Из отпуска по уходу за ребенком до трех лет в декрет.......

negnajak
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 31 жовтня 2013, 15:01
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення negnajak »

А можливо ви і мені підкажете. Я в відпусці по догляду за дитиною до трьох років і не виходячи з неї іду в другий декрет. На даний час підприємство непрацює, оформлені тільки 2 в декреті і директор. На той час як я піду в декрет, директор теж буде в декреті. Чи повинен директор в такому випадку сплачувати 33.2%?(доходу немає, та й грошей щоб заплатити той процент нема)

Денисса
Оракул
Оракул
Повідомлень: 266
З нами з: 15 серпня 2013, 10:43
Дякував (ла): 45 разів
Подякували: 107 разів

Повідомлення Денисса »

negnajak писав:А можливо ви і мені підкажете. Я в відпусці по догляду за дитиною до трьох років і не виходячи з неї іду в другий декрет. На даний час підприємство непрацює, оформлені тільки 2 в декреті і директор. На той час як я піду в декрет, директор теж буде в декреті. Чи повинен директор в такому випадку сплачувати 33.2%?(доходу немає, та й грошей щоб заплатити той процент нема)
Если вам начислят декрет, то должны будут удержать УСВ с него и начислить "сверху" на него ЕСВ.
То что на предприятии нет денег, по-большому счету органы пенсионного фонда, фонда соцстраха не волнует. Если денег не перечислят, то не будет идти страховой стаж. Хотя в вашем случае уже идет страховой стаж (отпуск для ухода за ребенком до 3-х лет) для пенсии, но не для пособия по временной нетрудоспособности.

Поступите как писали тут выше- пусть кто-то (возможно директор) внесет финпомощь, с которой вы уплатите эти 33,2%

negnajak
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 31 жовтня 2013, 15:01
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення negnajak »

Ну я не бухгалтер і в тому не дуже розбираюсь)) ЄСВ запропонують заплатити мені самій з моїх декретних((( А я декретні зможу отримати тільки після того як директор сплатить ЄСВ?

margadon
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 810
З нами з: 26 березня 2012, 23:45
Дякував (ла): 600 разів
Подякували: 239 разів

Повідомлення margadon »

negnajak писав:Ну я не бухгалтер і в тому не дуже розбираюсь)) ЄСВ запропонують заплатити мені самій з моїх декретних((( А я декретні зможу отримати тільки після того як директор сплатить ЄСВ?
Да

Денисса
Оракул
Оракул
Повідомлень: 266
З нами з: 15 серпня 2013, 10:43
Дякував (ла): 45 разів
Подякували: 107 разів

Повідомлення Денисса »

negnajak писав:Ну я не бухгалтер і в тому не дуже розбираюсь)) ЄСВ запропонують заплатити мені самій з моїх декретних((( А я декретні зможу отримати тільки після того як директор сплатить ЄСВ?
помощь оформить возвратную, т.е. ее потом должны возвратить.
Налоги на зарплату платятся вместе с ее выплатой, но не позже предельных сроков уплаты. Конкретно для ЕСВ - это не позже 20 числа месяца, следующего за отчетным, т.е. если Вам начислили в октябре декретные, то предельный срок уплаты ЕСВ (и 2 % и 33,2%) будет 20 ноября.

kissy
Мастер
Мастер
Повідомлень: 55
З нами з: 26 січня 2012, 06:45
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 19 разів

Повідомлення kissy »

Денисса писав:
negnajak писав:Ну я не бухгалтер і в тому не дуже розбираюсь)) ЄСВ запропонують заплатити мені самій з моїх декретних((( А я декретні зможу отримати тільки після того як директор сплатить ЄСВ?
помощь оформить возвратную, т.е. ее потом должны возвратить.
Налоги на зарплату платятся вместе с ее выплатой, но не позже предельных сроков уплаты. Конкретно для ЕСВ - это не позже 20 числа месяца, следующего за отчетным, т.е. если Вам начислили в октябре декретные, то предельный срок уплаты ЕСВ (и 2 % и 33,2%) будет 20 ноября.
Вопрос я отнесла розрахунок в фонд сегодня 8.11.2013 , ЕСв я должно уплатить до до 20.12.13г.верно????????
Спасибо

Ир4ик
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5788
З нами з: 28 липня 2011, 00:58
Дякував (ла): 3704 рази
Подякували: 2325 разів

Повідомлення Ир4ик »

kissy писав: Вопрос я отнесла розрахунок в фонд сегодня 8.11.2013 , ЕСв я должно уплатить до до 20.12.13г.верно????????
Спасибо
Если начисляли больничный и отражали в отчете по ЕСВ за ноябрь, то до 20.12.13, если до этого дня не получите возмещение из ФСС. Если получите до 20.12.13, то в день выплаты декретных.

Галина_2004
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 601
З нами з: 29 лютого 2012, 08:20
Дякував (ла): 195 разів
Подякували: 15 разів

Повідомлення Галина_2004 »

Ир4ик писав:
kissy писав: Вопрос я отнесла розрахунок в фонд сегодня 8.11.2013 , ЕСв я должно уплатить до до 20.12.13г.верно????????
Спасибо
Если начисляли больничный и отражали в отчете по ЕСВ за ноябрь, то до 20.12.13, если до этого дня не получите возмещение из ФСС. Если получите до 20.12.13, то в день выплаты декретных.
А я такого правила не зберегла, отримала лікарняні після 20-го числа і разом з ними заплатила ЄСВ. Яких штрафів мені чекати?

Ир4ик
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5788
З нами з: 28 липня 2011, 00:58
Дякував (ла): 3704 рази
Подякували: 2325 разів

Повідомлення Ир4ик »

Галина_2004 писав:А я такого правила не зберегла, отримала лікарняні після 20-го числа і разом з ними заплатила ЄСВ. Яких штрафів мені чекати?
Ответственность, штрафные санкции

kissy
Мастер
Мастер
Повідомлень: 55
З нами з: 26 січня 2012, 06:45
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 19 разів

Повідомлення kissy »

Ир4ик писав:
kissy писав: Вопрос я отнесла розрахунок в фонд сегодня 8.11.2013 , ЕСв я должно уплатить до до 20.12.13г.верно????????
Спасибо
Если начисляли больничный и отражали в отчете по ЕСВ за ноябрь, то до 20.12.13, если до этого дня не получите возмещение из ФСС. Если получите до 20.12.13, то в день выплаты декретных.
Огромное спасибо

Відповісти

Повернутись до “Декретні”