Весь лікарняний за рахунок підприємства

AL55
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 22
З нами з: 14 травня 2014, 11:18
Дякував (ла): 7 разів

Повідомлення AL55 »

Допоможіть будьласка,
працівник приніс лікарняний в якому прохворів 2 тижня та в самому лікарняному виявлені 3 помилки, директор нашого підприємства вирішив оплати весь лікарняний за рахунок підприємства.
Питання: за рахунок підприємства 5 днів я включаю у ВВ, а суму, що залишилась останніх днів проводжу, як не хоз?

O_range
Гений
Гений
Повідомлень: 448
З нами з: 12 листопада 2013, 08:46
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 225 разів

Повідомлення O_range »

AL55 писав:Допоможіть будьласка,
працівник приніс лікарняний в якому прохворів 2 тижня та в самому лікарняному виявлені 3 помилки, директор нашого підприємства вирішив оплати весь лікарняний за рахунок підприємства.
Питання: за рахунок підприємства 5 днів я включаю у ВВ, а суму, що залишилась останніх днів проводжу, як не хоз?
так
Персональні податкові консультації (звертайся в приват) // Individual tax advice (contact by direct)

@Nika@
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1412
З нами з: 09 січня 2011, 14:26
Звідки: Кривий Ріг
Дякував (ла): 959 разів
Подякували: 1175 разів

Повідомлення @Nika@ »

А я б не ставила у витрати нічого. В інструкції про порядок заповнення лікарняних листів вказано, що в лікарняному допускається не більше 2-х помилок, Тобто якщо помилок більше, то лікарняний заповнений з порушенням. А до витрат можна віднести тільки витрати, підтверджені первинними документами, складеними належним чином.
Тут роз"яснення ФСС з ТВП, але думаю, податківці теж такої думки, коли йдеться про податкові витрати:
http://dt-kt.com/pomylka-pry-zapovnenni ... oho-lysta/

svitlass
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2862
З нами з: 12 серпня 2011, 05:22
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 1128 разів

Повідомлення svitlass »

@Nika@ писав:А я б не ставила у витрати нічого. В інструкції про порядок заповнення лікарняних листів вказано, що в лікарняному допускається не більше 2-х помилок, Тобто якщо помилок більше, то лікарняний заповнений з порушенням. А до витрат можна віднести тільки витрати, підтверджені первинними документами, складеними належним чином.
Тут роз"яснення ФСС з ТВП, але думаю, податківці теж такої думки, коли йдеться про податкові витрати:
http://dt-kt.com/pomylka-pry-zapovnenni ... oho-lysta/
+1

Marlboro
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 12590
З нами з: 17 грудня 2012, 02:08
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 4095 разів

Повідомлення Marlboro »

А я бы вовсе не проводил больничный и не показывал его.
Табелируйте работника как присутствующего на месте, платите ему зарплату в общем порядке - он получит деньги, а у Вас будут расходы.

Відповісти

Повернутись до “Лікарняні”