відкликання з відпустки, коригування відпускних

LyudMila76
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2373
З нами з: 30 вересня 2011, 01:43
Дякував (ла): 7078 разів
Подякували: 1728 разів

Повідомлення LyudMila76 »

У мене така ситуація, працівник пішов у відпустку, я нарахувала та виплатила відпускні, потім його відкликають з відпустки, наказ є в якому вказано, що працівник візьме цю частину відпустки у зручний длч нього час, працівник сказав, що він багато втрачає в грошах, бо відпускні виходять менші від заробітної плати, можливо потрібно зробити якийсь перерахунок, якщо хто зна., підсажіть.Дякую.

Лапа
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6158
З нами з: 30 грудня 2011, 00:59
Дякував (ла): 7018 разів
Подякували: 4419 разів

Повідомлення Лапа »

LLM писав:У мене така ситуація, працівник пішов у відпустку, я нарахувала та виплатила відпускні, потім його відкликають з відпустки, наказ є в якому вказано, що працівник візьме цю частину відпустки у зручний длч нього час, працівник сказав, що він багато втрачає в грошах, бо відпускні виходять менші від заробітної плати, можливо потрібно зробити якийсь перерахунок, якщо хто зна., підсажіть.Дякую.
есть такое понятие как корректирующие коэф отпускных. Но они применяются, если было повышение з/п за последние 12 месяцев. А перерахунок зробити чого? не поняла вопроса толком.

LyudMila76
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2373
З нами з: 30 вересня 2011, 01:43
Дякував (ла): 7078 разів
Подякували: 1728 разів

Повідомлення LyudMila76 »

Лапа [/quote писав: есть такое понятие как корректирующие коэф отпускных. Но они применяются, если было повышение з/п за последние 12 месяцев. А перерахунок зробити чого? не поняла вопроса толком.
Він просить, щоб я відкоригувала відпускним таким чином: нараховано та заплачено за 14 днів, фактично був у відпустці 7 днів, щоб і відпускні були за 7 днів, бо коли піде догулювати, то я ж вже нічого не доплачуватиму, чи можливо вони вже мені зовсім баки забили #dntknw#

Лапа
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6158
З нами з: 30 грудня 2011, 00:59
Дякував (ла): 7018 разів
Подякували: 4419 разів

Повідомлення Лапа »

LLM писав: Він просить, щоб я відкоригувала відпускним таким чином: нараховано та заплачено за 14 днів, фактично був у відпустці 7 днів, щоб і відпускні були за 7 днів, бо коли піде догулювати, то я ж вже нічого не доплачуватиму, чи можливо вони вже мені зовсім баки забили #dntknw#
Всё правильно он просит. Его вызвали из отпуска. Вы минусуете лишне насчитанные отпускные и насчитываете з/п. А когда пойдет догуливать будете наново считать отпускные.

Лазурь
ПрофиПрофи
Повідомлень: 30
З нами з: 19 грудня 2011, 04:33
Дякував (ла): 16 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Лазурь »

Підскажіть будь-ласка, трошки не по темі.Головний бухгалтер,він же касир пішов в відпустку, на фірмі залишився тідьки дирктор. Сьогодні директор -касир видав з/п, потрібно написати наказ -покласти обовязки касира на директора,потрібен сам наказ, скиньте будь ласка на kah-aero@ukr.net Дякую. Може ще щось потрібно?

LyudMila76
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2373
З нами з: 30 вересня 2011, 01:43
Дякував (ла): 7078 разів
Подякували: 1728 разів

Повідомлення LyudMila76 »

Лапа писав:
LLM писав:
Лапа [/quote писав: есть такое понятие как корректирующие коэф отпускных. Но они применяются, если было повышение з/п за последние 12 месяцев. А перерахунок зробити чого? не поняла вопроса толком.
Він просить, щоб я відкоригувала відпускним таким чином: нараховано та заплачено за 14 днів, фактично був у відпустці 7 днів, щоб і відпускні були за 7 днів, бо коли піде догулювати, то я ж вже нічого не доплачуватиму, чи можливо вони вже мені зовсім баки забили #dntknw#
Всё правильно он просит. Его вызвали из отпуска. Вы минусуете лишне насчитанные отпускные и насчитываете з/п. А когда пойдет догуливать будете наново считать отпускные.
Заробітну плату йому нараховано, за ті дні коли його відізвано, і в табелі вісімки стоять і наряд закритий, а от відпускні, це ж потрібно і персоніфікацію мінять, бо вона здана.

Лапа
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6158
З нами з: 30 грудня 2011, 00:59
Дякував (ла): 7018 разів
Подякували: 4419 разів

Повідомлення Лапа »

Лазурь писав:Підскажіть будь-ласка, трошки не по темі.Головний бухгалтер,він же касир пішов в відпустку, на фірмі залишився тідьки дирктор. Сьогодні директор -касир видав з/п, потрібно написати наказ -покласти обовязки касира на директора,потрібен сам наказ, скиньте будь ласка на kah-aero@ukr.net Дякую. Може ще щось потрібно?
А не проще вызвать на 1 день человека из отпуска?. Если нет, тогда +инвентаризация кассы (смена мат отв лица)

Лапа
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6158
З нами з: 30 грудня 2011, 00:59
Дякував (ла): 7018 разів
Подякували: 4419 разів

Повідомлення Лапа »

LLM писав:
Лапа писав:
LLM писав: Він просить, щоб я відкоригувала відпускним таким чином: нараховано та заплачено за 14 днів, фактично був у відпустці 7 днів, щоб і відпускні були за 7 днів, бо коли піде догулювати, то я ж вже нічого не доплачуватиму, чи можливо вони вже мені зовсім баки забили #dntknw#
Всё правильно он просит. Его вызвали из отпуска. Вы минусуете лишне насчитанные отпускные и насчитываете з/п. А когда пойдет догуливать будете наново считать отпускные.
Заробітну плату йому нараховано, за ті дні коли його відізвано, і в табелі вісімки стоять і наряд закритий, а от відпускні, це ж потрібно і персоніфікацію мінять, бо вона здана.
Ну да. Вы должны были отминусовать отпускные тем месяцем.

Лапа
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6158
З нами з: 30 грудня 2011, 00:59
Дякував (ла): 7018 разів
Подякували: 4419 разів

Повідомлення Лапа »

уменьшать фонд не добавлять. ПРОРВЁТЕСЬ!!!!#curtsey#

NATIKA
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 170
З нами з: 19 грудня 2011, 04:23
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 19 разів

Повідомлення NATIKA »

Лапа писав:
LLM писав: Він просить, щоб я відкоригувала відпускним таким чином: нараховано та заплачено за 14 днів, фактично був у відпустці 7 днів, щоб і відпускні були за 7 днів, бо коли піде догулювати, то я ж вже нічого не доплачуватиму, чи можливо вони вже мені зовсім баки забили #dntknw#
Всё правильно он просит. Его вызвали из отпуска. Вы минусуете лишне насчитанные отпускные и насчитываете з/п. А когда пойдет догуливать будете наново считать отпускные.
А если не хочет догуливать, как считать з/п и как все оформить?

Відповісти

Повернутись до “Відпускні”