= РОЗРАХУНОК ВІДПУСКНИХ =

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8512
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1885 разів
Подякували: 6484 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

М@рина. писав:
Скрытый текст
marina11 писав:
М@рина. писав:Доброго дня. Підкажіть, де можна прочитати, що відпустка повної тривалості - це безперервна відпустка на 24 дні, а не подрібнена на окремі дні, головне, щоб за рік їх 24 вийшло. Не можу доказати директору
А що саме Ви хочете довести? Відпустку можна надавати частинами. Головне, щоб основна неподільна частина становила не меше 14 днів. Інші 10 чи більше - юридично можна надавати хоч і кожен день окремо. Фактично - можна повіситися розраховувати відпускні.
Працівник подав скаргу в держпраці, що йому протягом двох років не була надана відпустка повною тривалістю днів. От ми й сперечаємося. По телефону інспектор сказав, що його вимога правомірна, і що за це накладаються штрафи і на пілприємство, і на посадових осіб. А 14 днів ми самі притримуємося. Хочу це побачити в офіційних джерелах. Статтю 80 КЗпП читала
тут все залежить від того чи ви взагалі надавали цьому працівнику саме повною тривалістю сумарно....
Тобто він відпрацював 2 роки - чи відгуляв він свої 48 кд (по мінімуму якшо брать) ?
"Закон про відпустки" вам в поміч, ст 12 https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/504 ... 1%80/print
Ми ж не знаємо всю підноготну так сказать )
Раз інспектор так сказала, то мабуть є підстави ?...
Найкращий вихід вбачається в "полюбовній" розмові з працівником #g_crazy#

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

М@рина. писав:
Скрытый текст
[
Скрытый текст
quote=marina11]
М@рина. писав:Доброго дня. Підкажіть, де можна прочитати, що відпустка повної тривалості - це безперервна відпустка на 24 дні, а не подрібнена на окремі дні, головне, щоб за рік їх 24 вийшло. Не можу доказати директору
А що саме Ви хочете довести? Відпустку можна надавати частинами. Головне, щоб основна неподільна частина становила не меше 14 днів. Інші 10 чи більше - юридично можна надавати хоч і кожен день окремо. Фактично - можна повіситися розраховувати відпускні.
[/spoiler][/spoiler]
Працівник подав скаргу в держпраці, що йому протягом двох років не була надана відпустка повною тривалістю днів. От ми й сперечаємося. По телефону інспектор сказав, що його вимога правомірна, і що за це накладаються штрафи і на пілприємство, і на посадових осіб. А 14 днів ми самі притримуємося. Але згідно роз’яснень інспектора, одна відпустка береться повністю, а вже ішу можна дробити. І так кожні два роки.(( Хочу це побачити в офіційних джерелах. Статтю 80 КЗпП читала.[/quote]
Інспектор не несе відповідальності за слова сказані "по телефону". Нехай вкаже конкретний нормативний акт, де її слова підтверджено документально.
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/504/96-%D0%B2%D1%80
ЗУ "Про відпустки" Цитата:
"Стаття 12. Поділ щорічної відпустки на частини. Відкликання з відпустки

Щорічну відпустку на прохання працівника може бути поділено на частини будь-якої тривалості за умови, що основна безперервна її частина становитиме не менше 14 календарних днів.

{Частина перша статті 12 із змінами, внесеними згідно із Законами № 2073-III від 02.11.2000, № 490-IV від 06.02.2003}

Невикористану частину щорічної відпустки має бути надано працівнику, як правило, до кінця робочого року, але не пізніше 12 місяців після закінчення робочого року, за який надається відпустка.

Відкликання з щорічної відпустки допускається за згодою працівника лише для відвернення стихійного лиха, виробничої аварії або негайного усунення їх наслідків, для відвернення нещасних випадків, простою, загибелі або псування майна підприємства з додержанням вимог частини першої цієї статті та в інших випадках, передбачених законодавством. У разі відкликання працівника з відпустки його працю оплачують з урахуванням тієї суми, що була нарахована на оплату невикористаної частини відпустки
."

М@рина.
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 168
З нами з: 12 квітня 2016, 08:47
Дякував (ла): 30 разів
Подякували: 57 разів

Повідомлення М@рина. »

Tasa писав:
М@рина. писав:
Скрытый текст
marina11 писав: А що саме Ви хочете довести? Відпустку можна надавати частинами. Головне, щоб основна неподільна частина становила не меше 14 днів. Інші 10 чи більше - юридично можна надавати хоч і кожен день окремо. Фактично - можна повіситися розраховувати відпускні.
Працівник подав скаргу в держпраці, що йому протягом двох років не була надана відпустка повною тривалістю днів. От ми й сперечаємося. По телефону інспектор сказав, що його вимога правомірна, і що за це накладаються штрафи і на пілприємство, і на посадових осіб. А 14 днів ми самі притримуємося. Хочу це побачити в офіційних джерелах. Статтю 80 КЗпП читала
тут все залежить від того чи ви взагалі надавали цьому працівнику саме повною тривалістю сумарно....
Тобто він відпрацював 2 роки - чи відгуляв він свої 48 кд (по мінімуму якшо брать) ?
"Закон про відпустки" вам в поміч, ст 12 https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/504 ... 1%80/print
Ми ж не знаємо всю підноготну так сказать )
Раз інспектор так сказала, то мабуть є підстави ?...
Найкращий вихід вбачається в "полюбовній" розмові з працівником #g_crazy#
Саме цією статею ми і керуємося в роботі. В мене в підпорядкуванні 80 чоловік. І майже всі дроблять свої відпустки. Обов’язкових 14 днів притримуємося. А тут нас посилають на статтю 80.

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8512
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1885 разів
Подякували: 6484 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

М@рина. писав:
Скрытый текст
Tasa писав:
М@рина. писав:
Скрытый текст
Працівник подав скаргу в держпраці, що йому протягом двох років не була надана відпустка повною тривалістю днів. От ми й сперечаємося. По телефону інспектор сказав, що його вимога правомірна, і що за це накладаються штрафи і на пілприємство, і на посадових осіб. А 14 днів ми самі притримуємося. Хочу це побачити в офіційних джерелах. Статтю 80 КЗпП читала
тут все залежить від того чи ви взагалі надавали цьому працівнику саме повною тривалістю сумарно....
Тобто він відпрацював 2 роки - чи відгуляв він свої 48 кд (по мінімуму якшо брать) ?
"Закон про відпустки" вам в поміч, ст 12 https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/504 ... 1%80/print
Ми ж не знаємо всю підноготну так сказать )
Раз інспектор так сказала, то мабуть є підстави ?...
Найкращий вихід вбачається в "полюбовній" розмові з працівником #g_crazy#
Саме цією статею ми і керуємося в роботі. В мене в підпорядкуванні 80 чоловік. І майже всі дроблять свої відпустки. Обов’язкових 14 днів притримуємося. А тут нас посилають на статтю 80.
Я не розумію що ви хочете почути ? Я написала своє бачення ситуації, хоч, мабуть, вам воно не сподобалось ))
Тоді коротко - інспектор права, бо ви пропустили ключовий момент у цій самій статті.
ЗІ не дякуйте.

Ната_78
Мастер
Мастер
Повідомлень: 52
З нами з: 21 травня 2019, 19:16
Дякував (ла): 53 рази
Подякували: 3 рази

Повідомлення Ната_78 »

Добрый день, чел. принят 1.03.18.Так как 2020 высокосный год,то в феврале 29 дней, период отпуска на 2020 год будет с 1.03.19 по 29.02.2020, а в 2021 период будет с 01.03.2020 по 28.02.2021.Правильно?

АленаИгоревна
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 181
З нами з: 20 січня 2015, 17:27
Дякував (ла): 83 рази
Подякували: 49 разів

Повідомлення АленаИгоревна »

Добрый вечер.
Сотрудник принят 28.11 уволен 31.12, компенсации 2 дня. Для расчета средней з/пл брать только ноябрь или декабрь тоже? Выплата будет 27.12.
И еще сотрудник принят 02.12, уволен 31.12. Как тут считать среднюю з/пл?

Заранее благодарна.

Myproof
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 135
З нами з: 25 січня 2017, 16:25
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 59 разів
Подякували: 34 рази

Повідомлення Myproof »

АленаИгоревна писав:Добрый вечер.
Сотрудник принят 28.11 уволен 31.12, компенсации 2 дня. Для расчета средней з/пл брать только ноябрь или декабрь тоже? Выплата будет 27.12.
И еще сотрудник принят 02.12, уволен 31.12. Как тут считать среднюю з/пл?

Заранее благодарна.
Працівникам, які відпрацювали на підприємстві менше двох календарних місяців, середня заробітна плата обчислюється виходячи з виплат за фактично відпрацьований час
Третій абзац п. 2 Порядку № 100
"У всіх інших випадках збереження середньої заробітної плати
середньомісячна заробітна плата обчислюється виходячи з виплат за
останні 2 календарні місяці роботи, що передують події, з якою
пов'язана відповідна виплата. Працівникам, які пропрацювали на
підприємстві, в установі, організації менше двох календарних
місяців, середня заробітна плата обчислюється виходячи з виплат за
фактично відпрацьований час"

orelvn
Оракул
Оракул
Повідомлень: 212
З нами з: 18 лютого 2013, 07:07
Дякував (ла): 71 раз
Подякували: 58 разів

Повідомлення orelvn »

Коэффициент корректировки. Правильно ли я понимаю алгоритм?
На предприятии регулярно всем сотрудникам сразу повышается зп (для ухода от индексации). Оклад всегда равен начисленной зп.
К примеру за год было четыре повышений: 5200 (3мес)- 5400(4мес) -5700(2мес) - 5800(3мес)
Чтобы применить коэффициенты мне собственно не надо возится с ними.
Отпускные с коэффициентом корректировки будут равны: 5800грн.*12мес / 354к.дн. * 24 к.дн. = 4718,64 грн.
Я правильно понимаю алгоритм? Ведь с долбёжкой с коэффициентами всё равно получится такая же сумма?
5200*1,12..=5800, где 1,12.. - это 5800 / 5200
5400*1,07..= 5800, где 1,07.. - это 5800 / 5400
и т.д.
Т ак или иначе общая сумма зп составит 69600

orelvn
Оракул
Оракул
Повідомлень: 212
З нами з: 18 лютого 2013, 07:07
Дякував (ла): 71 раз
Подякували: 58 разів

Повідомлення orelvn »

Что я делаю не так с калькулятором зп.
Помесячно ввел зп начисл., ввел оклад, поставил флажок "Використовувати коефіцієнти підвищення окладу"
В результате коэффициенты не считает. Или я сам должен был посчитать коэффициенты?
Зображення
Зображення



Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

У Вас оклад не повышался, а понижался :)

Відповісти

Повернутись до “Відпускні”