Больничный по беременности и родам

plazma888
Гуру
Гуру
Повідомлень: 78
З нами з: 12 січня 2016, 15:26
Дякував (ла): 38 разів
Подякували: 6 разів

Повідомлення plazma888 »

mbamber писав:
Алина1111 писав:Підкажіть які докумекнти зараз потрібно подавати до соцстраху для виплати допомоги по вагітності і родам.Дякую
Заявка, розрахунок заробітку за 12міс., копія останньої платіжки на сплату ЄСВ. Копія лікарняного не потрібна (здивували).
З приводу необхідних документів, то вважаю, що краще зателефонувати у "свій" Фонд та уточнити, тому що мені сказали принести копію лікарняного і звіт по ЄСВ за останні 3 місяці.

Элленка
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 174
З нами з: 24 березня 2014, 16:16
Дякував (ла): 58 разів
Подякували: 9 разів

Повідомлення Элленка »

Подскажите, пожалуйста. Сотрудница работает с 10/10/16, больничный с 18/04/17. Для расчета среднедневной зп я беру только полные отработанные месяцы (ноябрь, декабрь, январь, февраль, март)?
Согласно: 26. Якщо застрахована особа перебувала у трудових відносинах менше 12 календарних місяців за останнім основним місцем роботи, розрахунковий період визначається за фактично відпрацьовані календарні місяці (з першого до першого числа).

Марина бух
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 165
З нами з: 07 жовтня 2016, 10:23
Дякував (ла): 53 рази
Подякували: 94 рази

Повідомлення Марина бух »

Элленка писав:Подскажите, пожалуйста. Сотрудница работает с 10/10/16, больничный с 18/04/17. Для расчета среднедневной зп я беру только полные отработанные месяцы (ноябрь, декабрь, январь, февраль, март)?
Согласно: 26. Якщо застрахована особа перебувала у трудових відносинах менше 12 календарних місяців за останнім основним місцем роботи, розрахунковий період визначається за фактично відпрацьовані календарні місяці (з першого до першого числа).
Так, берете повністю відпрацьовані місяці.

Элленка
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 174
З нами з: 24 березня 2014, 16:16
Дякував (ла): 58 разів
Подякували: 9 разів

Повідомлення Элленка »

Коллеги, а есть реальные выплаты от фонда в сумме 13291,52 грн (с доначислением до 3200 за каждый полный месяц), а не 13245,12грн.?
А то не хочется зря ходить......

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

Элленка писав:Коллеги, а есть реальные выплаты от фонда в сумме 13291,52 грн (с доначислением до 3200 за каждый полный месяц), а не 13245,12грн.?
А то не хочется зря ходить......
Є. У мене. Я настояла на своєму. Сказала, якщо їм жме тих 100 грн, хай приходять, але 32000 штрафу інспекції з праці я платити не збираюся. Після того прийняли.
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

пушка
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 133
З нами з: 21 липня 2011, 01:44
Дякував (ла): 54 рази
Подякували: 5 разів

Повідомлення пушка »

Подскажите пожалуйста в Заяве-розрахунку графа "номер страхового свідотства" это идентификационный код? у сотрудницы нет этого свидетельства.

Элленка
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 174
З нами з: 24 березня 2014, 16:16
Дякував (ла): 58 разів
Подякували: 9 разів

Повідомлення Элленка »

пушка писав:Подскажите пожалуйста в Заяве-розрахунку графа "номер страхового свідотства" это идентификационный код? у сотрудницы нет этого свидетельства.
да

sllena19
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 527
З нами з: 12 грудня 2012, 01:41
Дякував (ла): 204 рази
Подякували: 14 разів

Повідомлення sllena19 »

Подскажите, если сумма декретный больше максимального размера для начисления ЕСВ, то ЕСВ удерживаем только с максимальной величины 40000.
И всю ли сумму выплачивает фонд при превышении?

Алина1111
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 11
З нами з: 16 березня 2017, 16:36
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Алина1111 »

Підкажіть,при заповненні листа непрацездатності підприємством,там чотири розділа які потрібні заповнити кадровиком,табельником,Комісією із соц.страхування і бухгалтерією.Але таких посад у нас нема і декретні нараховую бухгалтеру.То чи можна вказати в усіх цих розділах відповідальним комерційного директора(він у нас зараз в.о. директора,так як сам директор у відпустці)?Головою комісії по соцстраху за наказом призначений теж він.

Бояновски
УченикУченик
Повідомлень: 7
З нами з: 11 жовтня 2016, 22:19
Подякували: 3 рази

Повідомлення Бояновски »

Добрый день! Подскажите пожалуйста, сотрудник по договору ЦПХ идет в декрет. Декретные (больничный) ей выплачиваются через предприятие? как провести данный больничный?

Відповісти

Повернутись до “Декретні”