= БОЛЬНИЧНЫЕ: порядок, оформление, учет =

Unnak
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 749
З нами з: 10 вересня 2013, 15:27
Дякував (ла): 395 разів
Подякували: 49 разів

Повідомлення Unnak »

Unnak писав:Можливо, у когось була подібна ситуація, зовнішній сумісник був на лікарняному, чи потрібно враховувати при розрахунку дохід за основним місцем працевлаштування і дохід за сумісництвом?
Які документи потрібні для перевірки с/страху на п-ві , якщо сукупний дохід для розрахунку лікарняного рахувався за основним місцем + за сумісництвом?

Unnak
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 749
З нами з: 10 вересня 2013, 15:27
Дякував (ла): 395 разів
Подякували: 49 разів

Повідомлення Unnak »

Підкажіть, будь ласка,чи вірно я зробила заявку - розрахунок в фонд с/страху, взяла 2 довідки з місця роботи співробітника за сумісництвом + довідку з основного місця роботи, розрахувала середню ЗП і подала розрахунок в районний фонд с/страху за основним місцем роботи співробітника, чи потрібно було окремо по кожному підприємству подавати заявки розрахуни ?

mbamber
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1097
З нами з: 04 червня 2013, 00:46
Дякував (ла): 271 раз
Подякували: 617 разів

Повідомлення mbamber »

Unnak писав:Підкажіть, будь ласка,чи вірно я зробила заявку - розрахунок в фонд с/страху, взяла 2 довідки з місця роботи співробітника за сумісництвом + довідку з основного місця роботи, розрахувала середню ЗП і подала розрахунок в районний фонд с/страху за основним місцем роботи співробітника, чи потрібно було окремо по кожному підприємству подавати заявки розрахуни ?
Каждый платит своё.

Unnak
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 749
З нами з: 10 вересня 2013, 15:27
Дякував (ла): 395 разів
Подякували: 49 разів

Повідомлення Unnak »

Співробітник приніс 3 довідки з різних підприємств + ще основне місце працевлаштування, то йому повинні подати заявку - розрахунок по кожному підприємству окремо? І яку довідку з основного місця роботи я повинна надати для нарахування лікарняного, крім копії лікарняного?

Kas
Гений
Гений
Повідомлень: 364
З нами з: 30 квітня 2015, 14:24
Дякував (ла): 80 разів
Подякували: 39 разів

Повідомлення Kas »

Доброго дня. Виявила що неправильно в лютому 2018р. нарахувала лікарняні. Помилка на 44 грн в меншу сторону. Помилка в днях, що мені тепер робити?

ИринаК
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 848
З нами з: 12 жовтня 2010, 04:01
Дякував (ла): 171 раз
Подякували: 262 рази

Повідомлення ИринаК »

Kas писав:Доброго дня. Виявила що неправильно в лютому 2018р. нарахувала лікарняні. Помилка на 44 грн в меншу сторону. Помилка в днях, що мені тепер робити?
Лікарняні за рахунок підприємства чи соцстраху?

Kas
Гений
Гений
Повідомлень: 364
З нами з: 30 квітня 2015, 14:24
Дякував (ла): 80 разів
Подякували: 39 разів

Повідомлення Kas »

ИринаК писав:
Kas писав:Доброго дня. Виявила що неправильно в лютому 2018р. нарахувала лікарняні. Помилка на 44 грн в меншу сторону. Помилка в днях, що мені тепер робити?
Лікарняні за рахунок підприємства чи соцстраху?
це загальна помилка, нараховано лікарняних на 44 грн менше і відповідно 5 днів підпр. 7 соцстрах. Тепер незнаю як виправити, чи не чіпати....

ИринаК
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 848
З нами з: 12 жовтня 2010, 04:01
Дякував (ла): 171 раз
Подякували: 262 рази

Повідомлення ИринаК »

Не зовсім зрозуміло. Ви помилились в кількості днів за рахунок соцстраху? 44 гривні мало за 1 день....
Я би напевно виправляла, так як є ймовірність їх перевірки. Краще зателефонуйте до свого відділення та дізнайтесь, як бути

Kas
Гений
Гений
Повідомлень: 364
З нами з: 30 квітня 2015, 14:24
Дякував (ла): 80 разів
Подякували: 39 разів

Повідомлення Kas »

ИринаК писав:Не зовсім зрозуміло. Ви помилились в кількості днів за рахунок соцстраху? 44 гривні мало за 1 день....
Я би напевно виправляла, так як є ймовірність їх перевірки. Краще зателефонуйте до свого відділення та дізнайтесь, як бути
Я неправильно вирахувала середній заробіток за 12 місяців.Середній мав би бути 108,88 грн, а в мене 105,22.

ИринаК
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 848
З нами з: 12 жовтня 2010, 04:01
Дякував (ла): 171 раз
Подякували: 262 рази

Повідомлення ИринаК »

Kas писав:
ИринаК писав:Не зовсім зрозуміло. Ви помилились в кількості днів за рахунок соцстраху? 44 гривні мало за 1 день....
Я би напевно виправляла, так як є ймовірність їх перевірки. Краще зателефонуйте до свого відділення та дізнайтесь, як бути
Я неправильно вирахувала середній заробіток за 12 місяців.Середній мав би бути 108,88 грн, а в мене 105,22.
Повторюсь, я би виправляла. По ЕСВ штрафу не повинно бути, так як Ви напевно донараховували до мінімалки.
По соцстраху - https://pozova.net/uk/news/102/
По недоплаті ПДФО і ВЗ, на жаль, без штрафу не обійтись...

Відповісти

Повернутись до “Лікарняні”