отчет ПФУ декрет

yanana
ПрофиПрофи
Повідомлень: 31
З нами з: 27 січня 2014, 20:14
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 7 разів

Повідомлення yanana »

Лилия-НИКА писав:
yanana писав:
Булочка писав:Предыдущий бух была права. Отчеты не сдают если не было начисления зп.
Это, то понятно, что не сдаются. Я в таких случаях относила письмо в ПФУ, о отсутствии деятельности. А тут такое письмо в налоговой не приняли, мотивируя наличием декретчиц. Думаю. все-таки сдавать пустые по электронке
- я сдаю пустые отчеты-нулевки - если есть декретчицы или директора (которые не являются учредителями) без зарплаты на неработающих предприятиях...

- по таким случаям - ответ сдавать/ не сдавать неоднозначный...
Спасибо, вот и я о том же, если бы они хотя бы письмо приняли, а так для перестраховки.
А скажите, декретчицы в какую списочность попадают в додатке в табл 1? и деректор-учредитель??? и какое-то письмо или приказ, я думаю, нужно составить, о том, что директору не начисляется зарплата?????

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13655
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14116 разів
Подякували: 27891 раз

Повідомлення Яков »

Лилия-НИКА писав:
yanana писав:
Булочка писав:Предыдущий бух была права. Отчеты не сдают если не было начисления зп.
Это, то понятно, что не сдаются. Я в таких случаях относила письмо в ПФУ, о отсутствии деятельности. А тут такое письмо в налоговой не приняли, мотивируя наличием декретчиц. Думаю. все-таки сдавать пустые по электронке
- я сдаю пустые отчеты-нулевки - если есть декретчицы или директора (которые не являются учредителями) без зарплаты на неработающих предприятиях...

- по таким случаям - ответ сдавать/ не сдавать неоднозначный...
Спасибо, я был не прав #smile3#

http://zir.minrd.gov.ua/main/bz/view/?src=ques

301.06.01 Чи потрібно роботодавцям подавати звіт щодо сум нарахованого ЄВ, якщо протягом звітного періоду доходи на користь найманих працівників не нараховувались?
Коротка:
Роботодавці (страхувальники), які використовують працю фізичних осіб на умовах трудового договору (контракту) або на інших умовах, передбачених законодавством, у частині подання звіту за таких осіб зобов’язані формувати та подавати до органів доходів і зборів звіт щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування незалежно від того, чи нараховувався дохід найманим працівникам (застрахованим особам).
Повна:
Перелік платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі - ЄВ) визначено ст. 4 Закону України від 8 липня 2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» зі змінами та доповненнями (далі – Закон № 2464), зокрема, ними є роботодавці (страхувальники) – підприємства, установи та організації, інші юридичні особи, утворені відповідно до законодавства України, незалежно від форми власності, виду діяльності та господарювання, у тому числі філії, представництва, відділення та інші відокремлені підрозділи зазначених підприємств, установ і організацій, інших юридичних осіб, фізичні особи – підприємці, в тому числі ті, які обрали спрощену систему оподаткування, та члени сімей цих осіб, які беруть участь у провадженні ними підприємницької діяльності та фізичні особи, які забезпечують себе роботою самостійно, за умови, якщо вони:
використовують працю фізичних осіб на умовах трудового договору (контракту) або на інших умовах, передбачених законодавством;
мають окремий баланс і самостійно ведуть розрахунки із застрахованими особами.
Пунктом 3.1 розділу III Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Міністерства доходів і зборів України від 09 вересня 2013 року № 454 (далі – Порядок № 454) визначено, що страхувальники, які використовують працю фізичних осіб на умовах трудового договору (контракту) або на інших умовах, передбачених законодавством, у частині подання звіту за таких осіб зобов’язані формувати та подавати до органів доходів і зборів звіт протягом 20 календарних днів, що настають за останнім днем звітного періоду.
Тобто, роботодавці (страхувальники), які використовують працю фізичних осіб на умовах трудового договору (контракту) або на інших умовах, передбачених законодавством, у частині подання звіту за таких осіб зобов’язані формувати та подавати до органів доходів і зборів звіт щодо сум нарахованого ЄВ незалежно від того, чи нараховувався дохід найманим працівникам (застрахованим особам).
Зображення

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13655
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14116 разів
Подякували: 27891 раз

Повідомлення Яков »

yanana писав:
Лилия-НИКА писав:
yanana писав: Это, то понятно, что не сдаются. Я в таких случаях относила письмо в ПФУ, о отсутствии деятельности. А тут такое письмо в налоговой не приняли, мотивируя наличием декретчиц. Думаю. все-таки сдавать пустые по электронке
- я сдаю пустые отчеты-нулевки - если есть декретчицы или директора (которые не являются учредителями) без зарплаты на неработающих предприятиях...

- по таким случаям - ответ сдавать/ не сдавать неоднозначный...
Спасибо, вот и я о том же, если бы они хотя бы письмо приняли, а так для перестраховки.
А скажите, декретчицы в какую списочность попадают в додатке в табл 1? и деректор-учредитель??? и какое-то письмо или приказ, я думаю, нужно составить, о том, что директору не начисляется зарплата?????
Спасибо, я был не прав #smile3#

http://zir.minrd.gov.ua/main/bz/view/?src=ques

301.06.01 Чи потрібно роботодавцям подавати звіт щодо сум нарахованого ЄВ, якщо протягом звітного періоду доходи на користь найманих працівників не нараховувались?
Коротка:
Роботодавці (страхувальники), які використовують працю фізичних осіб на умовах трудового договору (контракту) або на інших умовах, передбачених законодавством, у частині подання звіту за таких осіб зобов’язані формувати та подавати до органів доходів і зборів звіт щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування незалежно від того, чи нараховувався дохід найманим працівникам (застрахованим особам).
Повна:
Перелік платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі - ЄВ) визначено ст. 4 Закону України від 8 липня 2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» зі змінами та доповненнями (далі – Закон № 2464), зокрема, ними є роботодавці (страхувальники) – підприємства, установи та організації, інші юридичні особи, утворені відповідно до законодавства України, незалежно від форми власності, виду діяльності та господарювання, у тому числі філії, представництва, відділення та інші відокремлені підрозділи зазначених підприємств, установ і організацій, інших юридичних осіб, фізичні особи – підприємці, в тому числі ті, які обрали спрощену систему оподаткування, та члени сімей цих осіб, які беруть участь у провадженні ними підприємницької діяльності та фізичні особи, які забезпечують себе роботою самостійно, за умови, якщо вони:
використовують працю фізичних осіб на умовах трудового договору (контракту) або на інших умовах, передбачених законодавством;
мають окремий баланс і самостійно ведуть розрахунки із застрахованими особами.
Пунктом 3.1 розділу III Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Міністерства доходів і зборів України від 09 вересня 2013 року № 454 (далі – Порядок № 454) визначено, що страхувальники, які використовують працю фізичних осіб на умовах трудового договору (контракту) або на інших умовах, передбачених законодавством, у частині подання звіту за таких осіб зобов’язані формувати та подавати до органів доходів і зборів звіт протягом 20 календарних днів, що настають за останнім днем звітного періоду.
Тобто, роботодавці (страхувальники), які використовують працю фізичних осіб на умовах трудового договору (контракту) або на інших умовах, передбачених законодавством, у частині подання звіту за таких осіб зобов’язані формувати та подавати до органів доходів і зборів звіт щодо сум нарахованого ЄВ незалежно від того, чи нараховувався дохід найманим працівникам (застрахованим особам).
Зображення

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13655
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14116 разів
Подякували: 27891 раз

Повідомлення Яков »

Яков писав:Булочка, письма у Вас не приняли потому, что их не надо сдавать! Пустые Додатки -4 сдавать тоже не надо. Если декретчицы выйдут из отпуска, или начнёте производить выплаты, тогда будете сдавать
Я не прав, прошу прощения
Начал искать письмо Минсдох, что письма носить не надо, если отчёты пустые, что самое интересное, я его читал осенью, можно поискать и найти, но увидел, позицию Мин с доходов и сборов на Інформаційно довідковом ресурсі...
#smile3#
Зображення

Лилия-НИКА
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3873
З нами з: 08 серпня 2011, 10:16
Дякував (ла): 968 разів
Подякували: 2125 разів

Повідомлення Лилия-НИКА »

Яков писав:
Яков писав:Булочка, письма у Вас не приняли потому, что их не надо сдавать! Пустые Додатки -4 сдавать тоже не надо. Если декретчицы выйдут из отпуска, или начнёте производить выплаты, тогда будете сдавать
Я не прав, прошу прощения
Начал искать письмо Минсдох, что письма носить не надо, если отчёты пустые, что самое интересное, я его читал осенью, можно поискать и найти, но увидел, позицию Мин с доходов и сборов на Інформаційно довідковом ресурсі...
#smile3#
Час от часу не легче, но Яков письмо, о котором Вы вспоминаете, точно было где-то в октябре-ноябре ,... я потом найду (но в письме том было - если отсутствуют наемные работники - можно не сдавать)

marinesko
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2793
З нами з: 06 липня 2013, 22:58
Дякував (ла): 741 раз
Подякували: 1787 разів

Повідомлення marinesko »

П. 2.13 приказ миндоходов N 454 от 9.09.2014г.

Лилия-НИКА
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3873
З нами з: 08 серпня 2011, 10:16
Дякував (ла): 968 разів
Подякували: 2125 разів

Повідомлення Лилия-НИКА »

marinesko писав:П. 2.13 приказ миндоходов N 454 от 9.09.2014г.
- №454 от 09.09.2013г.

http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/z1628-13
2.13. Якщо юридичні особи не використовують працю фізичних осіб на умовах трудового договору (контракту) або на інших умовах, передбачених законодавством, звіт до органів доходів і зборів ними не подається.

***************************
в принципе праця декретчиков - "не використовується" , да и праця директора неработающей фирмы - тоже "не використовується".

Подтверждается это табелем учета рабоч.времени, и наличие самого труд.договора (приказа о приеме на работу) - еще не говорит о том, что праця "використовується" .

Но что-то опасаюсь другого подхода налоговой, ПФУ раньше брал заявления - и жили мы спокойно, а теперь - кто знает, как посмотрят...

yanana
ПрофиПрофи
Повідомлень: 31
З нами з: 27 січня 2014, 20:14
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 7 разів

Повідомлення yanana »


А скажите, декретчицы в какую списочность попадают в додатке в табл 1? и деректор-учредитель??? и какое-то письмо или приказ, я думаю, нужно составить, о том, что директору не начисляется зарплата?????ну что он подписывает отчеты, что-то такое мне когда-то встречалось, мол или собранием учредителей, что бы один из учредителей временно взял на себя функции дирика?

Лилия-НИКА
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3873
З нами з: 08 серпня 2011, 10:16
Дякував (ла): 968 разів
Подякували: 2125 разів

Повідомлення Лилия-НИКА »

yanana писав: А скажите, декретчицы в какую списочность попадают в додатке в табл 1? и деректор-учредитель??? и какое-то письмо или приказ, я думаю, нужно составить, о том, что директору не начисляется зарплата?????ну что он подписывает отчеты, что-то такое мне когда-то встречалось, мол или собранием учредителей, что бы один из учредителей временно взял на себя функции дирика?
- декретчики только в штатную числ -ть

yanana
ПрофиПрофи
Повідомлень: 31
З нами з: 27 січня 2014, 20:14
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 7 разів

Повідомлення yanana »

Лилия-НИКА писав:
yanana писав:
Булочка писав:Предыдущий бух была права. Отчеты не сдают если не было начисления зп.
Это, то понятно, что не сдаются. Я в таких случаях относила письмо в ПФУ, о отсутствии деятельности. А тут такое письмо в налоговой не приняли, мотивируя наличием декретчиц. Думаю. все-таки сдавать пустые по электронке
- я сдаю пустые отчеты-нулевки - если есть декретчицы или директора (которые не являются учредителями) без зарплаты на неработающих предприятиях...

- по таким случаям - ответ сдавать/ не сдавать неоднозначный...
А скажите, пожалуйста, на неработающих предприятиях где директор и дикретчицы (2че-ка), Вы сдаете в додатке 4, табл6, с директором с суммой з/п =0грн и труд видносинами = календарному числу дней?. и получается штатное колво дирик1+2декретчицы???? дир-ка же не увольняете или вообще без таб 6??? У меня директор он же учредитель. Написали приказ о припиненни господарськой дыяльности ну и протокол про назначение уполномоченного на выполнение обязанностей директора.

Відповісти

Повернутись до “Декретні”