплатила йому зарплату. Ось так.#g_crazy#

Вечірка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1000
З нами з: 27 лютого 2012, 05:49
Дякував (ла): 909 разів
Подякували: 548 разів

Повідомлення Вечірка »

Альона1 писав:Розумію . Вам всім важко. У мене , наприклад, чорної бухгалтерії немає. Все по білому. А працівники кожного місяця і зарплату перевіряють і відпускні, так що виправлять всі помилки, якщо щось не так. Не потрібно і інспекції з праці. Не повірите лікарняні теж перевіряють. Раз програма чомусь помилилась і не застосувала соціальну пільгу, ая не додивилась. То працівник як отримав зарплату, то прийшов і каже, що я щось мало йому заплатила. Я зрозуміла, що допустила помилку і доплатила йому зарплату. Ось так.#g_crazy#
Ого, я и не думала, что так бывает.
А мы сидим глубоко в тени Вот, к примеру,у меня сезонное производство, и так получается, что зимой наемным практически нечего делать, я по-документам отправляю их в отпуска.. А им как и всем нормальным людям летом хочется взять отпуск- кому отдохнуть съездить, у кого-то сезонно-полевые работы, кому-то ребенка в школу подготовить и т.д. А если бы все по-белому, мне бы пришлось на зиму их увольнять

Вечірка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1000
З нами з: 27 лютого 2012, 05:49
Дякував (ла): 909 разів
Подякували: 548 разів

Повідомлення Вечірка »

Понимаете, тут палка в двух концах, с одной стороны все мы понимаем, что пенсия неизбежна и надо что-то думать, с другой- все смело соглашаются на маленькую "булую" з/пл- многие оформляют субсидии. Также их не интересуют удержания, человек знает, что ему положено 300 грн за готовое изделие, вот будьте добры заплатите. Народ просто не верит в светлое будущее обещанное правительством и живет сегодняшним днем.

Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

Воно то і так. Але у нас більшість людей передпенсійного віку., хочуть пенсії, і вже ті що пенсіонери, теж хочуть офіційну запрплату , бо при перерахунку їм 30 грн доплатять за роки пропраціовані на пенсії. Так що людей не зрозуміти, але розрахуватися за працю обов'язково потрібно не важливо офіційно це чи ні.

lady.marry
УченикУченик
Повідомлень: 3
З нами з: 14 березня 2012, 13:42
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення lady.marry »

Ну вот я же не просила оценить, насколько я порядочный человек и т.д. Я же совершенно ясно написала, что не ходил в отпуск по документам!!!!! Не уже ли вы думаете, что я здесь цепями всех приковала и 10 лет держу?? Наверное же не все так плохо, если человек 10 лет на одном месте проработал, и увольняется, не потому что плохо, а по семейным обстоятельствам. Я все лишь попросила помощи !!! Здесь же сайт скорой помощи , а не прокуратура!!!

Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

lady.marry писав:Ну вот я же не просила оценить, насколько я порядочный человек и т.д. Я же совершенно ясно написала, что не ходил в отпуск по документам!!!!! Не уже ли вы думаете, что я здесь цепями всех приковала и 10 лет держу?? Наверное же не все так плохо, если человек 10 лет на одном месте проработал, и увольняется, не потому что плохо, а по семейным обстоятельствам. Я все лишь попросила помощи !!! Здесь же сайт скорой помощи , а не прокуратура!!!
Я ж Вам написала, що зробити. А на рахунок оцінки людини , то не до Вас . То ми з Вечіркою собі просто дискусію вели на рахунок людського фактора. Напевне треба було перейти в бесідку. А то Ви все не так зрозуміли.

Закрито

Повернутись до “Відпускні”