Больничный по беременности и родам

Вика23
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2928
З нами з: 26 листопада 2012, 08:04
Дякував (ла): 44 рази
Подякували: 949 разів

Повідомлення Вика23 »

где Вы собираетесь данные работника отражать? В платежке не нужно.
РС такой же, зарплатный

Ророчка
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 101
З нами з: 28 серпня 2015, 13:37
Дякував (ла): 27 разів
Подякували: 23 рази

Повідомлення Ророчка »

Повертаюсь знову да своїх баранів. Раніше писала, що вже здала заявку, але її завернули (свої заморочки) Збираюсь сьогодні подать . Знову подзвонила на гарячу лінію, там мені дали тел. Київсьий обласний, 044-206-14-79, це капец, я їй читаю ст.26 закону, а вона мені: ви вирахували середній з 3200,00 значить ніякого дотягування не повинно бути, тому що вони не розбивають по-місячно, а рахують тупо 126 днів, я знову заперечую, що вЗаконі сказано не менше 3200 в місяць, а вона мені погрожує, що мене оштрафують за це, що в їхньому листі сказано не дотягувать, я їй говорю, що Закон галовніший ніж інструкція, а вона говорить, що я не розумію Закону, і взагалі вона більше не хоче зі мною говорити. І все це таким тоном ніби я їй додому подзвонила і морочу голову. З одніїй сторони якось не хочеться перевірки соцстраха, а з іншої, що як перевірить інспекція праці. Підкажіть, якщо я здам заявку на більшу суму-вони повинні в мене її прийняти чи можуть відмовити. Справа в тому , що ЄСВ вже заплатили з більшої суми. А ще забула, тьотінька сказала, що фонд не резиновий, ми і так платимо більше ніж виходить фактичний середньоденний, типа і за це подякуйте, цирк якийсь, наче вона платить зі свого карману

цветок
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 120
З нами з: 21 січня 2012, 05:04
Дякував (ла): 81 раз
Подякували: 7 разів

Повідомлення цветок »

Допоможіть розібратись. Працівниця до 15 березня була на лікарняному по вагітності та пологах
( Лікарняний був нарахований з розрахунку 1450,00грн , донарахування внеску були зроблені за січень і лютий із розрахунку 3200,00)
В березні до 15 числа лікарняний далі по догляду до 3-х років, Чи потрібно за березень робити донарахування ЄСВ 22% за повний місяць чи за 15днів????

Ророчка
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 101
З нами з: 28 серпня 2015, 13:37
Дякував (ла): 27 разів
Подякували: 23 рази

Повідомлення Ророчка »

Я думаю не потрібно, нараховуєте за 15 днів , тільки середньоденну берете не менше 105,12

Ророчка
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 101
З нами з: 28 серпня 2015, 13:37
Дякував (ла): 27 разів
Подякували: 23 рази

Повідомлення Ророчка »

Ще я не зрозуміла навіщо донарахування за січень, лютий? Там же здається береться не менше мінімалки за тий місяць в якому стався страховий випадок, а я так зрозуміла, що в декрет баришня пішла в 2016 році? Чи я щось недочитала?

Ророчка
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 101
З нами з: 28 серпня 2015, 13:37
Дякував (ла): 27 разів
Подякували: 23 рази

Повідомлення Ророчка »

Беру свої слова назад, неуважно прочитала запитання і взагалі я вже заплуталась, пятниця....

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

Ророчка писав:Повертаюсь знову да своїх баранів. Раніше писала, що вже здала заявку, але її завернули (свої заморочки) Збираюсь сьогодні подать . Знову подзвонила на гарячу лінію, там мені дали тел. Київсьий обласний, 044-206-14-79, це капец, я їй читаю ст.26 закону, а вона мені: ви вирахували середній з 3200,00 значить ніякого дотягування не повинно бути, тому що вони не розбивають по-місячно, а рахують тупо 126 днів, я знову заперечую, що вЗаконі сказано не менше 3200 в місяць, а вона мені погрожує, що мене оштрафують за це, що в їхньому листі сказано не дотягувать, я їй говорю, що Закон галовніший ніж інструкція, а вона говорить, що я не розумію Закону, і взагалі вона більше не хоче зі мною говорити. І все це таким тоном ніби я їй додому подзвонила і морочу голову. З одніїй сторони якось не хочеться перевірки соцстраха, а з іншої, що як перевірить інспекція праці. Підкажіть, якщо я здам заявку на більшу суму-вони повинні в мене її прийняти чи можуть відмовити. Справа в тому , що ЄСВ вже заплатили з більшої суми. А ще забула, тьотінька сказала, що фонд не резиновий, ми і так платимо більше ніж виходить фактичний середньоденний, типа і за це подякуйте, цирк якийсь, наче вона платить зі свого карману
Ророчка, ну перевірить фонд, ну, зніме тих 100 грн і 50 грн штрафу нарахує, це 150 грн, може ще якусь адмінку вліпить. У вас буде акт, по акту знімете нарахування декретнці за той місяць, потім прийде інспекція з праці, побачить, що у вас енше мінімалки, що суперечить порядку, а у вас акт із фонду, і відповідає фонд, а не ви. А якщо ви занесете менше, то за розрахунок відповідаєте ви. Я на перевірці ФСС вважаю, що потрібно нагадувати їм про інспекцію з праці і про листи мінсоцполітики, про порядок. Якщо перевіряючий готовий взяти на себе відповідальність перед інспекцією з праці, то мені буде все одно. 150 грн штрафу, ну, чи 300 разом з адмінкою і 32000 інспекції з праці... це непорівнянно...
а щодо тих консультацій телефонних...що ви потім будете інспекції з праці казати, що мене якась тьотя консультувала?
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

Катерина77
УченикУченик
Повідомлень: 9
З нами з: 11 січня 2017, 19:40
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 1 раз

Повідомлення Катерина77 »

Подскажите, пожалуста! В декрет идет директор - единственный работник на ТОВ. На его место я беру человека заместителя директора или и.о.? и как его добавить в ЕДР? просто как подписанта? Спасибо!

Катерина77
УченикУченик
Повідомлень: 9
З нами з: 11 січня 2017, 19:40
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 1 раз

Повідомлення Катерина77 »

и еще интересно. а если не уходить документально в отпуск на 126 дней? Больничный получить, выплату получить но продолжать работать и получать зп. так можно?

Вика23
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2928
З нами з: 26 листопада 2012, 08:04
Дякував (ла): 44 рази
Подякували: 949 разів

Повідомлення Вика23 »

нет, нельзя

Відповісти

Повернутись до “Декретні”